Kriptovalūtu pārvēršana pieejamā naudā?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Kā pārvērst bitcoin vai montero naudā/iegādāties par tiem lielus aktīvus?

Mani vairāk interesē tos apmainīt skaidrā naudā un iegūt bankas kontu ārpus IRS un DEA redzesloka, ciktāl tas vien iespējams. Vai iegādāties īpašumu vai tamlīdzīgi ar tiem.
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Cik daudz vienā darījumā u meklē? Zinu, Coinbase ir sava debetkarte un skaidras naudas lietotne u var pirkt pārdot un dāvināt kriptonauda līdz noteiktai summai, bet jā..
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Vislabākais, ko jūs varat darīt, ir sazināties ar @Gordon Ramsay un atrast labāko risinājumu, lai iegādātos labu bankas kontu, tad jūs būsiet anonīms un jūs saņemsiet naudu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
683
Points
93
Deals
65
Paldies :) Bet es tos vairs nepārdodu. Es domāju, ka P2P izmantošana būs arī lieliska iespēja, lai pārvērstu to naudā.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Nekustamā īpašuma iegādei: apskatiet AAE valsts tirgu. Maksājumus 50%+ var veikt ar USDT un deklarēt 3. personai vai jebkurai organizācijai.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Turklāt pat manā valstī mums ir "pelēkie" servisservisi, kas piedāvā BTC -> skaidras naudas mirstīgās atliekas. Viņi ņem aptuveni 7-8% maksu.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Es zinu ārkārtīgi efektīvu veidu, kā konvertēt kriptovalūtu skaidrā naudā Apvienotajā Karalistē un lielākajā daļā ES valstu. Iegādājieties pastkastīti (jūsu mājas adrese vai piliens ir labi, bet daudz mazāk anonīmi) un dodieties uz agoradesk.com . Izvēlieties savu valsti un izvēlieties "cash my mail" un noklikšķiniet uz "sell".

Jūs atradīsiet cilvēkus ar lieliskiem valūtas maiņas kursiem (ne vairāk kā 5% komisijas maksas), un tas ir praktiski anonīmi, jo šie cilvēki ir privātie tirgotāji, un gandrīz neviens no viņiem neprasa papildus tam, ka jūs izmantojat pasta kastīti un viltus vārdu.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
418
Reaction score
208
Points
43
justies brīvi un dalīties ar to ar kādu no Apvienotās Karalistes iedzīvotājiem
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Tas ir diezgan sarežģīti, un tieši šajā vietā daudzi cilvēki aizķeras. Domāju, ka, ja es to darītu, man tas būtu XMR, tad ceru, ka ķēdes (varbūt dažas reizes), tad skaidras naudas nelielās summās vairākās biržās. Es domāju, ka cilvēki tiek pieķerti daudzas reizes, izmantojot bitcoin un naudas izņemšanu summās, kas piesaista uzmanību. Man būtu pacienti, kas izņem naudu
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 27, 2023
Messages
26
Reaction score
16
Points
3
patiesībā tas ir diezgan vienkārši.
Kāds ir lielākais, spēcīgākais, no inflācijas aizsargātais, senais, augsti vērtētais aktīvs pasaulē, ko arī var jebkurā laikā un jebkurā vietā viegli pārdot par naudu?....gold.
atrodiet zināmu interneta veikalu, kas pārdod investīciju zeltu un pieņem kriptovalūtu kā maksāšanas līdzekli (mājiens: tādu ir daudz).
un pārējais ir ļoti pašsaprotami.
.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Vai arī jūs varat vienkārši pa vecam atmazgāt naudu un legalizēt to. Nevaru iedomāties, kā īpašumu pirkšana par skaidru naudu, kas nav legalizēta, kādam var šķist laba ideja.

Uzsāciet biznesu, izveidojiet tīmekļa vietni, kurā pārdod kādu pakalpojumu vai gleznas, vai jebko citu, iepludiniet naudu kā kriptovalūtu, samaksājiet par to nodokļus, pārdodiet kriptovalūtu legālā biržā un baudiet savu tīro naudu.
 

sensitive_tm

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Aug 24, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Deals
1
ar pareizajiem cilvēkiem ir viegli
jūs zaudējat aptuveni 5 %, un tad varat visu deklarēt, samaksāt nodokļus, un jums ir legāla nauda uz sava vārda.
 
Top