Starpnieku tirgus un biržas - atjauninājumi 2024. gada vidū?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Esmu šķirstījis Kriptovalūtu sadaļu, meklējot informāciju par labām biržām un tirgiem ar zemu KYC

Mans pēdējais BTC darījums ir aizturēts. AGAIN.. Esmu mēģinājis Kraken, CoinBase un līdz šim bija bijusi veiksme ar PayPal. Es varēju iegādāties un uzreiz nosūtīt uz manu Brave maku. CoinBase un Kraken man bija jāgaida pilnas 7 dienas, pirms es varētu pieskarties, PayPal vismaz ir īsāks 72hrs, bet joprojām, smieklīgi.

Es neesmu redzējis, ka kāds pieminētu Holds? Kas vēl ar to saskaras un kā jūs ar to tiekat galā?

Daudz informācijas šeit sāk novecot, ņemot vērā visus nesenos krekinga ierobežojumus attiecībā uz zemiem KYC rādītājiem tirgos, un neesmu īsti pārliecināts, kas notiek ar Monero, jo MyMonero tiek slēgts.

Kādas ir jūsu metodes ~todienas~?

Es neesmu pret Monero iegādi pēc tam, kad esmu pārbaudījis tā nesenos kursus un zinot tā augstāku drošību. Daudz vairāk no jums Tirgū to pieņem, nekā pirms es pievienojos arī BB. MyMonero alternatīva? Vai tā joprojām ir uzticama monēta? Vai mēs redzam to dzīvu līdz 25. gadam?

Es pieņemšu jebkādus citus padomus vai trikus, ko esat izmantojuši šogad!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Es dažreiz coinbase, lai iegādātos parasto kriptovalūtu. Es miglaini atceros, ka, manuprāt, bija bankas pārskaitījuma aizturēšana? Domāju, ka es pievienoju debetkarti, un tas to mainīja, bet man vairs nav nekādu aizturējumu ar bankas vai debetkartes pirkumiem. Naudas app un turēt es esmu izmantojis, kā arī.

XMR ir lieliska. Man patīk nopirkt monētu ar lētu darījumu maksu, tad nosūtīt to uz Cake wallet un apmainīt to tur
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Paldies par jūsu ieguldījumu, kungs, es esmu redzējis, ka daži piemin Cake wallet tagad, tāpēc es to pārbaudīšu.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Veiksmi, mans cilvēks
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Veiciet nelielu izpēti par Ahmiju. Ir vietne, kurā var apmainīt BTC pret USDT vai USDT pret BTC. Tas ir mans labākais veids, kā iegūt BTC bez KYC.
Es parasti pērku USDT ar KYC, un es to tirgoju šajā vietnē, kas padara BTC, ko es saņemu, neaizskaramu. BTC glabāšanai varat izmantot tādu maku kā Electrum.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Esmu izmantojis Exodus, lai veiktu pirkumus, pēc tam apmainīju uz monero, tad nosūtīju to uz kūku maku. Maksas summējas, bet atkarībā no kriptonauda, ko pērkat sākumā, tas nav pārāk slikti. BC parasti ir vairāk nekā, piemēram, litecoin. Tas ir sāpes dibenā, bet man nekad nav bijis aizturēšanas, problēmu vai jautājumu, izņemot pašu pirmo reizi par verifikācijas bs. Bet Cake wallet ir diezgan jauki, jo jums nav nepieciešams nekādu reģistrāciju BS un jūs varat izveidot jaunu maku katram darījumam utt. Es mēģināju Kraken vienreiz. Viņi var sūkt manu pakaļu!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Tas ir skaista sistēma, ko tu esi tur izveidojis, draugs, tikai gaida, kad aizturēšana beigsies (apmēram 3 dienas), un mana BTC vērtība jau ir samazinājusies par 6 dolāriem.. Pārāk svārstīgs, tas joprojām jūtas kā 2016 kripto-ing lol. Es tiešām ceru, ka Monero ir spējīgs saglabāt savu nozīmi ilgtermiņā, jo tas ir tik daudz mazāk "uz augšu vai uz leju" nekā BTC konsekventi. Konsistence ir patiešām svarīgi, lai lielākā daļa no mums es gribētu derēt.

Kraken ir tāds trash!! GLITZLYest, slickest vietne un lietotne, pakalpojumi paši, lai gan ir pilnīgs izgāztuve ugunsgrēks.... Pirms dažiem mēnešiem man tika uzlikts 60 $ FEE par pārskaitījumu, UI bija tik fucking grūti izlasīt, ka es pat nevarēju pateikt, kamēr tas notika pēc tam, kad tas notika... TRAAAASH
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Jā, BC patiešām tik daudz iet uz augšu un uz leju, un tas ir mazāk drošs, ņemot vērā publisko blokķēdi, kurā var ieiet ikviens un, ja tam veltītu pietiekami daudz laika un pūļu, varētu sasaistīt personu ar nelikumīgām darbībām, ja tā vēlētos. Protams, tas ir patiešām tikai bažas, ja LE vai varbūt IRS ņem interesi, un godīgi es domāju, ka es esmu vairāk noraizējies ar IRS, ņemot vērā visus regualtory BS viņi cenšas darīt ar kripto tagad. Cik es zinu, XMR ir mūsu labākā iespēja ārpus skaidras naudas, un cerams, ka tā kļūs labāka. Ciktāl Exodus iet, viņi mēdz būt augstas maksas, kad jūs vēlaties pārdot, bet es cenšos nepārdot nevienu, ja man nav pārāk, es vienkārši reinvestēt kaut ko un pārdot vietējo par skaidru naudu, lai attīrītu to, bet, kad jums to vajag ātri dažreiz nav daudz izvēles.
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
XMR var būt tur labākais variants, taču ne visi to akceptē. Par metodi es runāju nedaudz agrāk šajā rakstā. Būtībā tas nāk no BTC no Bitcoin blokķēdes. Es nezinu, kā, bet pēc tam, kad, izmantojot šo metodi, mani darījumi vairs neparādās uz blockchain pat tad, ja mēs izmantojam hash savu darījumu izsekot.
 
Top