Par metilfenidāta sintēzes veidu

untryrgos

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 19, 2024
Messages
17
Reaction score
11
Points
3
Sveiki, puiši, vēlos dalīties pieredzē par Ritalīnu. atvainojos par savu slikto angļu valodu un mazāku pieredzi. nesen veiksmīgi sintezēju metilfenidātu no Ritalīna skābes. tas ir vienkāršs veids.
Pirmkārt, es atvedu 75 gramus Ritalīna skābes no Ķīnas, jo tā ir legāla viela un neviens to nepamanīs.
Tad es sagatavoju 500 ml metanola-hcl šķīduma, izmantojot vienkāršu veidu, vienkārši ielaidu metanolā ūdeņraža hlorīdu, līdz tas ir piesātināts.Neizmantojiet ūdens šķīdumu, jo tas samazinās iznākumu vai reakcija nenotiks.Svarīgi ir padarīt vidi sausu.
Sajauc tos kopā pudelē ar atgaitas dzesinātāju, spēcīgi maisot. sildot rm 40-45 grādi pēc Celsija, jo augstāka temperatūra ļaus metanolam un hcl reaģēt un palielināt ūdens daudzumu. ritalīna skābe izšķīst tikai daļēji, bet par to neuztraucieties. Reakcija notiks un izšķīdinās visa skābe.
Pēc divu dienu reakcijas.parādīsies sāls. rm un sāli novieto siltā vietā, lai iztvaicētu visu šķīdinātāju. rm izžāvē un pārkristalizē, izmantojot ūdeni.Nekarsē metilfenidātu, lai to žāvētu.
Pie atbilstošas devas iedarbība ir vienmērīga un mierīga varbūt tāpēc, ka man ir ADHD.
 

Attachments

  • isuwpJ9vVf.jpg
    isuwpJ9vVf.jpg
    5.3 MB · Views: 200

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Ei, kā es varu atrast ritalīnskābes piegādātāju Ķīnā ?
 

untryrgos

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 19, 2024
Messages
17
Reaction score
11
Points
3
Es atradu Wuhan uzņēmumu. to var ražot daži uzņēmumi. tos var atrast vietnē, ko sauc par ķīmisko grāmatu. es arī atradu, ka viņi to pārdod Alibaba, vienkārši meklējiet cas19395-41-6 (α-fenilpiperidīn-2- etiķskābe).
 
Top