Interesants fakts Kalifornijas štata ASV iedzīvotājiem

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
Šī foruma sadaļa ir fucking awesome lol!
Kalifornijā, ja jūs pieķer ar cauruli, kurā ir metamfetamīna "atliekas", jums tiek uzrādīta apsūdzība par metamfetamīna piederumu lietošanu.
Ja esat dabūjis errr-errr kaut kur ārpus burbuļa, tā turēšana.

Stāsts:
Manam homie atstāja vietu, un viņš kāda iemesla dēļ nevēlējās nēsāt maisiņu kabatā.
Tāpēc viņš izkausēja veselu astoņu bumbiņu burbulī, pirms sāka braukt.
Es aizmirsīšu detaļas, kas noveda pie tā, ka viņš tika uzspridzināts.
Viņš izvairījās no papildu laika un papildu apsūdzības par turēšanu, jo izkausēja to savā caurulē.

Viņš bija mans pirmais dīleris, un tāpēc, kad viņu nošāva, LOL, es to pamanīju!
Tas puisis bija mans draugs - tāpat kā Kartmans no Dienvidparka bija sūdainais asshole, tomēr... viņš bija draugs... man bija sūdi, un es biju gatavs paciest viņa lielo muti. Teiksim tā. LOL.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Man bija tāds draugs. Viņš nomira no sirdslēkmes 36 gadu vecumā viesnīcas numurā, kuram no rokas, iespējams, dūrās adata. Nediagnosticēta sirds slimība, teica viņa māte. Tas ir labs padoms. Ir daudz veidu, kā līdz minimumam samazināt blakus kaitējumu. Ja es ņemtu līdzi kādu krustu šķērsu, es to iemestu ūdens pudelē, mazliet sadragātu, aiztaisītu vāciņu. Ar marķieri uzliktu uz tās mazu melnu punktiņu un iemestu to aizmugurējā grīdlīstē kopā ar pārējiem desmit. Unce pazūd vienā ūdens uncē, kas ir 1 malks. Tukša ūdens pudele, kurā ir palicis 1 malks, vairums uzacu neceļ uzacis, un 30 ml ūdens iztvaikošana no 30 g metamfetamīna aizņem mazāk nekā 10 minūtes.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Man bija tāds draugs. Viņš nomira no sirdslēkmes 36 gadu vecumā viesnīcas numurā, kuram no rokas, iespējams, dūrās adata. Nediagnosticēta sirds slimība, teica viņa māte. Tas ir labs padoms. Ir daudz veidu, kā līdz minimumam samazināt blakus kaitējumu. Ja es ņemtu līdzi kādu krustu šķērsu, es to iemestu ūdens pudelē, mazliet sadragātu, aiztaisītu vāciņu. Ar marķieri uzliktu uz tās mazu melnu punktiņu un iemestu to aizmugurējā grīdlīstē kopā ar pārējiem desmit. Unce pazūd vienā ūdens uncē, kas ir 1 malks. Tukša ūdens pudele, kurā ir palicis 1 malks, vairums uzacu neceļ uzacis, un 30 ml ūdens iztvaikošana no 30 g metamfetamīna aizņem mazāk nekā 10 minūtes.
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
Ak, dude, ne sūdi, es iegriežos dolāru ģenerālveikalā un nopērku sev pāris ar hēliju piepildītus ballīšu balonus, ja vispār braucu ar kaut ko pie sevis.
Pie baloniem piesieciet ča-ča, un Voilà! Bon voyage!

Man ir daži zelta gabaliņi, kurus es drīzumā pievienošu šai sadaļai attiecībā uz transportu.
Vienmēr turēju savas piezīmes pie sevis.
Bet es domāju, ka šis forums/tirgus/kopiena beidzot varētu būt vieta, ko es varētu saukt par savām mājām.
Nevēlos "mest savas pērles starp cūkām".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Es to redzēju vienā no policistu epizodēm. Pārliecinieties, ka jūs tos palaižat, pirms apstājaties, viņi varētu tos notriekt no debesīm, jo baloni nepaceļas īpaši ātri. 100% iespēja, ka viņi jūs apstādinās, ja jūs izlaidīsiet balonus pa logu, kad viņi jūs apturēs.
Nozīmē ar ieroci, un iet atpakaļ pret mani, un pēc tam ķermeni slampāt un saslēgt rokudzelžos. Turklāt jūs zaudējat narkotikas, un es nebūtu šokā, ja viņi atgūtu šos balonus. Viņi var nolasīt jūsu numura zīmi no satelīta, tāpēc nav iemesla, kāpēc viņi nevarētu vienkārši vērot, kur tie iet un kur nonāk. Jūs varējāt vienkārši ievietot to starp gaisa filtru un korpusu. Es nekad neesmu redzējis policistu, kas meklētu zem motora pārsega, un, ja viņi meklētu, viņi tik un tā to neatrastu tur vai zem akumulatora.
 

escheto830

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
SOCKOFIT NĒ MAN tu werent throwing jūsu pērles cūkām es biju lasot visus savus amatus smejas mans ass off kā stundu cilvēks pie dažiem ēdamo cilvēks jūs veicāt manu nakti
 
Top