Deepweb.net sīpolu vietņu katalogs

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni, lai saņemtu vairāk noderīgu pakalpojumu!
deepweb.net
Pieejams sīpolu valodā!
deepweb4wt3m4dhutpxpe7d7wxdftfdf4hhhag4sizgon6th5lcefloid.onion

Pievienojies mūsu sociālajām vietnēm, lai saņemtu jaunāko informāciju!

Telegram
https://www.facebook.com/deepwebdotnet
https://x.com/godeepweb
https://www.instagram.com/godeepweb
https://www.youtube.com/@Deepwebdotnet
https://discord.gg/5HjKXZNM9b


Šis video atklāj patiesību par prekursoriem un to ietekmi uz mūsdienu dzīvi. Uzziniet vairāk par galvenajiem narkotisko vielu prekursoriem, izmaiņām I tabulā 2022. gada nogalē un tās konfiskāciju.

Apskatiet video un dalieties ar mums savās atsauksmēs!

 
Last edited by a moderator:

CheapPugDeale

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Deepweb.net uzskaitītas krāpnieciskas vietnes, un jūs nevarat komentēt, lai brīdinātu citus par krāpniecisku vietni. Piemēram, heavens party ir zināms krāpnieks kopš 2019. gada, tomēr tā ir jūsu vietnes augšpusē, un par to nekādā veidā nevar balsot/pārskatīt, tāpēc tā saglabā augstu reitingu. Kinda sus....
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Balsošanas sistēma darbojas, komentāri tiek moderēti, tāpēc ir loģiski, ka tie netiek rādīti tieši. Kataloga pamatā ir uzskaitīt pēc iespējas vairāk sīpolu tīmekļa vietnes, tas neizslēdz krāpniecisku tīmekļa vietni, lai tiktu parādīta arī šķiet, ka kopiena var pievienot sīpolu saites. Jūsu secinājums ir aizdomīgs un, iespējams, neobjektīvs.
 
View previous replies…

CheapPugDeale

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Kāpēc jūs tik ļoti satrauc brīdinājums par krāpšanu. Viss, ko es minēju, ir taisnība. Šķiet, ka jūs esat labāk iepazinies ar šo tīmekļa vietni nekā es. Tomēr, manuprāt, vērtēšanas sistēma ir kļūdaina. Mans vairāk nekā pirms divām nedēļām rakstītais komentārs joprojām nav parādījies, un, ņemot vērā citu negatīvu atsauksmju trūkumu, šaubos, vai tas kādreiz parādīsies. Es nerekomendētu citiem izmantot šo vietni sīpolu sarakstam. Ir maz vai nav noderīgu saišu, kas jau nav uzskaitītas visos citos sīpolu sarakstos. Tomēr es priecājos, ka jums tas patīk. Ja tā ir jūsu vietne (kas izskaidrotu, kāpēc jūs tik aizstāvīgi), tas nav nekas personīgs, es tikai ieteiktu citiem lietot piesardzīgi, tas ir viss.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Es neesmu satraukts, jūs vienkārši esat tikpat maldīgs, cik tas ir iespējams. Jūs esat no tiem, kas daudz runā, bet neko nedara. Vienkārši cieniet citu darbu, domēna vārdu bija grūti iegūt un dārgi, tur ir daudz noderīgu rīku un viņi arī spiež ziņas, bet vienīgais, ko jums vajadzēja uzrakstīt, bija ...scam website...
 

CheapPugDeale

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Es tevi saprotu, draugs. Es neesmu recenzēšanas eksperts. Varu derēt, ka tajā ir vērtīga informācija, un tev taisnība - iespējams, es biju naivs. Es koncentrējos uz tirgiem un nepamanīju ziņu rakstus un tamlīdzīgi. Atvainojos par šo nolaidību. Esiet uzmanīgi, un novēlu jums veiksmi!
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Jums par neko nav jāatvainojas. Man ir savs viedoklis, jums ir savs, tāda ir dzīve!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Visi sīpolu saraksti man rada sliktu sajūtu pārāk daudzu iemeslu dēļ, lai tos saskaitītu
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es redzu dažas vietnes, kas ir vecākas un zinu, ka tās ir īstas, bet daži to tirgi izskatās skečveidīgi. Šķiet, ka arī tās ir nedaudz novecojušas. Es domāju, ka vienkārši jābūt uzmanīgiem, kā vienmēr
 

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Deepweb.net informē lietotājus, ka esam atjauninājuši katalogu un izņēmuši zema ranga un aizdomīgas saites. Mēs pievienojām daudz jaunu satriecošu deepweb vietņu ar noderīgām un interesantām funkcijām no visām darkweb dzīlēm. Apmeklējiet mūsu katalogu un pārbaudiet to paši deepweb.net.

Deepweb.net jūs brīdina! Darknet nav vieta, kur var uzticēties jebkurai vietnei. Vienmēr vairākas reizes padomājiet, pirms sākat veikt darījumus darknet. Jūs to darāt uz savu risku!
 

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Deepweb.net aicina jūs noskatīties mūsu jauno videoklipu par mūsdienu zāļu apriti!
Četri anonīmi viesi diskutē par mūsdienu narkotiku tirdzniecību un narkomāniju visā pasaulē. Bijušais tiesībsargājošo iestāžu darbinieks, kibereksperts, bijušais narkomāns, narkomāns rehabilitologs dalās pieredzē un atklāj patiesību par narkotikām. Uzziniet, kas notiek slēptajās interneta daļās. Kā tiesībaizsardzības iestādes ķer dīlerus no darknet. Kas notiek ar atkarīgu cilvēku un kā viņam palīdzēt. Šis video ļauj jums uzzināt to un vēl daudz ko citu! Dodieties baisajā slēptajā pasaulē kopā ar Deepweb.net projekta autoriem divās daļās! 1. daļa.

Noskatieties video un dalieties ar mums savās atsauksmēs!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tātad jūs esat tikai saišu apkopotājs? Jūs neapgalvojat, ka kaut kas ir legit, un brīdināt cilvēkus? Man ar to nav problēmu, ja vien jūs varat izslēgt pikšķerēšanas saites, ja iespējams.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Diemžēl tas vairs nav aktīvs, bet cb3rob.net bija īsts.
 

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Jā, mēs esam agregators. Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem orientēties dziļajā tīmeklī. Mēs nevaram uzņemties atbildību par visiem uzskaitītajiem projektiem. Tāpēc mēs brīdinām divreiz pārbaudīt un būt uzmanīgiem.
 

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Deepweb.net aicina jūs noskatīties otrās daļas videoklipu par mūsdienu narkotiku apriti!
Četri anonīmi viesi diskutē par mūsdienu narkotiku tirdzniecību un narkomāniju visā pasaulē. Bijušais tiesībsargājošo iestāžu darbinieks, kibereksperts, bijušais narkomāns, narkomāns rehabilitologs dalās pieredzē un atklāj patiesību par narkotikām. Uzziniet, kas notiek slēptajās interneta daļās. Kā tiesībaizsardzības iestādes ķer dīlerus no darknet. Kas notiek ar atkarīgu cilvēku un kā viņam palīdzēt. Šis video ļauj jums uzzināt to un vēl daudz ko citu! Dodieties baisajā slēptajā pasaulē kopā ar Deepweb.net projekta autoriem divās daļās! 2. daļa.

Noskatieties video un dalieties ar mums savās atsauksmēs!
 
Top