Question Fenetilīna/kaptagona sintēze ar citiem ksantīna/purīna atvasinājumiem

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Iepriekš, aplūkojot Vikipēdijas lapu par fenetilīnu, es prātoju, vai kāds no šeit klātesošajiem ir izgatavojis vai izmēģinājis līdzatkarīgu medikamentu ar citu purīna atvasinājumu. Man ienāca prātā analogs 1-altiltetobromīns, jo atcerējos, ka kāds YouTube ķīmiķis to izgatavoja un izmēģināja uz sevis.

Tiek apgalvots, ka 1-allitheobromīns ir daudz spēcīgāks par kofeīnu un tam potenciāli ir mazāka ietekme uz sirds un asinsvadu sistēmu, pamatojoties uz tā augstāku iedarbību pie A1, nevis A2.

Kaptagona vietā es to sauktu par fenetaltiltilinu vai "fuckimgonu".

Tas arī lika man aizdomāties par citu fenetilamīna un ksantīna ko-narkotiku iespējām. 4-mmc-kofeīns vai citi.
 

Attachments

  • e0gBlOxJP1.png
    e0gBlOxJP1.png
    3.8 KB · Views: 29

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Domāju, ka tā vietā būtu jāsāk ar 1-altiltetofilīnu. Interesanti, vai tam joprojām būtu līdzīga iedarbība.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
17
Points
18
Vai tas nozīmē, ka man nav nepieciešams teofilīns?
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Es domāju, ka jums būtu nepieciešams teofilīns amfetamīna molekulas saistītās pozīcijas dēļ.

Tas viss tik un tā ir teorētiski, un tā iedarbība būtu neparedzama. Es neesmu pietiekami zinošs, lai zinātu, kā 1-allija aizvietošana ietekmētu sintēzes procedūru vai visas molekulas farmakodinamiku.

no spekulācijām es pieņemu, ka pēc metabolisma tas būtu amfetamīna un 1-alliltetofilīna prodrogs. Un es arī pieņemu, ka, tā kā 1-allitheobromīns ir daudz spēcīgāks par kofeīnu, arī 1-allitheofilīns būtu daudz spēcīgāks.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ja vēlaties Sinteze fenetilīna, mums ir jāsazinās kopā, lai mēs varētu rast risinājumus.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kofeīns teofilīns teobromīns ir no ksantīnu saimes.

Es domāju, ka tas nebūtu tik spēcīgs kā amfetamīns vai fenetilīns un metamfetamīns.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Haha šis video ir tas, kas lika man aizdomāties par to, vai fenetilīnu varētu izgatavot ar citiem daudz spēcīgākiem ksantīniem
 
Top