Labākais pseidoefedrīna rekristalizācijas šķīdinātājs

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Sveiki,
Man ir jautājums. Kāds ir labākais šķīdinātājs pseidoefedrīna rekristalizācijai? Es domāju, ka šķīdinātājā normālā temperatūrā tas nešķīst, bet, ja es karsēju, pseidoefedrīns ir šķīstošs. Lūdzu, palīdziet man, es to neatradu internetā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pirmkārt, kāpēc jūs vēlētos pārkristalizēt pseidoefedrīnu?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Es domāju, ka varbūt tas, ko viņš ment ir, vai ir vēl kāds Solent bez metanola, ko varētu izmantot, lai iegūtu pseido no tabletes.no iegūt pseido, kas ir farmācijas pakāpes, kur jūs varat vienkārši bam dump tas ir sapnis . Tātad jūs varat izšķīdināt tabletes ūdenī, pēc tam virsū uzliet šķīdinātāju un izmazgāt ar sārmu, lai iegūtu tīrāku pseido????.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es to sauktu par ekstrakciju, nevis pārkristalizāciju. Lai veiktu pienācīgu rekristalizāciju, jāsāk ar diezgan tīru ķīmisko vielu, pseidoefedrīnu no tabletēm vienā solī nevar rekristalizēt.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Es dzīvoju valstī, kur ir pseido stingri ierobežots, tāpēc tā ir izplatīta tikai kā sajauc pseido ar ibuprofēnu, ko es ekstrahēju ar etanolu un ļāvu tam iztvaikot. Pievienoju ūdeni un filtrēju. Un es ļāvu iztvaikot ūdenim, bet man ir ļoti netīrs pseido un dekstrozes vai citu vielu šķīdums. Es izmantoju Nurofen Stopgrip, ja vēlaties, varat to atrast internetā.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Ko par šo Krazy ideju. Lestu teikt, ka es varētu no reakcijas atdalīt eļļu. Un ievietot to retortā un ievietot glāzi ar acetonu un chi ja es ļautu eļļai no retortas pilēt glāzē, vai tā kristalizētos? Un, ja es sākšu ar vislabāko E,R&I, ko es varu iegūt, galaprodukts būs augstākās klases? Un vai ir kāds vienādojums, pēc kura es varu noteikt, cik daudz svērtu skābeklis uz konkrēta pseido daudzuma. Un kāda ir labā raža Maskavas maršrutā. Un no trim Maskavas, hipo vai Nagai, kuram no tiem ir visaugstākais iznākums? un vai varat man pateikt, kāpēc pēc bezūdens (bērza) metamfetamīna lietošanas es sāku halucinēt? Vai kāds no litija, kas tiek izmantots var tikt darbināts ar ātrumu, ja tie mums līdz daudz
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es nesaprotu pusi no tā. ar Maskavas metodi var iegūt līdz pat 90 %, kas ir daudz, salīdzinot ar citām. Jūs varat salīdzināt pseidoefedrīna/efedrīna molmasu ar m. Et. Meth, un tas jums dos 0. (x 1 000 000, molekulu daudzums mol.) Tas nebūtu acetons, lai kaut ko izkristalizētu. Vai jūs neredzat metamfetamīna pārkristalizēšanas video? Man šķiet, ka Maskavā un nagai ir visaugstākā ražība, bet es neesmu pārliecināts.
Halucinācijas par ātrumu ir izplatīta parādība. Tas nav litijs. Lielākā daļa cilvēku to piedzīvo aptuveni otrās vai trešās dienas beigās. Litijs var nonākt produktā. Nedaudz ir tālu, lai jūs nogalinātu.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Neesmu teicis, ka tā ir. Acetons kristalizējas tas s hci acetona, kas varētu darīt to Iv palika uz augšu kādu laiku par sarkano bez halucinācijām darīt vienu sprādziena bezūdens un wham beter ceļojums tad es nezinu iv redzējis dažas dīvainas sūdi par lietām, piemēram, hu 210
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Pseidoefedrīns kā brīvā bāze nav eļļa. Tā ir cieta pārslveida brīvā bāze.
 

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Lai pārkristalizētu pseidobāzi, ir jāpievieno vismazākais iespējamais šķīdinātāja daudzums, kurā tā izšķīst, lai to atvieglotu, var izmantot nelielu sildīšanu, un pēc tam izmantot nešķīstošu šķīdinātāju, kas ir sajaucams ar šķīdinātāju, kurā šķīdina. Izmantojiet pēc iespējas lielāku nešķīdinātāja daudzumu, neizraisot savienojuma nogulsnes. Man nav personīgas pieredzes šajā jomā, bet acetons ir labs nešķīdinātājs. Kā šķīdinātāju var izmantot metanolu vai ūdeni. Metanola izmantošanas priekšrocība ir tā, ka to varētu ievietot saldētavā vai ļaut tam iztvaikot, un jūs varētu redzēt, kā sānos veidojas kristāli.
 
Top