Question Ilgtspējas jautājums

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, draugi,

Jau vairāk nekā desmit gadus esmu (zem cita segvārda) daļa no pelēkās zonas/resarch chemical/ un clearnet legālo narkotiku kultūras. Esmu bijis moderators vairākos tagad jau neeksistējošos pārdevēju forumos. Esmu redzējis, kā tie nāk un iet.

Mans jautājums ir, kā BB cer, ka tā domēns netiks konfiscēts? Es cienu profesionālo, uz kaitējuma mazināšanu un ķīmiju orientēto pieeju BB, tomēr esmu redzējis, kā līdzīgi centieni tiek grauti un iznīcināti.

Vēl viens jautājums, kāpēc mēģināt izveidot tīmekļa vietni clearnet?

Paldies
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Es absolūti apbrīnoju šī projekta vīziju un drosmīgo komandu, kas to īsteno.
Tomēr jūsu bažas ir pamatotas, un arī es par to jau brīnījos, jo šādi forumi ir tas, kas kopienai ir vajadzīgs, un šādu projektu ilgtspēja var pozitīvi ietekmēt daudzus cilvēkus.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,725
Points
113
Deals
666
Pat tad, ja clearnet domēns nav pieejams, mums ir sīpolu domēns, kas vienmēr darbosies. Mūsu radītais saturs ļoti ātri izplatās tīmeklī, mūsu centieni paliks internetā uz visiem laikiem.
Mums ir lieli plāni, mēs izveidosim jaunus ēnu forumu standartus un pacelsim minimālo kvalitātes latiņu visiem šādiem projektiem.
 

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Jā, sintētiskie videoklipi jau ir eksplodējuši apkārt. Tie ir tik labi izstrādāti. Es zināju, ka aiz šādiem centieniem ir jābūt nopietniem un mērķtiecīgiem cilvēkiem.

Es novērtēju jūsu darbu. Es nodomāju, ka ir vērts pajautāt. Šī ir viena no profesionālākajām vietnēm, ko esmu redzējis. Noteikti zināšanas par ķīmiju ir augstākas par tām, ko esmu redzējis.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Es patiešām novērtēju smago un profesionālo darbu, ko jūs šeit veicat klandistikas kopienas labā, un es lepojos, ka esmu tās daļa jau no pirmajām dienām :) Nevaru gaidīt, kad redzēšu, kur tas virzīsies nākamajos gados!
 
Top