Etlenediamīns....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Vai šis būtu piemērots katalizators virs metilamīna HCL Henrija reakcijai?
Man ir amonija acetāts, kas ir mans pirmais risinājums, tomēr es zinu, ka, izmantojot šo metodi, ir nepieciešams vairāk nitrometāna, ko ir grūti iegūt un kas ir dārgs...

Mans puisis, kurš būtībā var dabūt jebko no sigma-Aldridge (galvenokārt), man teica (kad es iegādājos pēc pasūtījuma 40 % w/w nitrometāna pasūtījumu:DCM - tas tomēr ir pārvadāšanas un sprāgstvielu jautājums), pamanīja, ka es jautāju par viņa metilamīna HCL (godīgi sakot, es domāju, ka tas var būt noderīgs kādā posmā, ja es kādreiz nolemšu izkrāpēt ar mdma vai būtībā metilēndioksi savienojumiem....one diena. Es esmu savienojumu kolekcionārs - aktīvs neaktīvs, viņš man teica: "Ja jūs plānojat veikt Henrija reakciju, mums ir etlenediamīns - kur mūsu metilamīns ir HCL, tāpēc iepriekšējais būtu labāks katalizators".

Man tas liekas loģiski - pašlaik man ir 2,5-dimetoksibenzaldehīds, bet es plānoju iegūt lielāku daudzumu 3,4,5-trimetoksibza - tāpēc man būs nepieciešams puslīdz pienācīgs nitrometāna krājums, bet, ja es varētu samazināt daudzumu, tas būtu noderīgi!
Tā kā es esmu kolekcionārs, es nolēmu iegādāties etlenediamīnu, kamēr tas vēl ir pieejams, šķiet, ka metilamīna Hcl ir diezgan standarta noliktavā.
Ko mēs domājam?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Etilēndiamīna diacetāts ir viens no vislabāk apstiprinātajiem katalizatoriem 2,5-DMBA kondensācijai ar MeNO2,
kas dod nitrostirēna iznākumu vairāk nekā 90 %, pat ja to sagatavo in situ no diamīna un sausas etiķskābes.
Tātad jūsu izvēle ir pareiza.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Yiiiiiiiiiis... to mēs vēlamies dzirdēt (mwahahaha berzē rokas, kad rodas ļauns plāns) JK
BET tas dod man atsevišķu iespēju salīdzinājumā ar amonija acetātu un GAA, kurā, manuprāt, jūs galu galā izmantojat vairāk MeNO2 - kas ir dārgs un kaitinošs, lai to iegūtu.
Forši - paldies par atbildi! V useful....this ir viens, kas bija uz aizmugures, jo es biju savācis nedaudz 2,5-DMOBA - tikai nelielu daudzumu - 50 g un pat nedaudz LiAlH4, no kura, zinu, visi cenšas atteikties un virzīties uz borohidrīdu, bet man vajadzēja vismaz pāris reizes izmēģināt to ar LAH! Šis jaunais piegādātājs ir noderīgs lol
 
Top