Padomi par pseidoefedrīna / sarkanā # 40 atdalīšanu

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Es runāšu īsi - šķiet, ka ierastā procedūra "mazgāt ar acetonu, līdz sarkanā krāsa izzūd" vairs nedarbojas ar Sudafed (vai vismaz ģenēriskajām SudaGest) 30 mg tabletēm. Sarkanais pārklājums nav dzelzs oksīds, drīzāk tas ir Sarkanais 40. alumīnija ezers, kas, kā es personīgi varu jums pateikt, acetonā ne īpaši šķīst. Tas IR šķīstošs gan ūdenī, gan bezūdens etanolā, lai gan tam tā nevajadzētu būt - saskaņā ar maniem pētījumiem tam vajadzētu šķīst tikai sausā EtOH 0,001g/100ml. Tomēr praksē tas ir pietiekami šķīstošs sausā EtOH, lai mani pseidoefedrīna hcl kristāli būtu sarkanīgi rozā.

Jebkurā gadījumā jāsecina, ka man ir tonna PE hidrohlorīda kristālu, kas visi ir piesārņoti ar šo vielu, un man ir grūti tos atdalīt - vai kādam ir pieredze šajā jautājumā? Vai arī, vai kādam ir pieredze ar sarkanā #40 piesārņojumu un Maskavas reducēšanu (I2 + sarkanais fosfors), un vai tas sabojā manu galaproduktu?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Vispirms sakratiet tabletes sasmalcinātā ledū. Tas mehāniski noņem lielāko daļu sarkanā slāņa.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Iespējams, tā ir tikai krāsviela
 

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Atjauninājums: Pēc vairāku tablešu ievietošanas vairākās mēģenēs ar dažiem testa šķīdumiem esmu atklājis, ka nedaudz metanola ar 0,5 % etiķskābes, šķiet, labi noņem sarkano slāni (~ 2 min maisīšanas), un pēc tam, iemetot atkailināto tableti sieta sietiņā, metanols iztvaiko pietiekami ātri, lai atstātu cieto balto tablešu kodolu neskartu. Es esmu pārliecināts, ka tiek zaudēts ļoti neliels daudzums PSE (jo tas šķīst arī MeOH), bet es domāju, ka tas, iespējams, ir apmēram tāds pats (vai, iespējams, labāks) rezultāts kā slāņa noņemšana mehāniski. Lai gan sarkanā krāsa ir pazudusi, es joprojām varu saskatīt uz trauslā tablešu kodola iespiestos ciparus, un es to uzskatu par pierādījumu tam, ka tika noņemts ļoti maz tablešu materiāla.

Ironiski, ka šī procedūra paļaujas uz saistvielām un "gunku", kas aizsargā lielāko daļu PSE no izšķīdināšanas metanola/ etiķskābes šķīdumā. Jebkurā gadījumā, ja kādam ir kādas citas idejas, kā uzlabot mazgāšanas procedūru, lūdzu, rakstiet tās šeit :). Paldies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Es domāju, ka jūs neuzmanīgi zaudējat nelielu daļu PSE, jo aktīvā viela atrodas zem tabletes apvalka.
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Zinu, ka šis ir vecs ieraksts, bet domāju, ka tik un tā komentēšu, jo nesen man radās tāda pati problēma. Ja jums ir kaudze pseidozāļu, kas jau ir piesārņotas ar šo sārto krāsu, jo jūs izmantojāt "ekstrakcijas no tabletēm" #2 metodi šeit citā forumā, vienīgais, ko es varētu darīt pēc tam, ir skābes/bāzes mazgāšana. Tālāk seko pāris dietilētera un mazgāšanas un pēc tam viena mazgāšana ar acetonu. Mani kristāli bija balti, kā iegūt visu. Citā piezīmē, šajā citā forumā 1. metode, kurā izmanto aktivēto ogli un naftu, man deva vistīrāko brīvās bāzes efedrīnu, kādu jebkad esmu redzējis. Lai gan salīdzinātie teorētiskie ieguvumi ar metodi Nr. 1 ir mazāki, manuprāt, tas ir tā vērts. Vienīgais, kas jādara pēc tam, ir pārvērst to HCl sālī.
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Mazgājiet ar nehlorētu bremžu detaļu tīrīšanas līdzekli. Jūs nezaudēsiet psuedo, un tas noņems arī lielāko daļu pildvielas un saistvielu.
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Kamēr jūs ārējā tvaika destilācijas reakcijas maisījums jums būs ok un un jūsu sārma sausa bez ūdens, kamēr jūs tvaika destilācijas 2,līdz 1, attiecība no sārma uz pse Nd neuztraucieties par sārma bloķēšanu tvaiks to visu izjauks.
 
Top