Amfisulfāts vai fosfāts?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kāda ir faktiskā atšķirība starp šiem diviem sāļiem? No aprēķiniem varu secināt, ka sulfāta formā būtu vairāk amfetamīna uz svaru un ka fosfāta sālim vajadzētu būt vieglāk šķīstošam ūdenī, bet vai starp tām ir faktiska atšķirība makroskopiskajās īpašībās? Kā ir ar higroskopiju? Man patiešām ir pieredze tikai ar sulfāta formu, bet ar ko galaprodukts atšķirsies, ja to ražo, pēdējā posmā pievienojot fosforskābi?
 

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Mani ļoti interesētu arī šis
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jā, tas ir interesanti un ļoti labi uzrakstīts, paldies! To es biju palaidu garām.

Diemžēl tas īsti neatbild uz maniem jautājumiem. Tas lielākoties ir izklāsts par enantiomēriem ar īsu ievadu par sāļu formām.
Tāpēc mans jautājums paliek: kādas ir būtiskas fizikālo īpašību atšķirības starp amfetamīna sulfātu un fosfātu, un kā tās ietekmē apstrādi, uzglabāšanu un lietošanu?

Un nē, es nedomāju bioloģisko iedarbību. Ikviens, kurš sāks bļaustīties par to atšķirīgo iedarbību organismā, ir tikko atklājis savu nekompetenci un tiks ignorēts vai, iespējams, izsmiets.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Fosfātu kušanas temperatūra ir zemāka, tas ir prasīgāks pret ilgstošas uzglabāšanas apstākļiem.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Paldies W! Bet vai es varu jautāt, kāpēc? Hidroskopiskāki?
 
Top