Amfetamīna iegūšana no P2NP, izmantojot borohidrīda un vara kompleksu 2022 - jautājumi

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Es to atradu vietnē dread, un acīmredzot op no dread to ieguva no šejienes. Bet es nevarēju atrast tieši šo metodi šajos forumos. (Ir līdzīgas metodes, piemēram, Viljama Dampīra "viena katla 1 kg sintēzes", kas šķiet praktiski tāda pati.)

Vai kāds pieredzējis ķīmiķis varētu man pastāstīt, vai ar šo metodi varētu būt saistīti kādi toksiski izgarojumi vai nopietnas drošības problēmas:


Oriģinālais ekstrakts:

Amfetamīns no P2NP, izmantojot borohidrīda un vara kompleksu 2022. gada atjauninātā procedūra

Šī nedaudz nesen atklātā metode ir viens no lielākajiem slepenās ķīmijas pasaules sasniegumiem. Tā ir arī viena no vienkāršākajām un salīdzinoši jaunpienācējiem draudzīgākajām reakcijām, kas pastāv narkotiku izgatavošanai. Tai nav nepieciešamas nekādas ļoti toksiskas ķīmiskas vielas, piemēram, dzīvsudraba sāļi. Tā ir samērā saudzīga, ar ļoti augstu iznākumu un ļoti labi darbojas pat <1 grama mērogā.

Esmu redzējis dažus pieminējumus par šo metodi šeit, darknetā, bet neesmu redzējis nekādus autorības kredītpunktus vai atsauces. Ja jūs nesniedzat atsauces, jūs īsti nenodarbojaties ar zinātni. Sadarbības nepārtrauktība ir būtiska.

Apbrīnojamie borohidrīda un pārejas metālu kompleksu lietojumi parādījās jau 1990. gadā vienā Korejas žurnāla publikācijā. Dažos forumos parādījās dažas norādes par vara metāla izmantošanu dzīvsudraba vietā, bet visbeidzot izveidojās ļoti garš koloboratīvs pavediens labi zināmā zāļu ķīmijas forumā angļu valodā un labi zināmā forumā krievu valodā. Ja vēlaties izsekot pēdas līdz sākotnējam saturam, to ļoti viegli varat noskaidrot, izlasot šīs apakšsadaļas apsveikuma ziņu.

Šo metodi amfetamīna iegūšanai uzsāka kāds ķīmiķis, kas pazīstams kā Testekss. Liels nopelns par šīs metodes uzplaukumu ir ķīmiķim, kas dažādās vietnēs pazīstams vienkārši kā Carl. Citētā procedūra ir cita laikabiedra Fastbreak nopelns.

Nepieciešamais fons:


Lai gan šī procedūra ir ļoti draudzīga jaunpienācējiem, jūs nevarēsiet vienkārši izlasīt šo aprakstu un reproducēt rezultātus, ja jums nav dažas ĻOTI pamatzināšanas par ķīmijas procedūru. Šajā rakstā pieņemts, ka jums ir labas zināšanas:

* pamata ķīmijas laboratorijas metodes un terminoloģija. Jums jāzina metriskie svari un mērvienības. Jums vajadzētu zināt un saprast molāro svaru, molāro attiecību un zināt, kā veikt savus aprēķinus, lasot publicētās procedūras, kurās norādīti tikai molārie daudzumi.

* pamatprasmes un zināšanas zāļu ķīmijas laboratorijā, piemēram, šķīdinātāju mazgāšana, šķidruma-šķidruma ekstrakcija, skābes-bāzes ekstrakcija, vienkārša destilācija, rekristalizācija, reaģentu un kušanas temperatūras analīze.

* resursi, lai iegūtu vajadzīgo prekursoru P2NP, vajadzīgos reaģentus, nātrija borohidrīdu jeb NaBH4 un vara sulfātu jeb CuSO4.

* Resursi, lai iegūtu vajadzīgos šķīdinātājus un skābes/bāzes reaģentus, tostarp etanolu vai izopropanolu, destilētu ūdeni, pārtikas sērskābi jeb H2SO4, pārtikas/laboratorijas sārmu jeb nātrija hidroksīdu jeb NaOH.

*Ieminālais laboratorijas aprīkojums. Jums būs vajadzīga karstā plīts + magnētiskais maisītājs, reakcijas trauks, piemēroti laboratorijas stikla trauki sagatavošanai un attīrīšanai, zinātniskās kvalitātes termometri, un ļoti ieteicams, lai reakcijas laikā būtu destilācijas komplekts, lai reakcijas laikā nodrošinātu atteci un vienkāršu tvaika destilāciju attīrītā amfetamīna atgūšanai, kad tā ir pabeigta.

*To ir iespējams izdarīt bez destilācijas aprīkojuma, bet tikai nelielā apjomā, un jūs riskējat ar to cilvēku veselību, kuri patērē galaproduktu. Turklāt ir daudz lielāka iespēja, ka reakcija neizdosies vai izkļūs ārpus kontroles. Iegādājieties destilācijas iekārtu.

Procedūra:

(tiešs citāts no oriģināla)


P2NP nepieciešamais numurs: 705-60-2



80 g EtOH 96% (1%MEK), tas ir ~ 100 ml.
40g H2O
5,2 g NaBH4
tika kombinēts.

pēc tam, spēcīgi maisot, nelielās porcijās pievienoja 10 g P2NP (sasmalcināts smalkā pulverī).

Pēc tam maisījumu maisīja 40 minūtes.

Pēc tam maisījumu uzsildīja līdz 65 °C un pievienoja vēl 5 g NaBH4, tad pievienoja 1,5 g CuSO4*5H2O (sasmalcinātu smalkā pulverī).
Pēc tam maisījumu uzkarsēja, pievienoja atgaitas kondensatoru un ļāva maisīt 15 min, līdz burbuļošana apstājās, pēc tam maisījumu uzkarsēja 30 min.

pēc atdzesēšanas kopā ar krāna ūdeni kolbai piedeva 47 g HCl (31 %), lai kolbu piepildītu.

EtOH izdestilēja.

atdzesēja, padarīja bāzisku ar 20 g NaOH ~ 50 ml H2O.

Aminu destilēja ar tvaiku. Neitralizēja ar H2SO4 un evoporēja.

Produkts bija tik balts, ka es nolēmu pulveri nemazgāt.

Ieguvums: tieši 10 g amfetamīna sulfāta 88,56 %.



Svarīgas piezīmes:



Īpaša piezīme: Lai gan autors procedūrā īpaši norāda "krāna ūdeni", tas ir puslīdz sarkastisks meta-žēlasts, kas ietīts iekšā no iekšējiem jokiem un slāņiem. Lūdzu, izmantojiet tikai destilētu ūdeni. Paldies /u/socat2me


Šīs metodes galvenais neveiksmes punkts būs jūsu P2NP tīrība. Neatkarīgi no tā, vai esat to iegādājies vai izgatavojis pats, gadu gaitā tika ziņots par neskaitāmām neveiksmēm, un gandrīz visos gadījumos iemesls bija nepietiekami tīri P2NP kristāli. Ieteicams veikt 2 vai 3 dzelteno kristālu pārkristalizācijas.

Autora minētais etanols+MEK tika izmantots tāpēc, ka tas tiek pārdots lielākajā daļā aptieku kā neizopropilspirts. Tomēr izopropilspirts arī ir lieliska līdzšķīdinātāja izvēle.

Šai unikālajai reakcijai ir būtisks ~ 6x borohidrīda molārais pārpalikums.

Nerekomendēto alternatīvu laboratorijas ūdens dzesēšanas kondensatoram gan refluksa reakcijas laikā, gan tvaika destilācijai A/B ekstrakcijas laikā pēc tam var aizstāt ar reakcijas trauku ar augstu kaklu, iespējams, ar ventilatoru, kas pūš pie kakla, lai nodrošinātu "nabadzīgā cilvēka refluksu", un pēc tam vienkāršu A/B šķīdinātāja ekstrakciju, nevis tvaika destilāciju amfetamīna bāzes destilācijai. UZMANĪBU, ir ļoti svarīgi pilnībā noņemt visas vara kompleksa pēdas no visa, ko uzņems cilvēks. Destilācija ir ideāls risinājums, taču rūpīga šķīdinātāja ekstrakcija, izmantojot labas zināšanas un pieredzi šķidruma-šķidruma ekstrakcijas jomā, ir iespējama alternatīva. Jūs esat brīdināti.

Padziļināti:


Šo pašu sistēmu var izmantot arī līdzīgiem vai analogiem prekursoriem. Ir ziņojumi par fluoramfetamīna, MDA/MDP2P, 2C-X, pseidoefedrīna, TMA un citu narkotiku un prekursoru veiksmīgu izgatavošanu, izmantojot šo reaģentu sistēmu.

Slēgsim dzīvsudraba sāļu reducēšanas vēstures grāmatas reizi par visām reizēm!
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
vai kāds no profesionāļiem, piemēram, Pattons vai Dampjērs, varētu sniegt informāciju par šo metodi un sīkāk paskaidrot, kā arī informēt mūs par jebkādiem riskiem veselībai, kas varētu būt saistīti ar šo sintēzi?
@G.Patton
@William Dampier
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tikai esiet uzmanīgi ar NaBH4 un ūdeni. Reakcijā starp tiem rodas daudz siltuma un gāzes, ņemiet to vērā. Reakcijas kolba ir jātur atvērta ar atgaitas dzesētāju. Izmantojiet arī labi vēdināmu darba vietu un neizmantojiet atklātu uguni blakus šai reakcijai, jo izdalās H2.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28

Paldies Patton.

Vai jūs domājat, ka 30 collu balons, kas piestiprināts pie atgaitas kondensatora augšdaļas, ir pietiekams, lai saturētu gāzi tik mazai sintēzei, kāda aprakstīta šajā metodē? un cik toksiska ir šī gāze?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ne pārāk daudz, jūs elpojat, sajaucot gāzes ar ūdeņradi =) Nelietojiet nekādus balonus. Tas ir bīstami, jo var uzspridzināties ar lielu H2 koncentrāciju un dzirksteli.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28

ko es varu darīt, lai pārvaldītu h2, kas izdalās no kondensatora, piemēram, vannas istabā? ja es iegādājos nosūces ventilatoru un cauruļvadu, lai to nosūktu, varbūt h2 varētu dzirksteļot ventilatora iekšpusē, jo tas ir elektriskais un rada zināmu siltumu. man pašlaik arī nav iespēju to darīt ārā.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Varbūt novietojiet šļūteni no kondensatora uz gaisa izplūdes atveri ar spēcīgu ventilatoru. Tādējādi, ja notiks sprādziens, jo gaisā ir tik maz ūdeņraža, sprādziens neradīs bojājumus.
Es domāju pats, neesmu pārliecināts, vai tas, ko saku, ir pareizi vai nē.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vai kāds varētu pateikt, vai ar šo metodi iegūst levoamfetamīnu vai dekstromamfetamīnu?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Šī būtībā ir tā pati metode, kas aprakstīta sākotnējā ierakstā, izmantojot CuCl2. Vai kāds no profesionāļiem var komentēt, vai CuSO4 ir sliktāks vai identisks (vienlīdz efektīvs) šajā reducēšanas procesā? paldies.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28

paldies. pēc tam, kad ievietoju jautājumu, sapratu, ka tam jābūt racēmiskam. tad man būtu jāizolē dekstromamfetamīna izomērs, lai iegūtu tikai tīru D-amph.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jā, paturiet prātā, ka ir iespējams izmantot arī citas skābes, nevis D-tartarīnskābi. esmu to pētījis un varu jums par to pastāstīt sīkāk, ja jums ir nepieciešama palīdzība. sveiki.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28

jā, lūdzu. pm man, ja vēlaties.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Vai kāds varētu man pateikt, vai 31% HCL vietā izmantot 35-36% HCL ir ok?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Es gatavojos veikt šo sintēzi, bet mani joprojām uztrauc nātrija borohidrīds.

Būšu pateicīga par jebkādu palīdzību:
vai nav bīstami to pievienot kolbā ar 40 g H2O?

un ko es varu darīt, lai mazinātu risku, ka nātrija borohidrīds tiks pakļauts gaisa mitruma iedarbībai, kamēr es atveru trauku ar to un pievienoju šķīdumam?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Draugs, jūs uztraucaties par atlikušo mitrumu gaisā, kad gatavojaties pakļaut savienojumu tīra mitruma iedarbībai 🤯
Nātrija borohidrīds nav pirofors un tiek plaši izmantots rūpniecībā, īpaši Eiropā un ASV, savukārt Āzijā priekšroka tiek dota citiem savienojumiem. jebkurā gadījumā šajā grāmatā lasīju, ka kāds cilvēks strādājis rūpnīcā, kur viņš personīgi redzējis, kā operatori 12 tonnu reaktora bunkurā izgāž 25 kg maisus ar šo vielu, kam sekoja visa bunkura satura pievienošana spirta aq dažu minūšu laikā. Sol, tas ir rutīna, jums nav par ko uztraukties, tikai jāuzmanās no acīm un maigajām bitēm. saskare ar ādu arī nav liela problēma, atskaitot toksiskumu, tajā pašā grāmatā, ko es lasīju, operatori saindēja rokas, un viss, kas notika, bija īslaicīgs ādas apsārtums un neliels apdegums, kas izzuda ar mazgāšanu.
Ja vēlaties būt īpaši droši, varat pievienot borohidrīdu maisot, kolbu atdzesējot, un izņemt to, lai pievienotu propēnu, tad atdzesējot tikai tad, ja nepieciešams. šo pievienošanu var veikt aptuveni 30 s-1 m laikā ar piltuvi cietām vielām, lēnām ielejot to nemainīgā ātrumā.
Sprādziens nenotiks, ja jūs apzināti ar šķiltavu uzliesiet kondensatoram virsū. ja nodrošināsiet atbilstošu ventilāciju, jums nedraud lielas briesmas.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ha, es domāju, ka esmu pārāk paranoisks.

kāda veida ventilācija būtu atbilstoša? vai pietiek ar h2 novadīšanu pa atvērtu logu ar ptfe cauruli?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
tas ir pārspīlēts, bet atkarīgs no mēroga
ventilatori un atvērti logi vai varbūt diy dūmu āķis ir pietiekami daudz mazam un vidējam mērogam.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
beidzot esmu ķēries pie šīs sintēzes un esmu pašā priekšpēdējā tvaika destilācijas posmā, bet man ir problēma:
Kā es varu zināt, kad viss amīns ir beidzis tvaika destilāciju no kolbas ar mātes šķīdumu uz savākšanas kolbu?

piezīmes:
-Pirms destilācijas sākuma šķīdums bija ļoti tumši oranžs. (šķīdums aizņem apmēram 3/4 kolbas).
-sākumā šķīdums savākšanas kolbā ir dzidrs, blāvi zeltenīgas krāsas.
-pēc apmēram pusotras stundas šķīdums ir tādā pašā krāsā, bet, manuprāt, parādījās divi slāņi (zeltainas krāsas slānis augšpusē un, manuprāt, caurspīdīgs ar mākoņainu gandrīz vielas konsistenci apakšējā slānī). - (varbūt tā ir mana atbilde)
-man nācās dekantēt šo šķīdumu savākšanas kolbā, jo šī kolba bija pārāk maza, un es pamanīju, ka otrajā destilācijas kārtā tas bija duļķaini balts, nevis oranžs. (kā mākoņaina limonādes krāsa).
 
Top