Adderall sintēze

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Tātad,
Pašlaik ASV ir vērojams Adderall trūkums, jo Teva ir saskārusies ar personāla problēmām. Tāpēc parādās presēto piegādātāju bundžas. Daudz dažādu izmantoto vielu kombināciju šķirņu. Man patiesībā ir 2 jautājumi. Viens no tiem ir , vai ir iespējams, lai kāds faktiski padarīt Adderall tieši tādu pašu aptiekā? Otrkārt, tiem, kam ir pieredze, kuri no tiem mēdz būt visvairāk līdzīgi īstajiem. Es redzu daudz atsauksmes sūdzas par vājumu. Bet nav daudz par otru pusi, kas, iespējams, ir labi. Jums, kas esat pieredzējuši sauju šķirņu, vai jums labāk patīk RC n amfetamīna sulfāts vai metamfetamīna un amfetamīna sulfāts? Ppl maksā dolāru par mg, tāpēc, ja tie tika nospiesti obv cena varētu samazināties. Bet man vajadzētu kaut ko tuvu. Pateicoties valdībai, kas apgalvo, ka viss fent piesārņots, ppl.are weary of anything pressed Pašlaik, tāpēc man burtiski būtu jādod paraugi, lai pierādītu, ka tas ir pieņemams. Ir tik daudz variantu, kas maksā no 1 līdz 6 dolāriem. Grūti izlemt?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Slepenajos apstākļos ir daudz grūtāk iegūt tīru dekstromamfetamīnu. Aptiekas produkts vienmēr būs labākas kvalitātes nekā ielas produkts.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Jā, bet, teiksim, karteli ar neierobežotiem līdzekļiem.....tā varētu reāli izgatavot visus 4 sāļus, pareizi?
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Es redzēju, ka gan meth n adderall var nākt no p2p. Šobrīd adderall vērts vairāk nekā meth n patērētāji strādā, neiet cietumā vai iet thrulessness uc . Man šķiet, ka tas nav Brainer. Paskatieties uz Farmapram Xanax fr Meksika. Daži spekulē, ka aiz uzņēmuma stāv kartelis, bet ppl vēlas tos, jo viņi zina, ka saņem 2mg alp.not a RC. Plus nav bailes, ka Dr's kļūst izraksta pat likumīgu medikamentus, jo spiediena fr lielo brāli!
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
jā, tas būtu iespējams, bet vienkārši nav vērts, arī xanax izgatavošana šķiet vieglāka nekā pāris sāļu adderālā
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Šeit viņiem ir norādījumi par fr p2p izgatavošanu to pašu, ko viņi izmanto metamfetamīna izgatavošanai.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Dekstromamfetamīns ir tas pats, kas amfetamīna sāļi, pareizi?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Slepeni pagatavots adderall būs tikpat aizliegts kā parastais amfetamīna sulfāts.
Karteļi var sintezēt jebko, bet arī viņiem džungļos nav farmācijas rūpnīcu, bet reaktoru vietā ir mucas un tvertnes.
 
Top