Bērza metode

Puff

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei, puiši, es zinu, ka kratīšana un cepšana šajā forumā nav iecienīta.
Bet vai es varu jūs lūgt pievienot pilnu video pamācību par to? es būtu priecīgs.... manā valstī ir ļoti grūti iegūt redp un jodu, gandrīz neiespējami.

Liels paldies.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Jūsu nav meklē pietiekami grūti rp hipofosforskābe un jods, protams, ir pieejams Un es jums teikšu taisni, jūs varat iebāzt šo krata un cep savā dibenā, bet, ja jūs vēlaties mācīties pareizu zinātni un pareizu procedūru bērzam, piemēram, Nila sarkanā darīja par YT, bet tas būs reāls produkts beigās labi man nav problēmu ar to.
 

Puff

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Labi, man ir viens jautājums... Jums ir nepieciešams liels spiediens pudelē, lai iegūtu labāku kvalitāti un iznākumu. Kā jūs to panākat, veicot bērza metodi pareizā veidā ?
Ja es izmantotu refluktoru un kondensatoru, vai spiediens vienkārši nesabojātu kolbu vai kondensatoru?
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ejiet meklēt Nila sarkanā bērza sintēzi jūs l tube jums nav nepieciešams kondensators I un, ja jūs vēlaties lielisku dokumentu par to, kā darīt bērza beztaras Morph no OZ bērza metodi viens no og bērza metodes pionieriem.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Es redzēju nilesa metodi. bet, piemēram, kratīšanas un cepšanas gadījumā ir nepieciešams liels spiediens, lai iegūtu labāku iznākumu un kvalitāti, bet nilesa video nav nekāda spiediena veidošanās. Ko jūs ar to domājat ? "and if you want a great paper on doing birch bulk Morph from OZ birch method one of the og pioneers of the birch method" are you refering some guy on this forum or what I dont understand..... my english is not that good.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Šis fails ir daļa no Rhodium vietnes arhīva. Šis 2004. gada augusta statiskais momentuzņēmums ir izvietots vietnē Erowid
no 2005. gada maija un netiek atjaunināts. > > > Atgriezties pie Rhodium arhīva rādītāja > > >

Pseidoefedrīna reducēšana metamfetamīnā no bērza

by Morph in Oz

Šis ir pilnīgi faktiem pamatots veids, ko mani līdzstrādnieki izmantoja, lai šajā valstī bezrecepšu psudafedīna tabletes reducētu līdz metamfetamīnam. Tas joprojām darbojas un joprojām ir derīgs veids, kā ražot augstas peļņas vielu, kas tiek griezta 14 - 1 un dod 80 % un vairāk konversijas produktu no pseidoefedrīna prekursora. Runā, ka es biju viens no pirmajiem, kas komercializēja šo metodi Austrālijā, kur es pārskatīju un atpakaļ atsaucos uz Festeru tekstu, lai apstiprinātu tā zinātnisko pamatotību un piemērotu visekonomiskāko līdzekli, kas novērš uzmanību. Mans mērķis bija izvairīties no visām lielajām ekipāžām, paļaujoties uz prekursoru, piemēram, pseidofosfora un sarkanā fosfora, iegādi, lai izvairītos no riska tikt pieķertam par piederību. Man šķita, ka Melburnas ekipāžas ir īpaši neuzmanīgas ar savām runām, ego utt. tad, kad tās tika uzraudzītas.
Amfetamīna tirgus, šķiet, ir diezgan ienesīgs, ja vien, kļūstot pazīstamam, neiesaistāsiet pārāk daudz tukšu noziedznieku vai nesadarbojaties ar tiem. Kad jums ir kvalitatīvas vielas daudzums un par jums uzzina cienījami dīleri, sākas "sūcība" un arī spēles. Savulaik es biju jauns krimuldietis un esmu novērojis savas un citu jauno līdzdalībnieku lamatas, kā rezultātā man nācās izciest sodu. Popularitāte pārvēršas par īslaicīgu slavu, un tava pašapziņa tiek izspēlēta, galvenokārt, ja tu sajauc draudzību ar biznesu, un uzraudzība var sākties, ja tu sajaucies ar tā sauktajiem "lielajiem" vārdiem... īpaši klubos, kur ir īsti slepenie policisti, ir kameras, kuras noziedznieku saietos regulāri pārbauda "policisti".
Es redzu amfetamīna tirgu kā labu vērpēju dažiem, jo heroīna un kokaīna industrijas struktūras stingri kontrolē augstākais eholons, kas saglabā savas pozīcijas, mijiedarbojoties ar policiju un tirgojoties ar saviem konkurentiem un "jaunajiem" uzlecošajiem, kad viss kļūst saspringts. Daudzas ekipāžas, kas ir bijušas apkārt, nav pilnīgi neatkarīgas, viņu fona finansējums parasti ir heroīns un/vai nedaudz kokaīna, kas Austrālijā ir retāka narkotika, kas paredzēta dārgākajai sabiedrības daļai. Tas ir labi, tas viss ir labi - bet tikai uz brīdi... Iekāp un izkāp - atceries to.
Lai nu kā, bet atgriežamies pie rasēšanas dēļa. "bērza" reakcija ir pievilcīga, jo, salīdzinot ar citām masveida ražošanas metodēm, tā dod lielus ieguvumus. Reālistiskais HI/arkanā maisījuma rādītājs parasti reāli ir tikai 50 %, un vienmēr ir nepieciešama ilgstoša tvaika destilācija, lai no produkta atdalītu pseidoefedrīna atlikumu. Reālās proporcijas sarkanajai metodei jebkurā mērogā ir šādas:
  • 10 kg pseidoefedrīna hidrohlorīda
  • 10 litri hidriodskābes un,
  • 2-3 kg sarkanā fosfora atkarībā no tā, vai tas ir vai nav atkārtoti izmantots.
Reflukss 48 h lielākām reakcijām un 30 h, ja rezultāts būs mazāks par kilogramu. Filtrēt (izmazgāt savākto fosforu ar destilētu ūdeni un izmantot atkārtoti!), bazificēt, destilēt eļļas slāni ar tvaiku, atdalīt, pievienot šķīdinātāju un kristalizēt... Es esmu pārliecināts, ka jūs varat noskaidrot sīkāk, ja jums ir pieejami prekursori!
Atgriežoties pie lietas būtības, es jums sniegšu praktisku ikdienas sarunu, jo matemātiskie vienādojumi un organiskās ķīmijas žargons jau ir izstrādāts... Man nav vajadzības pierādīt savu zinātnisko meistarību vai arī mulsināt jūs. Festeris nav slikta izklaides uzziņa, no kuras smelties idejas un pierast pie instrukcijām ar bitu un detaļu apstrādi, ja esat iesācējs. Bet, tāpat kā vairumā atsauču, arī šeit ir pieņēmumi un pareizrakstības kļūdas, kas tiešām var novilcināt veiksmīgu rezultātu uz nenoteiktu laiku...
Ja jums ir intereses un esat izlasījuši par viņu, izvairieties no visām Mehtilēndioksi reakcijām kā no mēra. Jūs varat būt apaļīgs ar ātrumu un tomēr iegūt kaut kādu rezultātu... bet ne aromātiskos variantus. Lasot bromosafrola reakcijas, man radās doma, ka viņš nekad mūžā nav gatavojis Ecstacy... bet, no labās puses, viņš nav slikts rakstnieks par šo tēmu. Es sliecos nostāties Eleusis pusē iepriekšminētajos jautājumos, bet, ja jums ir puse smadzeņu, jūs atpakaļ atsaukties uz Festera materiāliem, kuros viņš godīgi un brīvi sniedz atsauces. Lai kaut ko izgatavotu, nevajag būt ķīmijas ģēnijam, izņemot to, lai no jauna izstrādātu vispieejamākās reakcijas ar visekonomiskāko un visniecīgāko aprīkojumu. Tam vajag vairāk praktiskas pieredzes un pazīšanās, kas rada nicinājumu, kā tas bija ar mani, kas ir iemesls, kāpēc es mainīju profesiju un turos tālāk no nepatikšanām, es varu to atļauties.
Lai vai kā, ir paplašināts vecais 100 gramu mērītājs, lai to varētu palielināt līdz 200-250 gramiem bez problēmām un pārāk dārgiem reaģentiem. Atkārtojot procesu, aptuveni 6-9 stundās var iegūt kilogramu. Visilgākais laiks ir savākt psudafed zīmolu un citu zīmolu (amcal) iepakojumus, kas satur tikai pseidoefedrīna HCL. Viktorijas aptiekās droši var dabūt 2 paciņas pa 30's vienai personai, tāpēc pāris cilvēku, iepērkoties pāris nedēļu, var lēnām iegūt piemērotu efedrīna daudzumu. Iepakojumā 30 ir 30 * 60 mg = 1,8 g suzy, kas ir vismaz 1,3 g gala rezultāta. 60's un 90's kādreiz bija pieejami, bet es baidos, ka lielākā daļa no mums pēdējo gadu laikā jums to sabojāja! Aptiekāros 1997. gadā tika noteikts, ka viņiem ir tieši jāzvana narkotiku apkarošanai, ja cilvēks nopirka 3 90's paciņas... tas tāpēc, ka krāpnieki, piemēram, Mad Charlie (RIP - nogalināts pirms pāris gadiem), sūtīja puišus, lai tie savāc 10 vai vairāk paciņas... utt., tāpēc atskanēja trauksmes zvani. Mums pārējiem nācās cīnīties ar 1 * 90 uz vienu aptiekāru, pēc manu draugu teiktā, ilgtermiņā tas bija tā vērts.
Vienkārša īsa instrukcija: skābais sāls suzī HCL ir nepieciešams skābām reakcijām, piemēram, HI/P, savukārt brīvbāzes suzī ir nepieciešams sārmu (amonjaka/sārmu metālu) reakcijai. Frībāze l jeb d -efedrīns ir eļļa frībāzes formā, līdzīgi kā metamfetamīns, bet d-pseidoefedrīns ir cieta, pārslveida frībāze, kas tikai nedaudz šķīst ūdenī. Mūsdienu līmes padara neiespējamu metilcelulozes filtrēšanu ar populārajām ūdens ekstrakcijas metodēm. Tādējādi:
  • Smalki sasmalciniet tabletes blenderī
  • iemērc spainī ar 3 tilpumiem (līdz cietai vielai) acetona, vēlams bezūdens acetona, uz 6 stundām.
  • Vakuumfiltru, izmazgāt cieto vielu ar papildu acetonu, izfiltrēt caur filtru, savākt cieto vielu un žāvēt 50 C temperatūrā vai zemā karstumā agrillerī uz pyrex trauka. Izmet acetonu un MC maisījumu.
  • Kad pulveris ir pilnīgi izžāvēts, izšķīdina to 2 tilpumos ūdens, protams, samaisa, lai izšķīdinātu. Laktozes pildviela un suzī izšķīst, bet talka pildviela paliek redzama.
  • Pēc šķīduma samaisīšanas vakuumfiltrēt. Tas var aizņemt kādu laiku, un var būt nepieciešami vairāki filtrēšanas papīri.
  • Pirms filtrpapīru nomaiņas izskalojiet talka kūciņas ar nelielu daudzumu ūdens. Ja tas izdarīts pareizi, filtrāts ir kristāldzidrs ar nelielu dzeltenīgu nokrāsu.
  • Iepriekš sajauc kaustiskās sodas šķīdumu. Vienkāršiem vārdiem sakot, iepiliniet 2 ēdamkarotes uz katriem 200 ml ūdens. Uz katrām 25 daļām 90's vai 75 daļām 30's iejauc 200 ml NaOH šķīduma.
  • Labi samaisiet, un suzy HCL ūdenī pārvēršas brīvbāzes cietā formā, tas var padarīt šķīdumu baltu un biezu.
  • Vakuuma filtru un savāc visu cieto vielu. Pirms filtrpapīra nomaiņas vai apdares, izskalo fb kūku ar 200 ml destilēta ūdens, lai savāktu visu lieko, notverto laktozi, NaOH vai NaCL.
  • Uzmanīgi savāc visu fb nogulsnes un izkliedē pyrex traukā. Novietojiet zem grilera, lai žāvētu, to veiciet lēni, uzkarsējot lēni vai mēreni, laiku pa laikam ar karoti izslaukot. Šī viela kūst 110 C temperatūrā, tāpēc ideālā temperatūra ir 100-105 C. Tas rada zivju smaržu, kas attīra aizliktu degunu un nomierina kaklu.
  • Nosveriet sauso FB suzy un sagatavojiet citas sastāvdaļas reakcijai.
Izlasiet Fester, lai uzzinātu šīs reakcijas pamatprincipus, šī reakcija patiešām darbojas, tomēr sākumā un h20/ētera vai toluola slāņu atdalīšanas laikā tā ir diezgan smirdīga.
#Tipi sārmu metālu izmantošanai:
Metālu litiju (protams, parafīneļļā) vai metālu nātriju (arī parafīneļļā) iegādājieties nelielā ķīmijas preču tirdzniecības vietā ar firmas nosaukumu, nevis tirdzniecības vai analītiskās tirdzniecības vietās, kur šādas lietas ir ļoti delikātas. Nātrijs ir lētāks, bet nedaudz bīstamāks, un reakcijām nepieciešams lielāks daudzums. 250 gramu sūjai reakcijai izmēriet; der 38 - 46 grami litija vai 84 - 100 grami nātrija, izmantojiet nedaudz vairāk, ja metāls šķiet drupans un vecs, un šī katalizatora variēšana var nedaudz mainīt kvalitāti. Mērīšanas laikā izmantojiet cimdus un mazā trauciņā ar et2o vai tol, lai noskalotu parafīnu no metāla, rūpīgi nosusiniet papīra dvieli un izmērīto metālu sakrājiet saldētavas maisiņā. Ja esat precīzs, sagrieziet un izmēriet mīkstos metālus ar sviesta nazi, kamēr uz tiem ir eļļa, un, pielietojot spiedienu, ar eļļu pārklājiet iegriezumus. Ja vien jūs nešķaudāt un ūdens nenokļūst uz metāla, šī ir salīdzinoši droša procedūra. Gatavojot ēdienu, ir jābūt uzmanīgiem, veikliem un apdomīgiem. Steiga vai narkotiku lietošana noved pie katastrofas, sprādzieniem, ugunsgrēka, izšļakstīšanās un dažkārt arī aresta. Vienmēr saglabājiet vēsu skaidru prātu. Pēc gatavošanas metāla maisiņu aizzīmogojiet un līdz nepieciešamībai ievietojiet vēsā un tumšā vietā. Izlietot tajā pašā dienā. Proporcijas mazākām reakcijām, vienkārši samaziniet to līdz 14-16 g Li uz 100 g sūda piedevas vai 33-38 g Na.
#Padomi šķīdinātājam:
Jūs varat izmantot toluolu, kas 20 l bundžās ir lētāks nekā dietilēteris. Abi šķīdinātāji izšķīdina aptuveni vienādu daudzumu brīvās bāzes suzī, tomēr ēteris žūst īsāku laiku, un daži cilvēki uzskata, ka ēteris dod nedaudz labāku produktu. Tas ir tīri spekulatīvs apgalvojums. Daži izmanto pusi no tol/ pusi no ētera utt. Freebase suzy šķīdinātājos izšķīst mazākā daudzumā, salīdzinot ar freebase oil meth. Parasti 4 l šķīduma ērti izšķīdina 100 gramus un varbūt nedaudz vairāk, ja šķīdums tiek sasildīts līdz istabas temperatūrai (20 C). Tas ir 40 ml šķīdinātāja uz gramu, un tas nozīmē, ka tiek izšķiests daudz šķīdinātāja, jo īpaši tad, kad tas pārvēršas par metāļļu, kas pēc pārveidošanas izšķīst 8-15 ml šķīdinātāja uz gramu, atkarībā no izomēru procentuālā daudzuma, kas, mūsuprāt, nedaudz mainās. Tāpēc sagatavojiet 200 ml šķīdinātāja pirms pievienošanas (tas nav pilnīgi nepieciešams) un izšķīdiniet 60 - 65 gramus 2,5 L šķīdinātāja. Labi samaisa un ļauj nostādināties. Neizšķīdušās tīrvielas nosēžas apakšā, un to var filtrēt caur piltuvi un papīra dvieļa lapu (nebalinātu). Nosedziet un saglabājiet to, atlikušo brīvās bāzes daļu (40-190 g šai vienreizējai reakcijai), smalki samaltu plastmasas maisiņā, paturiet sev.
#Tipi par NH3:
Kad no BOC vai citiem acetilēna piegādātājiem saņemat amonjaka gāzes pudeli, iegādājieties ar NH3 saistīto masku un patronas, un, ja pilna sejas maska ir pārāk dārga, izmantojiet peldbrilles acīm., Vienmēr lietojiet cimdus un nosedziet atklāto ādu, ja jums rodas ādas apdegums, vienkārši noskalojiet to ar ūdeni un pēc vārīšanas nomazgājiet dušā, jūs smirdat. Izmantojiet vannas istabu ar ventilatoru, atvērtu logu galvenajai papildus reakcijai. Ielejot šķidro NH3 erlenmeijera mērkolbā, pagriez caurulīti otrādi, pieliec piestiprinātu pvc šļūteni un iztukšo 2,3 l šķidruma sausā plastmasas mērkolbā. Šādā veidā var precīzāk izmērīt, tad NH3 iepildīt sausā 4 l erlenmeijera kolbā, kas ir ievietota sausā ledus spainī, un tola vai acetonu, kas līdz pusei pārklāj ledu, utt. utt.
#Tipi papildinājumiem:
Lai novērstu sausā ledus, ledus šķīdinātāja (pārdzesēšanu) iepildīšanu spaiņa sistēmā, virs 4 litru erlenmeijera turiet plastmasas maisiņu. Pirms iemetināšanas kolbā pārliecinieties, ka maisītājs ir pilnīgi sauss. Pievienojiet NH3, kā aprakstīts, aktivizējiet maisītāju, pievienojiet metālu un gaidiet 20 minūtes, lai tas izšķīst, pārbaudiet, ar lāpu pārliecinieties, ka tas turpina maisīt un viss izšķīst. Šķīdumam jākļūst tumši zilam līdz melnam un ļoti duļķainam, ja tas paliek dzidrs, uzmanīgi pievienojiet 200 ml šķīdinātāja, un tam vajadzētu palīdzēt. Ja nepieciešams, pagaidiet ilgāk, veiksme ir atkarīga no tā, vai viss metāls izšķīst. Vienkārši pievienojiet vairāk ledus ap kolbu un uzturiet to līdzenumā pie kolbas augšdaļas, laiku pa laikam uzspiediet uz sausā ledus, jo, tam kūstot, veidojas spraugas. Centieties sausajam ledum nepievienot pārāk daudz šķīdinātāja, jo tas ātrāk izkausēs ledu, lai ledus būtu 2/3 ledus līmeņa, tas prasīs aptuvenus aprēķinus un novērojumus. Kad esat pārliecināts, ka viss metāls ir izšķīdis, uzmanīgi pievienojiet iepriekš pievienoto šķīdinātāju (200 ml). Tad lēnām piliniet šķīdinātāju ar tajā esošo brīvo bāzi pārdzesētajā šķīdumā. Regulāri pārtrauciet, kad no erlenmeijera augšdaļas paceļas amonjaka migla. Pēc pievienošanas maisītāju pagrieziet līdz ātrai maisīšanai. Pārtraukuma laikā kolbas augšdaļu nosedz ar cimdotu roku vai plastmasas maisiņu un gaida, līdz migla izplūst un atkal var redzēt šķīdumu. Sākumā nesteidzieties, pēc tam, tuvojoties beigām, paātriniet ātrumu - 20 minūtes. Tagad kopējais šķidrumu tilpums kolbā ir lielāks nekā 4 L erl kolbā, kāpēc tas der? Kāpēc tas tā ir? Nu, sausais ledus un šķīdinātājs uztur šķīdumu no -38 °C līdz -46 °C, tāpēc šķīdinātāja blīvums aizņem nedaudz mazāku tilpumu. Tagad, kad visi šķidruma piedevas ir veiktas, ir pienācis laiks lielāko daļu atlikušās brīvās bāzes maigi iemaisīt tumšajā šķīdumā un maisītāju ieslēgt līdz visdrošākajam ātrumam. Lielākā daļa šķīdinātājā esošās brīvās bāzes jau ir pārvērsta metā, tāpēc ir daudz vietas, kur ieplūst vēl. Vēl pēc 10-15 minūtēm šķīdumā jābūt atlikušajai pulverveida frebāzei. Kolbu pārklāj ar vāciņu un atstāj uz 15-25 minūtēm. ap kolbu tur ledu. Tur vajadzētu būt 250 g fb suzy, kas jāpārvērš.
#Padomi neitralizācijai un atdalīšanai:
Ar rokām cimdos un zīdaiņiem izvelciet kolbu no ledus, tas ir auksts... pārlejiet caur sausu sietu ( lai notvertu neizšķīdušo Li vai Na ) caurspīdīgā kvadrātveida plastmasas spainī (piemēram, 25 l bērnu rotaļlietu trauks ar vāku no datortehnikas veikala ir ideāls), kas ir izturīgs pret šķīdinātāju. Dariet to ar masku labi vēdināmā telpā. visus noķertos neizšķīdušā metāla gabaliņus iemetiet plastmasas maisiņā. Ūdens piedevas rada Naoh vai LiOH, bet šie bālganie nogulsnes izšķīst ūdenī, kamēr jūsu produkts paliek augšējā šķīdinātāja slānī, tāpēc nav jāuztraucas. Lēna ūdens pievienošana ir diezgan droša, ja uz tumšā maisījuma nepeld spīdīgi gabaliņi, kas uzpūšas. Es zinu no pieredzes. Izskalojiet erlenmeijeru ar 500 ml šķīdinātāja, pagrieziet un ielejiet caur sietiņu galvenajā maisījumā. Ielejiet ūdeni galvenajā maisījumā un maisiet, līdz šķīdums kļūst dzidrs un visi bālganie nogulsnes ir izšķīdušas. No tā rodas daudz amonjaka smakas tvaika. Atstāj uz pusstundas līdz 1 stundai, tad atdaliet šķīdinātāja virskārtu, nosusiniet, ieberot cepeškrāsnī izžāvētus epsoma sāļus un maisot, lai savāktu atlikušo ūdeni, un caur papīra dvieli pārlejiet kristalizācijai paredzētajā traukā. NH3 ūdeni izskalojiet tualetē, un lielākā daļa smaku problēmu izzudīs...
#Tipi kristalizācijai ar šo:
Ideāli ir izmantot vienu no tiem caurspīdīgajiem plastmasas spaiņiem, lai stikla daudzums būtu minimāls, ielej šķīdinātāja/brīvās bāzes metametāna maisījumu. Festers Hcl gāzes ģenerators ir ok, bet mēs lejā dodam priekšroku mazliet vienkāršot. Ielejiet 200 g jodētās sāls 2 L filtrēšanas kolbā, šai kolbai ir 2 pēdas gara caurspīdīga PTFE šļūtene uz vakuuma sprauslas. Ielej 98 % sērskābi plastmasas iepildīšanas kolbā un uzlej uz sāls un aizbāž 50 ml vienlaicīgi. HCL gāze nekavējoties burbuļo caur šķīdinātāju un rada NH3CL dūmus, kas ir nekaitīgi elpošanai, bet kļūst diezgan biezi. Uzrauga burbuļojošās putas gāzes kolbā, uzver un virpuļo, lai samazinātu putas. Vienkārši noņemiet aizbāzni, ielejiet 50 ml skābes un atkal ātri aizbāzni, lai tā turpinātu darboties. Aptuveni 10 minūtes, un vienīgais, kas rodas, ir biezi dūmi no šķīdinātāja virsmas. Turpiniet, un pēc tam, kad dūmu veidošanās norimst, sāk veidoties kristāli. Turpiniet gāzēt, līdz balto kristālu slānis sāk nosēsties un no virsmas sāk pacelties HCL gāze (jūs sāksiet to sajust, dariet to ar ventilatoru un atvērtu logu...). Kad tas ir pabeigts, paņem vakuumkolbu un uzmanīgi ielej skābes maisījumā ūdeni, lai to neitralizētu. Šķīdinātāju filtrē, produktu savāc un mazgā ar nelielu šķīdinātāja daudzumu, un kristālus uzmanīgi žāvē režģī uz pireksa trauka... utt. Ēteri var atkārtoti pārbaudīt ar lakmusa papīru, un, ja tas joprojām reģistrē sārmu klātbūtni (kļūst zils), atkārto procedūru.
Lūdzu, atvainojiet par vienkāršību, bet KISS princips ir spēkā. Tas ir izmēģināts un pārbaudīts, un kopš 1997. gada mums tas ir vecs jaunums. 8 unces 14-1 100% tīras 14 - 1 ir mazliet naudas vērtas. Ja tas tiek darīts divas reizes, mārciņa Viktorijas vairumtirdzniecībā ir 42 000 ASV dolāru vērtībā. Tas ir mazliet aptieku ceļošana, lai iegūtu 300 kastes 30 gabalu, 10 dolāri par kasti, kas ir galvenie izdevumi, bet kas sūdzas, ja esi samaksājis par māju? Tas arī ļauj jums būt neatkarīgam no galvenajām kompānijām ražošanas darījumos, tāpēc jums nav jāmaksā 50 % par to, ka tās piegādā efedrīnu. Pārdodiet ātri, pārdodiet beztaras C.O.D. un baudiet dzīvi. Neatkarība ir atslēga, un drīz vien šo vienkāršību apgrūtinās iestādes.
Neatkarīgi, Morph in Oz.
P.S. Ja jums ir palikuši smirdīgi, mitri vai eļļaini kristāli, izšķīdiniet nesasmalcinātus kristālus minimālā daudzumā ūdens un izvāriet pireksa traukā, tādējādi jums paliks diezgan sausas nemainīgas kristālu "plāksnes", kas jānokasa.

 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Paldies man
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Arī sry for asking angļu valoda nav mana dzimtā valoda. kāda ir vārda "suzy" nozīme
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Čehijā mums ir nepieciešams vat id, lai iegādātos sarkano p un jodu. Arī tad, ja jūs iegādājaties šīs lietas, mūsu policija ar jums sazināsies un uzdos dažus jautājumus. Pat ja jūs to nepērkat metamfetamīna ražošanai, bet kaut kam citam, viņi tik un tā jautās.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Jums.domt.must pasūtīt.no.yoir valsts jūs pasūtīt no Ķīnas jūsu goinn par to viss nepareizi tā nelikumīga manā countru to lol
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Vai varat sniegt Ķīnas vietnes saiti, lūdzu ?
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ejiet meklēt Nila sarkanā bērza sintēzi jūs l tube jums nav nepieciešams kondensators I un, ja jūs vēlaties lielisku dokumentu par to, kā darīt bērza beztaras Morph no OZ bērza metodi viens no og bērza metodes pionieriem.
 
Top