• Forumun Türkçe bölümüne hoş geldiniz, kişilerinizi (Jabber, Telegram, Signal, vb.) göndermenin kalıcı bir yasakla sonuçlanacağını unutmayın! Emanet hesabı kullanmadan bir şey almaya veya satmaya karar verirseniz ve para kaybederseniz, size yardımcı olamayacağız.

BMK 5449 uz Turciju

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Vai kāds, kas dzīvo Turcijā, ir iegādājies BMK 5449 no Ķīnas piegādātāja?

Tā nav īpaši kontrolēta viela. Bet es tomēr gribu būt pārliecināts, jo nevēlos iekulties nepatikšanās.

Es runāju ar ķīniešu pārdevējiem, kuri apgalvoja, ka jau iepriekš ir sūtījuši uz Turciju. Daži no viņiem teica, ka Turcijas muita ir ļoti stingra, bet citi dalījās ar kravas informācijas attēliem, kas liecina, ka sūtījumi, kurus viņi iepriekš sūtījuši uz Turciju, ir piegādāti.

Esmu atvērts jebkādiem ieteikumiem. Iepriekš paldies.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Pie ķīmiskajām vielām pieder parastās ķīmiskās vielas un bīstamās ķīmiskās vielas. Domāju, ka šī izsekošanas numura informācija, iespējams, nav BMK 5449-12-7, bet gan citu parasto ķīmisko vielu kurjeru informācija. Mums kā pārdevējam ir jāatrod loģistikas uzņēmums, kas mums piegādās preces. Lai panāktu sadarbības līgumu, viņi arī teiks, ka var piegādāt preces, nav problēmu ar muitošanu un tā tālāk 😅.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Prekursorus no Ķīnas uz Turciju nav viegli nosūtīt. Iespējamība, ka sūtījums izies cauri muitai, ir aptuveni 70 %. Un tiek prasīts, lai pakas svars būtu mazāks par 2 kg.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Iesaku iegādāties, izmantojot ESCROW BB
 
Top