Anīsa eļļa kā para-metoksiamfetamīna (PMA) prekursors

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28


Mēģiniet paskatīties, vai šis konkrētais raksts tika apspriests vai augšupielādēts... Tātad kaut kas ar anīsa eļļu, bet es arī nesaprotu visu, ko izlasīju... Tā ka tiem kas prot labāk iztulkot tas varbūt jauki... ja vecā yadaa yadaa es to drīz dzirdēšu..
 

Attachments

  • 3b5xg7KLDk.pdf
    273.6 KB · Views: 592

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Esmu neizpratnē par to, ko jūs jautājat. Man šķiet, ka es varētu tam sekot un sasniegt mērķi. Ja uzskaitījāt konkrētus jautājumus, es vai kāds cits, iespējams, varēsim uz tiem atbildēt. Tomēr nav neviena jautājuma, uz kuru būtu jāatbild
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
2.4.2. 4-metoksifenola sintēze
Divdesmit trīs gramus H2O2 (30 %) pievienoja 19 ml
HCOOH (98-100%), lai sintezētu performīnskābi. Pēdējā
tika pievienota intensīvi maisītam 4-metoksi-
benzaldehīda (12 ml) 200 ml DCM (tika izvēlēts DCM
jo tas ir inerts pret H2O2
). Sajaukto maisījumu maisīja
ļāva refluksei 39 8C temperatūrā apmēram 3 stundas. 20 h. Pērfīnskābe
pievienoja 5 ml daudzumos ar 15 min intervāliem. Sākotnēji,
reakcijas maisījums bija bezkrāsains, bet pēc pusstundas reakcijas maisījums kļuva bezkrāsains.
parādījās gaiši dzeltenīgs spīdums. Reakcijas laikā krāsa
kļuva intensīvāka un mainījās uz dzeltenbrūnu. Kad
reakcija tika pabeigta, DCM fāze tika izolēta un
šķīdinātāju atdalīja, veicot vakuumdestilāciju. Pēc tam 200 ml
NaOH (20 %) un 75 ml MeOH. Maisījums
maisīja 1 h. MeOH atdalīja ar vakuuma metodi
un sārmaino maisījumu paskābināja ar vakuumnaftas šķīdumu.
HCl (32 %) līdz pH 1. Maisījumu ekstrahēja ar 2-
150 ml DCM. DCM ekstraktus apvienoja un
šķīdinātāju atdalīja, izmantojot vakuumdestilāciju. Atdalīja 10,5 g a
brūns šķidrums, kas viegli sacietēja, saskaroties ar gaisu
palika. GC-HSPME/MS analīze liecināja, ka 4-metoksi-
fenolu kā galveno sastāvdaļu. Attīrīts 4-metoksifenols tika
balts
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
19 ml tīras skudrskābes tika pievienoti 23 g 30 % ūdeņraža peroksīda, iegūstot performskābi.
Ielej 12 ml benzaldehīda 200 ml dihlormetāna. Samaisa. Pērfīnskābi pievienoja pa 5 ml ik pēc 15 minūtēm. To refluksēja 20 stundas 398 °C temperatūrā. No dzidras tas kļuva gaiši dzeltens un pēc tam dzelteni brūns. To iepildīja dalāmajā piltuvē, un pēc tam brūno vielu vakuumdestilēja. Es pieļauju, ka ar pelējuma karsēšanu temperatūra uz brīdi pārtrauks paaugstināties un šķērsosies dzidrs DCM. Kad tas izzudīs, temperatūra sāks paaugstināties, un ar šo daļu būs beigts.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
40 g nātrija hidroksīda tika izšķīdināts 200 ml ūdens un 75 ml metanola. Tas tika apvienots ar jūsu rm no iepriekšējā amata un maisīts vienu stundu. To destilēja vakuumā, līdz pirmā frakcija (metanols) atdalījās (vērojot, vai termometra rādījums atkal lēkā). Pievienoja 32 % hidrohlorūdeņražskābi, daudz maisot, līdz pH 1. Pievienoja 150 ml DCM, maisīja vai virpuļoja kādu laiku (apmēram 5 minūtes), atdalīja (dalāmā piltuve), atkal virpuļoja/maisīja, atdalīja, tad dcm destilēja vakuumā. Brūnais šķidrums sacietēja 10,5 gramos netīra metoksifenola.....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
40 g nātrija hidroksīda tika izšķīdināts 200 ml ūdens un 75 ml metanola. Tas tika apvienots ar savu roku no iepriekšējā amata un maisīts vienu stundu. To destilēja vakuumā, līdz pirmā frakcija (metanols) atdalījās (vērojot, vai termometra rādījums atkal lēkā). Pievienoja 32 % hidrohlorūdeņražskābi, daudz maisot, līdz pH 1. Pievienoja 150 ml DCM, maisīja vai virpuļoja kādu laiku (apmēram 5 minūtes), atdalīja (dalāmā piltuve), atkal virpuļoja/maisīja, atdalīja, tad dcm destilēja vakuumā. Brūnais šķidrums sacietēja 10,5 gramos netīra metoksifenola. Izskatās, ka vakuumdestilācija ir labākais veids, kā to attīrīt, kam seko petrolētera/etil acetāta rekristalizācija. Bet !!!!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nekādā veidā neražojiet, nepavairojiet PMA, katru reizi, kad tas parādās, daži cilvēki mirst, jo šim medikamentam ir ļoti slikts drošības profils un papildus vienmēr ir sajūta, ka cilvēks vienkārši nav lietojis pietiekami daudz, lai iegūtu vēlamo efektu.
Tas, ka ir ražots medikaments, kas nogalina cilvēkus, ir pietiekami slikti, turklāt tas uzkurina cūkas, kuras, vadītas plašsaziņas līdzekļiem, kas vienmēr ir traki, kad notiek šādas lietas, sāk izjaukt visu ainu, lai ātri uzzinātu dažus veiksmes stāstus.
Turklāt absolūti visi par jums ziņos, un tas ir pamatoti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Atjauninājums Es biju pārlūkojis Rhodium arhīvus , un šī hipersaite jūs aizvedīs uz P2P izgatavošanu, izmantojot anatolu.
 
Top