Vājības, kas saistītas ar mirušo pilienu?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Zinu, ka šis izplatīšanas veids šajā forumā bieži tiek slavināts, taču es vēlos apspriest tā vājās vietas un trūkumus.

Piemēram, šķiet, ka tas ir atkarīgs no nepgp tehnoloģijas, no šifrētām ziņapmaiņas lietotnēm. Lai gan ir labas, esmu pārliecināts, ka tas rada vairāk veidu, kā kompromitēt grupu.

Otrkārt, pūļu apjoms šķiet lielāks. Mazumtirdzniecības galā ir jāatrod daudz un daudz slēptuvju vietu, kas prasa daudz pūļu, lai atrastu labas, un nepārtraukti atrast vairāk, jo tās neizbēgami tiks atklātas.

Lielākā mērogā ir grūtāk izveidot diskrētu slēptuvi, teiksim, mārciņām un vairāk. Vajadzīgs mazāks vietu skaits, bet vairāk drošības un izolētības ap šīm vietām.

Protams, tas, ka kriptovalūta ir galvenā valūta, ir gan pluss, gan mīnuss, bet tas nav raksturīgi tikai šai izplatīšanas metodei, taču tas prasa vairāk nekā skaidra nauda.

Es redzu, ka šī ir laba metode pat mērogā, jo pilienu bandu, kas piegādā gramus, apgādā pilienu banda, kas piegādā unces, ko apgādā pilienu banda, kas piegādā mārciņas. Cilvēki viens otru nepazīst, un tas ir milzīgs pluss.

Teorētiski to varētu būt daudz grūtāk uzlauzt, bet tajā pašā laikā ir nepieciešama liela tehnoloģiskā pieredze un zināšanas visos līmeņos, kuru lielākajai daļai nav.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Manā jomā mēs nekad īsti neizmantojām mirušos pilienus. Otra problēma ir atrašanās vieta, es likos. Klients, kas atrodas vairāku jūdžu attālumā, var labāk likt to nosūtīt, es domāju?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Vieta noteikti ir problēma.

Vismaz ASV lielākā daļa nevēlēsies izmantot mirušos pilienus. Viņi vai nu nevēlas spert papildu soli, lai iegūtu kriptogrāfiju, vai arī domā, ka tiks apkrāpti.

Turklāt, lai nopelnītu naudu, jums ir jāatrodas lielākā pilsētā. Lielākā daļa neinteresēsies par dead drops, bet ļoti nedaudzi interesēsies, un, ja jūsu pilsētā ir miljons vai pat vairāk iedzīvotāju, ir lielāka iespēja, ka jūs atradīsiet klientus.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es deru, ka nebūtu prātīgi lietot mirušo pilienu vairāk nekā vienu reizi? Iepriekšējais pircējs varētu pārbaudīt vietu, lai to nozagtu?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Manuprāt, būtu labāk nekad vairs neizmantot šādu tulkojumu. Ja tas notiek lielā pilsētā, tas būtu viegli paveicams, bet mazākās teritorijās varētu rasties problēmas. Idk tomēr, mazāk klientu, mazāk vajadzīgo vietu.

Es brīnos, kā mirušo pilieni darbotos lielā mērogā. Ir tikai tik daudz vietu, kur var diskrēti izvietot lb. Pat lielākus daudzumus burtiski varētu nākties kaut kur transportēt, atzīmēt koordinātes, tad aprakt ļoti seklā bedrē.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mums ir nepieciešamas slēdzenes, kuras var atvērt tikai ar atslēgu, kas nosūtīta uz tālruni vai ko tamlīdzīgu. Bet tas nebūtu ilgi, pirms LE vienkārši sēdētu blakus un gaidītu.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Jūs varat apvienot produktu nosūtīšanu pa pastu un dead drops to pašu produktu klientam savā teritorijā, tādējādi jūsu opsec palielināsies par % no jūsu darba. Mazu daudzumu pilienus var veikt pilsētā, lielos apjomos jūs strādājat lauku apvidos, piemēram, jūs varat produktu aprakt un pēc tam nosūtīt koordinātas, šifrējot ar pgp. Ja jūs strādājat komandā, jūs varat arī nomest produktu savam partnerim, kurš pēc tam nosūtīs iepakojumu, tas vēl vienu reizi palielinās jūsu opsec. Vēl viena lieta, ko jūs varat darīt, ir nomest dažādas pakas, savākt naudu skaidrā naudā, ko jūsu klients, un pēc tam nosūtīt tos uz vietu, kur jūs jau esat nometis paku, varbūt nav labākais jūsu opsec, bet tiešām labāk, nekā pārvadāt lietas ar jums, kamēr jūs pārdodat visā jūsu pilsētā. Ir daudz lietas, ko jūs varat darīt ar mirušajiem pilieniem, vienkārši domājiet par tiem ar atvērtu prātu.
 
Top