Question Kā es varu droši audzēt dažas sēnes savā mājā?

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
tas ir viegli, jūs varat atrast kādu tutu youtube :

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tās neprasa daudz gaismas, piemēram, kompaktās spuldzes ir daudz
Tām nepieciešama neliela svaiga gaisa apmaiņa, bet ne pārāk liela, jo nepieciešams uzturēt augstu mitruma līmeni. Vairāk nekā 80 %, bet ideālā gadījumā 85-95 %. Jūs varētu iebāzt kastīti plaisā zem mājas bez svaiga gaisa un gaismas, un sēnes tik un tā augs, ja tās gribēs augt. Tās vienkārši būtu ļoti garas ar mazām cepurītēm.
Cilvēks varētu uzrakstīt grāmatu par to, kā audzēt sēnes, un daudzi tādi ir bijuši. Es pats esmu uzrakstījis dažus rakstus kādam nacionālajam žurnālam. Ja jums ir kādi konkrēti jautājumi, es jums uz tiem atbildēšu, bet man pietiek tikai ar 10 rindkopām dienā, maksimums, tāpēc sadaliet tās pa daļām. Vai arī vienkārši pajautājiet uz tāfeles, tur nav daudz sēņu audzēšanas ierakstu.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63

ir arī citi maisiņi, bet šim ir 100% vai naudas atmaksas garantija ^__^
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
I
Ja jūs dzīvojat 1.-7. cietības zonā, tās augs ārā zem jūsu krūmiem. To var darīt dažādos veidos. Varat paņemt vienu no šiem komplektiem un, nēsājot masku un cimdus, iemaisīt to maisā ar salmiem un govju pīrādziņiem, un pēc katras skalošanas reizes virsū pievienot 1-1,5 collas jaunu salmu, un, kad micēlija sasniegs virsmu, tā atkal sāks augt. Ja jūsu dzīvesvietā iestāsies sals, Psilocybe cubensis pati no sevis neatgriezīsies, bet ir veidi, kā to pārziemot. Es to esmu darījis Ilinoisā un Ohaio.
Es dzīvoju Vidusrietumos, apgabalā, kas nav pazīstams ar maģisko sēņu pārpilnību, bet es joprojām varu savvaļā savākt pietiekami daudz sēņu, lai vairumam cilvēku pietiktu gadam. Reiz 2 stundu laikā savāku 4 sausas unces. Tas notika publiskā parkā, un es vienkārši svīstīju, metot tās pārtikas preču maisā tik ātri, cik ātri varēju tās savākt.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Nemēģiniet audzēt sēnes mājās, jūs sevi uzspridzināsiet!
Tikai jokoju... Iespējams, tas ir drošāk nekā smēķēt nezāli. Tikai neēdiet neko, kas nav veselīga izskata sēnes.
Otra labā ziņa ir tā, ka nekas nav nelikumīgs, kamēr jūsu rīcībā patiešām nav sausu sēņu.
Es izmantoju veco PF Tek, ko var atrast vietnē erowid.org. Burkas, spiediena katls, gumijas kastes un pacietība.
Nekad nekas nopietns nav gājis greizi. Tikai šad un tad pa kādai sapuvušai burkai vai divām, jo es nebiju tik tīrs, cik varēju būt, kad iepildīju burkas.
Iesācējam tas ir diezgan labs sākums. Tas ir diezgan viegli izdarāms, to ir grūti sabojāt, un rezultāti ir tādi, kādus mēs visi vēlamies.

Vai ārpus ziemeļrietumu un dienvidaustrumu piekrastes - vai drīzāk ziemeļaustrumos / vidējos rietumos - ir kaut kas, kas aug savvaļā un nav brīvības vāciņš ?
Manuprāt, austrumu piekrastē un ārpus tās aug ēdamas amanitas sugas. A. Muscaria var. Guessowii - vai kāds tās ir mēģinājis?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
ASV ir vairāk nekā 100 halucinogēno sēņu sugu. Tās iedalās aptuveni 5-6 ģintīs;

Psilocybe - tagad satur tikai aktīvās sēnes. No Psilocybe ir pārceltas visas, kas nav aktīvās vielas.

Panaeolus - satur aktīvās un neaktīvās sugas. Lielākoties sastopamas lopkopības laukos, bet reizēm tās atrodamas tikko uzklātā velēnā dzīvojamo māju projektos, un viena grupa aug no zāles sārņiem. Dažas no Panaeolus- sugām, kas ir spēcīgas, patur dzimtas nosaukumu Copelandia.

Gymnooilus - parasti no nokaltušiem stāvošiem vai kritušiem kokiem. Lielākoties oranžas krāsas visā augumā. Oranžs vāciņš, oranžs stublājs, oranžas žaunas, oranžas sporas. Dažreiz vairāk rūsganas. Pastāv aktīvas un neaktīvas sugas, un tās bieži vien ir grūti un noslēpumaini nošķirt. Visādā ziņā rūgta un negaršīga.

Conocybe ir 2 aktīvas sugas ASV. Tās ir nelielas un aug zālājos vai meža zemēs.

Pluteus ir vismaz viena aktīva suga NA. Uz koksnes, balti sārtas žaunas. Brūnganbrūna cepurīte bez stublāja. dārga vairoga sēnes ir vispārpieņemts nosaukums.

Ir halucinogēnā sēne, kas parazitē uz cikāžu liemeņiem.

Inocybe esot vairākas aktīvās sugas, bet citas Inocybe sp. Ir indīgas, un to nošķiršana ir sarežģīta.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Es nezināju, ka to ir vairāk nekā 100... wow.. kur tās ir, lol?
Sēņu medīšana/identificēšana būtu brīnišķīga prasme, tomēr šķiet diezgan biedējoša. Es nedomāju, ka es kādreiz justos pietiekami pārliecināta, lai droši identificētu un patērētu pati. Šķiet, ka tas ir vēl viens dzīves uzdevums, kuru es tikai nedaudz noskrāpētu, ja vispār mēģinātu.

Man šķiet, ka halucinogēnās vielas viņi cenšas noslaucīt zem paklāja un apzīmēt tās kā indīgas un tamlīdzīgi, lai atturētu cilvēkus... vismaz lielākā daļa informācijas par identificēšanu, šķiet, izmanto šādu pieeju. Es, iespējams, būtu vairāk ieinteresēts, lai varētu tos identificēt no izdzīvošanas viedokļa. Kuras no tām varētu izmantot kā pārtiku? Kuras citas nav ēdamas? u.c. Es labprāt gribētu, lai man būtu kāds līdzīgs cilvēks, ar kuru kopā varētu doties pastaigās pa mežu, lai varētu man palīdzēt mācīties. Varbūt es kādreiz ieradīšos pie kāda gida. Es pieņemu, ka ar to jūs savulaik nodarbojāties?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Halucinogēnie augi, zelta ceļvedis ir diezgan labs. tajā ir dažas liekas lietas, piemēram, nezāles, bet tajā ir arī daži augi, par kuriem pat es nezināju. esmu pārliecināts, ka ir arī citi ceļveži, bet šis ir īss, garš un ar attēliem :D

patīk!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Domājams, ka es apmēram divus gadus skatījos uz sēnēm mežā, pirms kādu no tām apēdu. Sēnes var grupēt dažādos veidos, un bieži vien, ja var noskaidrot ģinti, ar to pietiek, lai zinātu, vai sēnes var ēst. Daudzkārt sēnes nevar droši noteikt līdz sugai bez DNS sekvences, bet sēnēm vienalga ir vienalga, kā jūs tās saucat 🤷. Par laimi, ir daudz sēņu, kas ir atšķirīgas un viegli identificējamas, piemēram, moreles vai maitaki.
 
Top