All/hg Stall, AI jautājums

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Visi testa izmēģinājumi ir darbojušies labi, bet mērogošana ar Ai "Sheet" ir bijusi dīvaina. Vispirms par lielu samazināšanu es izmantoju magnētisko metālu un.didn't saprata to līdz gandrīz beigās, ja rxn.. Tāpēc tagad, veicot atkārtotu rxn, es domāju, ka Ai "loksne", ko es izvēlējos, ir pārāk bieza. Tā nāca no Ai slotas/kolekcijas. Tā bija bieza, bet man izdevās to sagriezt ar šķērēm. Reakcija noritēja ļoti lēni, karsējot līdz 45-60 °C apmēram 6 stundas ar spēcīgu maisīšanu/virpināšanu. Nešķita, ka daudz kas notiek, varbūt ļoti ļoti lēni. Laika gaitā un lielākoties 10 stundu laikā tika pievienots naoh šķīdums, un reakcija sāka sakarst, un turējās apmēram 35-50c temperatūrā jau dažas stundas.
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Dažos gadījumos mēs varam izmantot alumīnija granulas, taču arī tas prasa vairāk laika.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ya Es mēģināju ar cepamām pannām un notika eksotermiska reakcija, tas aizgāja līdz 65c, ar improvizētu maisīšanu, virpuļojot spaini lielāko daļu laika... Šķiet, ka tas neko nedara, bet šķiet, ka viss sajaucas, un var dzirdēt visu skrāpēšanu kopā.. Problēma ir tā, ka bija tonnas nereaģējušā alumīnija, izmantojot osmija aprēķinus plus 10% lieko. Es domāju, ka man ir jāpazemina uz foliju šiem 2-300 g samazinājumiem vai jāsagriež manas pīrāgu pannas sīkāk, vai varbūt jāiegūst labas CNC skaidas.

Folija lielākoties pazuda pēc bazifikācijas, bet idk, ja tas ir svarīgi. Lyk, kā tas notiks.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jāizmanto dzīvsudraba sāļu pārpalikums ūdenī un no reakcijas tas nav dekantējams, tad alumīnijs reaģēs (bet ilgi). Izmēģiniet.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Es izmantoju dzīvsudraba pārpalikumu. Es izmantoju osm metodi, amalgamējot metanolā. Es gaidīju apmēram 45-60 minūtes, un tas viss bija sudrabains, un metanolam bija pelēks/sudrabains izskats. Es izmantoju osmija dzīvsudraba aprēķinus plus pārpalikumu. Varbūt 1,5 reizes vairāk, nekā iesaka osmijs. Pēc Al maisījuma izskata šķiet, ka tas darbojas labi, sīkie burbulīši un šķīdums kļūst sudrabains/pelēks. Pamanīju tikai dažus mazus peldošus pīrāga gabaliņus.

Pēdējā reakcijā maisījums lielā traukā pats no sevis sasniedza 65c, ja tas būtu atbilstoša izmēra, varbūt bez atdzesēšanas būtu sasniedzis 70-75c. Eksotermiskā reakcija ilga aptuveni 90 minūtes, tad pakāpeniski temperatūra pazeminājās... vēl 4 stundas bija 55c... liels daudzums Al pīrāga pannas palika pāri osmija aprēķinam + 10 % pārpalikums... joprojām ir pārāk daudz Al pāri. Es domāju, ka tas galvenokārt ir saistīts ar briesmīgu maisīšanas procedūru..tāpēc es to novērsīšu. Osmija dažas reizes minēja, cik svarīga ir pareiza maisīšana, jo īpaši lielākām reakcijām..
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Vai varat pastāstīt vairāk par šo metodi?
 
Top