viegla gāzēšanas tehnika (iekštelpās un diskrēti)

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
sarakstījis vespiary lietotājs blaztoff ,saite šeit (pārrakstīšanās kļūdas + bez papildu satura, saite tikai 4 kredīti)


Es izdomāju šo gāzēšanas paņēmienu visiem tiem, kam ir ierobežota telpa, kas nevar iziet ārā un kam kaimiņi ir tuvu.

Iegādājieties divas no tām jaukajām plastmasas Nalgene pudelēm vietējā zinātniskajā veikalā. Vai arī vienu Nalgene un vienu stikla pudeli ar uzskrūvējamu vāciņu. Katra vāka centrā izurbt caurumu un caur caurumu katrā vākā ievietot šļūtenes uzgali, kas iegādāta datortehnikas veikalā. Pārliecinieties, ka tas ir hermētiski noslēgts. Lai nodrošinātu drošību, ievietojiet dažas blīves. Ja vēlaties, paņemiet kādu pildvielu un uzsmērējiet to no ārpuses, lai pārliecinātos. Tad savienojiet šļūteni no vāka ar vāku. Man patīk tās pneimatiskās pītās šļūtenes hidrauliskajām šļūtenēm, jo tām ir spiediena savienojums, kas nodrošina hermētisku savienojumu. (Piestiprinātas pie sava speciāla uzgaļa.) Uzgrieziet mazāku caurumu vākā gāzei un uzlieciet uz tā hermētisku uzgaļu.

Tagad iebāžiet akmeņsāli gāzes pudelē, cieši aiztaisiet, un toluola maisījumu iebāžiet otrā pudelē. Ielejiet sērskābi gāzes pudeles aizbāžņa mazajā caurumā, un viss. Jūs burtiski vērojat, kā gāze ieplūst gāzēšanas traukā un redzat, kā jūsu produkts izkrīt ārā. Varat atstāt to nostāvēt vairākas dienas, neraizējoties par to. Tas aizņem mazliet vairāk laika nekā burbuļošana, bet jums nav jāuzrauga, vai kaut kas cits. Iespējams, jūs vēlaties novietot trauku ar preci uz magnētiskā maisītāja un laiku pa laikam iestatīt zemu maisīšanas līmeni, lai maisījumu sakustinātu. Un Nalgene pudele ir lieliska, jo to var saspiest, lai iegūtu vairāk gāzes, vai sakratīt.

Esmu konstatējis, ka no šāda produkta vienmēr iegūsiet gaidīto iznākumu un nekad nebūs jāuztraucas par ūdeni, atgriezenisko sūcēju vai citiem sūdiem. Vienkārši sēdēt atpakaļ ļaujiet tam iet uz pāris stundām filtrēt varbūt atkal gāzi. Es gāzēšanai izmantoju 1 litra pudeli, bet gāzēšanai - pudeli, kas ir 3 reizes lielāka par manu toluola tilpumu. Nekad nav jāuztraucas par to, ka gāzēšanas laikā gāzē būs vairāk gāzes, un es izmantoju tikai mazāko sāls un sērskābes daudzumu, tāpēc ir mazāk atkritumu. Ceru, ka tas kādam palīdzēs.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
tas ir patiešām grūti lasāms un sekot līdzi. izklausās interesanti.
 
Top