Amfetamīna citrāts

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Es nolēmu izmēģināt amfetamīna citrātu.
Izšķīdināju IPA šķīdumā citronskābi un pievienoju to amfetamīna bāzei, taču sāls daudz neveidojās, nogulsnējās tikai nedaudz sāls, un tā izskatījās lipīga (ph = 6).
Kā jūs domājat, kur ir problēma?
Citronskābe, ko es izmantoju, ir monohidrāts.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Saskaņā ar šeit izlasīto ir 3 amfetamīna sāļu veidi

Amfetamīna hidrohlorīds
amfetamīna sulfāts
amfetamīna fosfāts

Pastāstiet mums vairāk, ja zināt vairāk

amfetamīna sāļi
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Ir vairāk nekā šie 3 sāļi (saharāts, aspartāts, oksalāts...).

Domāju, ka katram sālim ir atšķirīga iedarbība, tāpēc nolēmu izmēģināt citrātu, bet nevarēju par to atrast nekādu informāciju.

Bet es atradu patentu, kurā teikts: monoamfetamīna fosfāts ir efektīvāks, deva pret devu, nekā amfetamīna sulfāts.
Pārsteidzoši, ka amfetamīna sulfāts satur vairāk amfetamīna bāzes nekā amfetamīna fosfāts.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Katra skābe veidos sāli ar amfetamīnu, kas ir bāze.
Amfetamīna sulfāts un fosfāts ir izplatīti, jo tie nav higroskopiski, sakot, nesūc ūdeni no gaisa un nekļūst par peļķēm.
Amfetamīna citrāts, visticamāk, nebūs pulveris, bet gan viskoza masa, kas nav piemērota parastajiem lietošanas veidiem.
Tas, ka monofosfāts ir efektīvāks, ir no patenta pretenzijas un kā tāds ir diezgan tikpat vērts kā tas, ko saka lietotu automašīnu tirgotājs par automašīnu, ko viņš vēlas pārdot. Monofosfātam ir augsta biopieejamība, jo tas ir daudz labāk šķīstošs ūdenī nekā sulfāts, un tāpēc zāles sāk iedarboties nedaudz ātrāk. Taču tas ir arī ļoti smalks pulveris, ko ir grūti šņaukt, jo, ja cilvēks nedaudz spēcīgāk pavelk, smalkais pulveris nonāk tieši galvas dobumos (degunā, pieres daļā), kas ir ne tikai ļoti neveselīgi, bet arī ļoti sāpīgi. Un visiem pārējiem ievadīšanas veidiem, izņemot intravenozu, tas nav svarīgi, tāpēc taukaināku sākumu kompensē tas, ka nevar vienā reizē izsmaržot tik daudz kā ar sulfātu, un tāpēc - jauki, bet nav tā vērts.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Amfetamīns ir amīns. Amini var veidot kompleksus (sāļus/kristālus), ja esmu pareizi nosaucis, ar katru minerālskābi. Tas nozīmē H2SO4, HCL, H2PO3 utt. Lai labāk saprastu, šeit ir daži piemēri, kā tas veidojas:
R-NH2 + HCL →[R-NH3+]Cl-
R-N(R2)-R1 + H2SO4 →[R-NH+(R2)-R1]OSO3H-
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ne tikai ar minerālskābēm, bet arī ar karboksilskābēm. Acetāts, tartrāts (svarīgi d- un l- ) citrāta atdalīšanai un vēl un vēl. Fumarātu un oksalātu parasti izmanto, jo tie veido viegli atdalāmus sausus sāļus.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Iespējams, pirms paskābināšanas ar citronskābi bija nepieciešams uzsūkt ūdeni. Es zinu, veiksmīga sausā produkta saņemšana un pieņemama bioloģiskā aktivitāte. Bet fosfātu izmantošana būs labāka.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Vai pietiek ar citronskābes (IPA) žāvēšanu ar nātrija sulfātu, vai arī tā ir jāžāvē ar karstumu?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Izžāvējiet šķīdumu pirms paskābināšanas. Varat arī mēģināt izmantot maleātu (maleīnskābi). Manuprāt, tā ir stabilāka
 
Top