Ideja par otc metodi, lai ražotu P2P

dixierecked

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vispirms kā atruna jāsaka: man pašlaik nav laboratorijas aprīkojuma vai ķīmisko vielu, tāpēc es daru to, ko varu, skatoties daudzus zinātnes darbus tiešsaistē organiskās ķīmijas eksperimentu veidā un tamlīdzīgi. Ņemot to vērā, turpinājumā:
Es noskatījos video YouTube, tagad pieejams tikai BitChute, ko Chemplayer, pienācīgas kanāls diezgan daudz instruē noobies, kā padarīt prekursorus. Viņš ņēma kalcija hidroksīdu, iepilināja benzoskābi un etiķskābi, uz vietas izveidojot kalcija benzoātu un kalcija acetātu, pēc tam destruktīvi destilēja visu katlu, domājams, lai iegūtu fenil2propanonu, bet ieguva acetofenonu (tikai pēc smaržas) un propiofenonu. Kāds cits to atkārtoja un ieguva propiofenonu uz nezinu ko... šovakar mani kaut kas pārsteidza: kanēļskābe. Tā ir transfenilpropānskābe. Vai nevarētu vienkārši pagatavot kalcija cinamātu vai to iegādāties, iemest kolbā ar kalcija propionātu vai acetātu (ar to ir jāspēlē), un vai tā nevarētu izveidot tik bieži meklēto ketonu? Vai tas nepadarītu visu vienkāršāku, ja man taisnība? Tas ir dūriens tumsā, bet tā augi veido saknes, tāpēc ceru, ka no tā kaut kas uzplauks un cilvēki varēs teikt, ka izmēģinājuši manu metodi (tā būs tā diena!). Kāds lai man paziņo. Godspeed. Esi drošs.
 

dixierecked

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Btw, iemesls, kāpēc, iespējams, būtu vajadzīgi citi kalcija sāļi, proti, acetāts vai propionāts (vairāk jūtams propionāts), ir tas, ka kanēļskābes sāls qouod ir ketona primārais spirta ekvivalents jeb aldehīds, kas nav gluži tas, ko mēs vēlamies. Es domāju, ka zināma daļa cinamāta reaģēs ar propionātu, lai iegūtu ketona atvasinājumu fenilpropan2onu, kas ir tieši tas, kas bija vajadzīgs ārsta palīgam. Ceru, ka jūs to pārbaudīsiet, kad jums būs garlaicīgi, ķīmiķi. Tas nav paredzēts liela mēroga ražošanai, bet gan darbības atvieglošanai. Visticamāk, jūs iegūsiet neattīrītu produktu, ieskaitot aldehīdus un nesajaukto skābes sāli. Kalcijs šķita vislabākā sārmu zemes perspektīva, bet var izmantot arī citas. Galu galā tā ir zinātne.
 

dixierecked

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Btw, iemesls, kāpēc, iespējams, būtu vajadzīgi citi kalcija sāļi, proti, acetāts vai propionāts (vairāk jūtams propionāts), ir tas, ka kanēļskābes sāls būtu ketona, jeb aldehīda, primārais spirta ekvivalents, ja kalcija kanēļskābe viena pati tiktu grauzdēta apaļā dibena (rb) kolbā, kas nav gluži tas, ko mēs vēlamies. Es domāju, ka zināma daļa cinamāta reaģēs ar propionātu, iegūstot ketona atvasinājumu, fenilpropan2onu, tieši to, kas bija vajadzīgs ārsta palīgam. Ceru, ka jūs to pārbaudīsiet, kad jums būs garlaicīgi, ķīmiķi. Tas nav paredzēts liela mēroga ražošanai, bet gan darbības atvieglošanai. Visticamāk, jūs iegūsiet neattīrītu produktu, tostarp aldehīdus un nesajaukto skābes sāli kopā ar citiem ketoniem, tostarp, iespējams, dibenzalacetonu. Kalcijs šķita labākais sārmzemju perspektīva, bet var izmantot arī citus. Galu galā tā ir zinātne. Tā ir metode, kas ir pārbaudīta vai pārbaudīta pret.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Tā ir feniletiķskābes (PPA) sāls, ko sausā destilācijā ar acetātu iegūst P2P. Un tas ir iemesls, kādēļ tas tiek novērots/nelegāls.
 

dixierecked

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Jā, to es zinu. Es meklēju jaunus veidus, kā pieiet tam pašam produktam. Es atzinu, ka kanēļskābe, lai gan tā NAV fenilletiķskābe, BIJUSI fenilpropionskābe, kaut kas tāds, kas, iespējams, ar citu skābi, kas saistīta ar sārmzemju metālu, piemēram, kalciju, patiesībā novestu pie tā paša ketona. Pašlaik man nav eksperimentālā materiāla un es nevēlos izraisīt ažiotāžu savā jomā, tāpēc es tikai ievadīju to, kas, manuprāt, varētu darboties. Vēlreiz atkārtoju, ka kalcija acetāts, vārot apaļdibena kolbā, pārtvaicē acetonu. Kad kalcija benzoāts UN acetāts vārās kopā, jūs saņemsiet propiofenonu. Tātad ir loģiski, ka, ja kalcija cinamāts un kalcija propionāts vārītos kopā, iespējams, tiktu iegūts fenilpropan2ons. Es nezinu. Es tikai ceru. Tas būtu jauki, un nekur uz zemes es neesmu dzirdējis, ka tas būtu tieši apstrīdēts.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
- Šim nolūkam jūs neizmantosiet stikla traukus, bet gan vienreizlietojamu skārda bundžiņu, piemēram, šķīdinātājiem, un kādu metāla ūdensvada vītņvadu ar vītni savienošanai ar kondensatoru, ko var piestiprināt ar korķu un PTFE lentes burvju palīdzību.
- Literatūrā ir neveselīga apsēstība ar kalcija sāļiem šajā reakcijā. Tas labi parāda, kas notiek, ja cilvēki tikai kopē no citiem, nevis paši izmēģina. Kalcija sāļi ir diezgan liels sūds, jo tie veido betonam līdzīgu maisījumu, kas daudzus produktus padara neiespējamus izņemt. Nātrija un melnā dzelzs oksīda (magnetīta) maisījums ar oksīda pārpalikumu, lai veidotu skābju sāļus, un samaisa ĻOTI labi, slapji, kā suspensiju, citādi putekļi no skābēm un sāļiem noēd acis. Vispirms. Pievienojiet bundžā rupju tērauda vati. Ielej suspensiju. Uzkarsē, lai ūdens atdalītos, un tagad, kad tas izžūst un kļūst ciets, tas nebūs viens betona bloks, bet gan oksīdu un tērauda vates dēļ un tāpēc, ka tas bija slapjš, būs plaisas, daudz plaisu, kas ļaus jūsu produktam iziet.
- Jā, no tā var izgatavot vērtīgākus prekursorus, vajadzīgās skābes nav tik izplatītas, bet tās var iegūt. Viela ar heksu un tā, kuras nosaukumā ir Pent...
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Kad jūs sakāt nātrijs, kādu tieši ķīmisko vielu jūs domājat? Vai jūs sakāt nātrija oksīds? Tas pats melnais dzelzs oksīds, vai es varu saņemt cas no katra?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Es runāju par karboksilskābes nātrija sāli, piemēram, nātrija benzoātu, kas ir lieliski, jo jūs to saņemat lēti un jums nav jāķeras pie diezgan kodīgās skābes un, teiksim, proprionskābes, kas samaisīta mitra ar lieko magnētu, sasildiet to, un tā reaģē, veidojot dzelzs sāli, un samaisiet to mitru ar benzoātu, pievienojiet vēl nedaudz magnēta (tik daudz, cik vēlaties) un ļoti labi samaisiet. Izmantojiet mīklas mīcītāju vai līdzīgu virtuves mašīnu. Rezultāts galvenokārt ir atkarīgs no tā, cik labi tas ir samaisīts. Var pievienot rupju tērauda vati (to pārdod, kad pārtaisāt koka grīdas segumu), lai tā iet no botoma uz augšu, un ielej izgatavoto maisījumu. Dzelzs un varš šajos apstākļos darbojas ļoti labi, tāpēc var izmantot standarta veidgabalus savienojumam ar stikla kondensatoru vai vara kondensatoru, ko arī var samontēt no standarta santehnikas detaļām.

Izgatavojiet kanniņai otru sienu ar 1 līdz 2 cm attālumu no folijas līdz kanniņai, līdz vietai, kur līkums iet uz kondensatoru, uzkarsējiet ar kempinga gāzes degli. Folija ir kā skurstenis, kas notur karstu gaisu saskarē ar kārbu. Uzkarsējot tikai no apakšas, tiks iegūta nestandarta raža.

Tas ir vienkārši un jautri.

Produkts ir atkārtoti jādestilē.

Kad tas ir izdarīts, izmet bundžu ārā.
Ja izmantojat Ca-sāļus un stikla traukus, esiet gatavi to visu izmest. Mēģinājumi to iztīrīt parasti ir veltīgi.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Tas atbildēja uz manu jautājumu. Man ir vēl viens, kas izrietēja no jūsu jaunākā ieraksta.

Šķiet, ka ir vajadzīgi divi sāļi, viens nātrija un viens dzelzs sāls. Man ir jautājums, kā noteikt, kura no tām man ir vajadzīga?

Piemēram, vai 4metil propiofenonam varētu izmantot p toluīnskābi (esmu pārliecināts, ka to var pasūtīt internetā), lai iegūtu nātrija p toluātu, un kā tad ar otru sāli? Šķiet, ka man vajadzētu sajaukt karboksilskābi ar magnēziju, bet kādu karboksilskābi?

Esmu neizpratnē par to, kādu ķīmisko vielu mēs pievienojam katrai sālei, lai iegūtu noteiktu ķīmisko vielu. Šajā gadījumā 4 metilpropiofenons
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Benzoskābe + propionskābe -> propiofenons
No 4-metilbenzoskābes jeb p toluīnskābes iegūst 4-metil propiofenonu, un abus var iegādāties. Nav iemesla, kāpēc tas nedarbotos, produkta bp ir aptuveni 240 °C, tāpēc šeit nav problēmu.

Bet kāpēc to gatavot, ja to var nopirkt?
Tas ir "Magnetīts", tā sauc jaukto dzelzs oksīdu. Jūs varat izmantot kalcija sāļus dzelzs sāļus vai jauktos nātrija dzelzs sāļus. Arī kalcija un dzelzs sāļi derēs. Tikai nātrijs - neesmu pārliecināts.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Atšķirībā no daudziem šeit klātesošajiem mani neinteresē komerciālā ķīmija, ja tā var teikt. Tāpēc 4metilpropiofenona izgatavošana nav jautājums par laika vai naudas izšķērdēšanu. Jo īpaši tāpēc, ka svarīgāka ir juridiskā drošība.

Ja paku ar 4metilpropifenonu aiztur muita, lai cik maz ticams tas būtu, ir daudz grūtāk apgalvot, ka jūs to negrasījāties izmantot mefedrona - nelegālas narkotikas - izgatavošanai.

P toluīnskābes pasūtījums nebūs tāds pats.
 
Top