Vai vēlaties iegādāties Toluol ar vecuma pārbaudi?

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
34
Reaction score
10
Points
8
Diemžēl es vairs nevaru iegādāties tolueno Amazon, bet es atradu vācu sūtījumu Toluol, un tas ir pat lētāk!

Problēma ir tā, ka vēlas vecuma pārbaudi ar ID.
Vai tas ir normāli un kā es varu no tā izvairīties? Jo, ja es izmantošu viltotu ID , tas nebūs tas pats vārds uz piegādes adresi un bankas kontu, kur produkts tiek apmaksāts.
Es nevēlos par to iekulties nepatikšanās, tāpēc neesmu pārliecināts, vai es varētu to pasūtīt ar viltotas personas apliecības fotoattēlu, kas rediģēts fotošopā.

Ja kāds zina citu Vācijas/ES pārdevēju šim pls dodiet man zināt!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
309
Reaction score
258
Points
63
Tas ir likums, tāpēc ikvienam legālam pārdevējam Vācijā ir jāsaņem personu apliecinošs dokuments, lai pārbaudītu vecumu. Neuztraucieties un vienkārši nerīkojieties paranoiski. Aurelio.com - nav problēmu. Reģistrējieties un nosūtiet viņiem draudzīgu vēstuli ar pievienotu "savu" personu apliecinošu dokumentu, jebkurš kārtīgs viltojums ir tikai labi, neviens to nepārbaudīs. Vienā veikalā vienlaicīgi nelieciet vairāk par 5 litriem. Nosūtīšanu nodrošina loģistikas uzņēmums, jūs varat sūtīt, kur vien vēlaties, būtībā, neviens nejautā, kas par to samaksājis, ja vien darījuma atbilstības laukā ir pareizais pasūtījuma/rēķina numurs. Rēķina adresi atstājiet uz reģistrētā vārda, persona, kurai tiek izrakstīts rēķins, ir pircējs, un pircējam jābūt vecumu apliecinošam. Labi? - rēķins/rēķins tik un tā ir tikai digitāls pa e-pastu.
Tas ir paredzēts tikai pārdevējam, nekur netiek veikta automātiska datu nosūtīšana. Pārdevējam ir jāinformē iestādes par "aizdomīgiem", piemēram, pārāk lieliem pārdošanas apjomiem. No tā viņi cenšas izvairīties, jo kam patīk, ka iestādes pārbauda viņa dokumentus?
Ksilols nav tik daudz problēmu, un praktiski visos gadījumos tas aizstāj toluoluolu kā šķīdinātāju. Ja jums ir vajadzīgi lielāki daudzumi, es ieteiktu to izmantot tā vietā.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
34
Reaction score
10
Points
8
Ok thx, tāpēc MMC ražošanai tā vietā izmantošu ksilolu.
Problēma ar samaksu ir tā, ka tas ir jādara reālam cilvēkam.
 
Top