Blue Benzodiazepine tranquilizers Amphetamine Diskusija: Amfetamīns un benzodiazepīni

decreasing of the effects or the opposite action

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Amfetamīns un benzodiazepīni

Benzodiazepīni to iedarbības un blakusparādību kombinācijas dēļ tiek uzskatīti par vienām no pretrunīgākajām zālēm, ko izmanto psihofarmakoloģijā.

No vienas puses, tie daudziem cilvēkiem sniedz ilgi gaidīto mieru, nomierinājumu un dažos gadījumos burtiski paaugstina dzīves līmeni no apakšas. No otras puses, tie ātri veido spēcīgu atkarību ar pretīgi spēcīgu abstinences sindromu un ir kanonisks institucionālās narkotikas piemērs.

Attiecībā uz izklaides vielu jomu situācija nemainās. No vienas puses, benzodiazepīni ir neaizstājami tiem, kas lieto stimulējošos un eiforētiskos līdzekļus. No otras puses, šo vielu grupu kombinācija joprojām var izraisīt nepatīkamas un dzīvībai bīstamas situācijas.

Bet vispirms par labo.
No veselības aizsardzības viedokļa amfetamīnus vajadzētu kombinēt ar benzodiazepīniem tikai tad, ja tiek mazinātas pirmsklīniskās pārdozēšanas vai smagas pēcreakcijas.

Ja nepieciešams mazināt pastiprinātu stimulāciju un trauksmi pēc amfetamīna lietošanas, samazināt pārmērīgu slodzi sirdij vai ātrāk aizmigt, benzodiazepīni var palīdzēt.

Mēs iesakām šo kombināciju lietot šādā secībā:
Amfetamīna lietošana - amfetamīna lietošanas laiks ir beidzies vai beidzies - benzodiazepīnu lietošana pēc vajadzības.

Tāpat kā jebkurā kombinācijā, ideālā gadījumā tās sastāvdaļu devai vajadzētu būt mazākai nekā vielai, ja to lieto atsevišķi.

Benzodiazepīna devu piemēri, kas ir pieņemami sedācijai amfetamīna sesijas beigās vai pēc pārmērīgas amfetamīna sesijas:
Alprazolāms 1-1,5 mg
Diazepāms 10-15 mg
Lorazepāms - 2-3 mg

Ja Jums ir pieejams kāds cits benzodiazepīns, varat izmantot devu piemērus kā orientieri un aprēķināt nepieciešamo vielas daudzumu, izmantojot trešās puses dozēšanas kalkulatoru(Clearnet saite).

Nomierinošo līdzekļu lietošanai iepriekš vai paralēli ar amfetamīnu nav lielas jēgas - tas samazinās stimulējošā līdzekļa efektivitāti un radīs nevēlamu blakusparādību risku.

Runājot par blakusparādībām. Galvenā problēma, kombinējot amfetamīnu un benzodiazepīnus, ir īpašs gadījums - stimulanta un centrālās nervu sistēmas nomācoša līdzekļa kombinācija. Šī ir viena no kombinācijām, kas rada reālu risku veselībai.

Galvenais ļaundaris šeit ir pārmērīga depresīvā intoksikācija, t. i., nomierinošs līdzeklis. Ja tas tiek lietots vienlaikus un netiek ievērotas devas, stimulants maskē nomierinošo efektu. Cilvēks zaudēs subjektīvās vadlīnijas par savu stāvokli un nespēs laikus atpazīt intoksikāciju, kas pastiprināsies, kad stimulanta iedarbība tuvosies.
beigām (parasti stimulanti iedarbojas īsāku laiku nekā nomācošie līdzekļi).

Pēc tam cilvēkam var rasties kontroles zudums, neproduktīva disinhibīcija, samaņas zudums. Kopumā tie var izraisīt traumas vai veselībai bīstamas komplikācijas.

Papildu pastiprinošs faktors ir sava veida šūpoles sirdij un asinsvadiem amfetamīna un trankvilizatoru daudzvirzienu darbības dēļ. Tas rada papildu stresu un problēmas motorikai.

Arī šai kombinācijai ir raksturīga dehidratācija. Lielākā mērā tāpēc, ka nav kontroles pār šķidruma uzņemšanu. Hidratācija!

Neaizmirsīsim benzodiazepīnu atkarību izraisošo spēku. Mēs neiesakām tos lietot katru reizi, lai labi izgulētos pēc amfetamīna. Benzodiazepīnus lietojiet tikai tad, kad tas patiešām ir nepieciešams. Padarīt tos par pastāvīgu viesi ballītē ir slikta ideja.

Kopā. Amfetamīna un benzo kombinācija var būt droša un pat noderīga, ja atceraties lietošanas nepieciešamību, secību un devas.
 
Last edited by a moderator:

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Man tā ir ideāla kombinācija, lai pēc nedēļas nogalē pavadītas ballītes izgulētos un pirmdienas rītā atkal būtu "normāls".

Mana kombinācija jau gadiem ilgi ir Diazepāms, Lorazepāms un Oksazepāms.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Nekad to nezinājāt, visi vai tikai daži?
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Viena no tām. Barbiturāti ir efektīvāki, taču ir jāievēro piesardzība attiecībā uz dozēšanu. Trankvilizatori ir pieejamāki, bet psihostimulācijas izlīdzināšanās ir lēna.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
paldies par skaidrojumu. Vai vēlaties sīkāk izklāstīt dosjē?
 

Yeah Science

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 12, 2022
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Kā arī psihozes epizodes mazināšana un pārvaldīšana ardrwal laikā.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
tā ir bīstama kombinācija pat tad, ja lieto mazas benzo devas, nevis veselībai, bet atkarībai. benzo atkarība ir visļaunākā un ilgstoša atcelšana. Manā gadījumā, kad zaudēju māju, es atkal sāku tos diazepamus 10- 20 dienā gulēt mašīnā 30 mg ne gulēšanai, bet lai paliktu mierīgs un mazliet mazāk negatīvs par kādu lietu dzīvē. Tagad man atkal ir atkarība, ja es to nelietoju, manam ķermenim tas ir vajadzīgs. tāpēc, atsakoties no amfetamīna, ir jālieto šīs tabletes, lai ķermenis atpūstos un varētu gulēt. manā sliktajā laikā pēc ghb rehabilitācijas es lietoju 100-130 mg diazepāma, man bija vajadzīgi 4 mēneši, lai atbrīvotos no šīm pastāvīgajām bailēm un antisociālas uzvedības.
Ghb ir fucket up, bet pēc 2 nedēļām jūs labi iet pēc 2 gadiem 5ml vai 2 gbl ik pēc 2,5 stundām.
abas kombinācijā ar amfetamīniem.
nekad nenožēloju ghb / amfetamīna binge, bet es varētu radīt vairāk nepatikšanas, kad es to daru atkal, un tas ir tas, ko es iemācījos es domāju.

Vienkārši apzināties, ka šīs tabletes manās acīs ir reāli bīstamas, pat bez jautrības ļaunprātīgi lietot narkotikas.
bet, kad jūs dont gulēt pietiekami, un nav vietas, kur atpūsties un iegūt privātumu es esmu laimīgs, ka ir viņiem apkārt tas nepadara mani ''slikts'' llike alchol vai traks un pavadīja savu pēdējo dime par meiteni ar ghb vai kaut ko.

Tāpēc es neiesaku to lietot alkohols dara savu darbu, ja jūs parasti nedzerat.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Es agrāk mīlēju lietot flunitrazepāmu, pirms es lietoju amfetamīnus. Tas bija patiešām labs, vienmērīgs brauciens. Benzols mani nekad nav palēninājis vai iemidzinājis pēc atgriešanās, ja vien nebiju lietojis lielu devu. Man labāk patika alus kā bremzes un zāle miega laikā. Es nedzeru, tāpēc 2 vai 3 alus mani palēninās bez briesmīgas alkohola ietekmes. No savas pieredzes zinu, ka benzo ir ļoti viltīgs. Jūs nesaprotat, cik ātri tie kļūst par atkarību, līdz brīdim, kad jau esat no tiem atkarīgi. No tiem ir ļoti grūti atbrīvoties. Es pavadīju gadus, lai atbrīvotos no tiem, un neiesaku tos lietot. Apkārt šeit ārsti neizrakstīs jums receptes, ja jums nekad iepriekš nav izrakstīti benzo.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Litterly nav exeption, kad veikt stimulullans, piemēram, ātrums, lai būtu benzo , man runājot, viegli got miegs, bet tā tik ietekme uz manu īsu atmiņu, lai es zaudē priekšmetus lol...prefer Diazepam cuz es domāju, ka tikai runājot ir ietekme uz muskuļu atpūsties, ja im nav wronge..ty
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, es esmu nedaudz novēlojies un tas nav tieši saistīts, bet vai kāds zina, kur es varētu atrast flunitrazepāma/rohipnola sintēzi ?
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Es pazinu cilvēkus, kuri lietoja amfetamīnu un nitrazepāmu kā izklaides kombināciju!
 
Top