Imīnu veidošana pirms rokas?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Es tikko domāju par to, kā veidojas imīns pirms nātrija borohidrīda pievienošanas, un man bija jautājums, vai tas ir piemērojams amalgamas reakcijām.

Vai tam vispār būtu kāda nozīme? Teiksim, veidojot imīnu un ielejot/lejot šo šķīdumu reakcijas traukā ar dzīvsudraba amalgamu? Vai tas vispār varētu darboties šādā veidā?

Mani interesē, vai tas ir iespējams un vai tas kaut ko maina (būtu jauki, ja tas ļautu veikt "blīvākas" reakcijas un reakcijas traukā būtu vairāk ketona/imīna nekā "parastā" amalgamā.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nē. Šķīdinātāja tilpumu nosaka pēc reducēšanai nepieciešamā alumīnija. Vecs franču patents apgalvo, ka šo anmount var ļoti daudz samazināt, veicot to zem spiediena un kā šķīdinātāju izmantojot di-etilēteri vai THF. Es domāju, ka tas ir pareizi.
Es pazinu cilvēkus, kas izmantoja "Metilmanu" (nitrometānu metilamīna vietā), kas ir daudz sliktāks attiecībā uz vajadzīgo tilpumu un Al, modificētā spiediena katlā, samazinot vajadzīgo Al (un tilpumu) uz pusi. Viņiem nebija nekādu problēmu, bet tas ir diezgan drosmīgi, ņemot vērā, ka reakcija sākumā ir ļoti dzīva.

MDP2P vai P2P imīns nav stabils, bet ūdens klātbūtnē tas hidrolizējas atpakaļ līdz stratinga savienojumiem un atkal pārveidojas. Tāpēc ketonu lēnām pilina lielā amiņa pārpalikumā, lai saglabātu līdzsvaru imīna pusē un samazinātu to, jo blakusreakcija ir ketona reducēšana līdz alkoholam.
MDM-imīns ir daudz stabilāks nekā metamfetamīns-imīns, un tāpēc ir vajadzīgs daudz lielāks metilamīna pārpalikums, lai iegūtu pienācīgu metamfetamīna iznākumu nekā MDMA. Tas nav svarīgi, jo lieko MeNH2 var viegli atgūt un atkārtoti izmantot.
 
Top