Dietil(fenilacetil)malonāts. Vai ar to ir grūti strādāt, vai tas ir man?

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Labdien,

Es neesmu pārāk daudz jautājumu, parasti atbildes parasti ir forumos, manā gadījumā tā arī bija, bet es nespēju atrast, tur ir daudz informācijas un ļoti dažādas, vismaz man tā šķiet. Vispirms atvainojos par manu angļu valodu, Google tulkotājs.

Nopirkt ķīniešu Diethyl(phenylacetyl)malonate 20320-59-6 šķidrā veidā. Mans vienīgais mērķis ir pagatavot amfetamīna sulfātu, līdz šim, tāpat kā citi kolēģi šajā forumā, es pirku a-eļļu jeb amfetamīna freebāzi, no kuras, kā zināms, maz bija ko darīt, lai noņemtu sāli.

Problēma ir tāda, ka Eiropā kaut kādu iemeslu dēļ ir problēmas dabūt a-eļļu, un es biju spiests pirkt 20320-59-6

soļi atkarībā no piegādātāja

1. Ņem 100g eļļas un 350g NaOH šķīduma (50%) un sajauc, maisot istabas temperatūrā 0,5 stundas, ar koncentrētu sālsskābi (33%, 37%) pilienveidīgi koriģē PH vērtību līdz 2.
2. Pārnes uz stikla reakcijas kolbu, pievieno kondensatoru, uzkarsē līdz 105 °C un refluksa reakciju 5-8 stundas (var būt 5 stundas), lai iegūtu eļļu, pievieno 2 g bezūdens nātrija sulfāta sausa 30 minūtes, flitrē, iegūst dzeltenu eļļu.


Kāds ir jūsu viedoklis? Kādu produktu es varu iegūt šādā veidā? P2p, a-eļļa....
Ko man darīt tālāk, lai atdalītu amfetamīna sulfātu?
Paldies.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tas ir sarežģīts produkts, labāk pulveris 5449...
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Paldies. Es ņemšu vērā jūsu padomu
 
Top