Kļūdaini pierādīts meto enantiomēru atdalīšanas ceļvedis?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Vai kāds šeit ir publicējis šādu tekstu? Piemēram, rokasgrāmatu, kas būtu tik pamatīga un labi uzrakstīta, ka pat tādi kretīni kā es varētu tai sekot un saprast?

Tas nav grūts process, bet, šķiet, nevaru atrast vienkāršu atbildi, parasti neskaidri norādot vīnskābes daudzumus un nesniedzot sīkāku informāciju. Es zinu, ka enantiomēriem ir dažāda šķīdība spirtos, bet kāds spirts ir jāizmanto?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Vai pārbaudījāt sadaļu ar videoklipiem? Tur ir īpašs videoklips tieši šim nolūkam. Ja jūsu produkts jau ir tīrs, varat izlaist destilācijas posmu un vienkārši pārvērst brīvā bāzē.

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Patiesībā lieliskā rakstā vispār netiktu lietota vīnskābe. Dibenzoilvīnskābe ir ļoti ieteicama.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Šeit es jums pastāstīšu tik vienkārši, ka jūs to nevarēsiet sajaukt.
Kad runa ir par jebkuras horaķīmiskās vielas enantiomēru atdalīšanu, izmantojot kristalizāciju, optiski aktīvākie izomēri ir aktīvāki. Ko tas nozīmē?
1. Optiski aktīvs nozīmē, ka molekula izliek polarizētu gaismu. Savienojumus, kuru molekulas, skatoties uz oglekļa atomiem lejup pa pulksteņa rādītāja virzienu, apgriežas pulksteņrādītāja virzienā, uzskata par R
Savienojumi, kuru sānu ķēdes griežas pretēji pulksteņrādītāja rādītāja virzienam, ir S. Tātad, lai būtu skaidrs, es iztēlojos savienojumu, kā es skatos uz leju oglekļa ķēdi no c-1; c-1 nav sānu ķēdes. 3-2, metils, kas karājas aptuveni 2 O pozīcijā, 2R metils. Pilna pieturas zīme. Nākamais c-3. Trešais ogleklis ķēdē ir hidroksils, kas izceļas 6 O pulkstenī. 3R hidroksils. Šī molekula ir optiski aktīva, tā izliek gaismu pulksteņrādītāja rādītāja virzienā.
Tagad atgriezīsimies par vienu oglekli atpakaļ. Atpakaļ uz c-3. Ja es teiktu, ka C-3: no oglekļa aptuveni pulksten 9 no plkst. 9 iziet hidroksilķēde, 3Shidroksi. ŠĪ MOLEKULE NAV OPTISKI AKTĪVA. tā sākas pulksteņrādītāju kustības virzienā un tad iet pretēji pulksteņrādītāju kustības virzienam, vai neto chiralitāte ir 0, jo tās tiek anulētas.
Tas ir teorētiski, lai demonstrētu. Ja C-2 ir ķēde pulksten 3, bet C-3 ir hidroksīds pulksten 10. Ja C-2 ir ķēde pulksten 3, un C-3 ir hidroksīds pulksten 10. Molekula joprojām ir 2R,3S, bet tā ir nedaudz optiski aktīvāka, jo, ņemot vērā leņķus, ir neto ieguvums, atstājot molekulu, kas griežas pulksteņrādītāja rādītāja virzienā līdz aptuveni 1 stundai. Kaut kas ar lielāku kopējo spinu būtu aktīvāks un kristalizētos pirmais.

S, S aktīvs
S. R. Nav aktīvs
R, S nav aktīvs
R, R aktīvs
BET ATGĀDINIET, KA TE KĻŪVOJAM PAR DIASTEROIZOMERIEM, nevis izomēriem un enantiomēriem.
R=D
S=l
Racēmiskais meth= D, L pievieno hirālo skābi. Izmantosim l-tartskābi, jo tā ir lēta un dabiska.

D-mets+l-tartarīnskābe=
D, l-metiķskābes tartāts

L- meth+l-tartarāts=
L,met-tartrāts
L-metilamfetamīna l-tartrāts kristalizējas pirmais. Labumi paliek zupā.
Vēlos pateikties D. L. Desoxyephedrine par iespēju šodien ar jums runāt. Ir pulksten 6:39
 
Top