cik daudz metilamīna uz kg ketona? klients uzstāj uz 230 g

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Man ir klients, kurš uzstāj, ka es viņam izgatavoju partiju, izmantojot

230 g metilamīna
1kg mdp2p
0,75 dzīvsudraba

Tas ir izslēgts. Es tikai gribu, pirms atbildēšu klientam, apstiprināt, ka nevaru veikt 230 g metilamīna HCl uz 1 kg ketona.
 

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
var atbildēt, bet kur varētu iegūt dzīvsudrabu?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Viegla piekļuve. Jūs vai nu iegādājaties dzīvsudraba slīpēšanas slēdžus ebay vai amazonā, vai pasūtāt tos no Polijas ķīmijas uzņēmumiem. Dzīvsudrabu patiešām nav tik grūti sagādāt.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Cinoberis ir arī labs otc avots, tiek pārdots kā pigments vai kā minerāli.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Un, lai atbildētu uz jautājumu: Es domāju, ka P2P un metilamīna molārā attiecība ir 1:1.
Metilamīna molārā masa ir 31 g.
P2P molārā masa ir 134 g
1000 g P2P = 7,46 mol
7,46 mola metilamīna = 7,46 * 31 g = 231 g.

Jūsu klientam ir gan smadzenes, gan kalkulators. Bet tas ir atkarīgs arī no tā, kādā formā ir metilamīns. Tīra brīvā bāze? Šķīdums ūdenī? Hidrohlorīda sāls? 230 g ir tīrai molekulai. Arī metilamīnu labāk izmantot ar nelielu pārpalikumu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Atvainojiet, es nepamanīju, ka jūsu ketons ir MDP2P. Tā molārā masa ir 178 g. Tātad kg būtu 5,62 mol. Tas nozīmētu 174 gramus metilamīna.

Bet jūs arī uzrakstījāt metilamīna HCl, kura molārā masa ir 67,5 g. Tātad 5,62 molu no būtu 380 grami.

Tātad pareizā atbilde: 1000 g.s MDP2P + 380 G:s metilamīna sāls. Pieņemsim, ka 400? Bet pirms reakcijas sāls jāpārvērš brīvajā bāzē, vai ne?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Paldies par to, es pats aprēķinus veicu tikai pēc publicēšanas. Es gan saņēmu citu skaitli un sapratu, ka mana metilamīna masa bija bāzei.

Mans jautājums būtu, vai es varu iegūt šādu efektivitāti ar standarta Al/hg, izmantojot metilamīna HCL pie atmosfēras spiediena? Es savu sintēzi pamatoju ar citām sintēzēm, piemēram, osmija Al/hg, kurām acīmredzot nepieciešams vairāk metilamīna HCl.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Man šķiet dīvaini, ka viņi nav iekļāvuši Al daudzumu, es pieņemu, ka viņi atsaucas uz boro reducēšanu. Metodēs, ko esmu atradis tiešsaistē, Al/hg iegūšanai, izmantojot metilamīna HCl, visās tiek izmantoti lielāki metilamīna daudzumi, inlc laboratorijas boro reducēšanai. Man ir sajūta, ka es nevaru iztikt ar 400 g uz kg, ja vien neizmantošu spiedieniekārtas un/vai citus katalizatorus, piemēram, platīnu. Vēlētos, lai man būtu nātrija borohidrīds, ko es labprāt izmēģinātu. Iespējams, man ir kāds STAB.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Domājams, ka lielākajā daļā rakstu darbu tiek lietots pārlieku daudz metilamīna. Nav jēgas lietot pārāk maz, jo tas samazina iznākumu. Neesmu 100% pārliecināts, ka molārā attiecība ir 1:1, bet, aplūkojot reakciju, metilamīns ir slāpekļa donors, un uz katru mdp2p molekulu tiek pārnests viens slāpeklis. Tātad vajadzētu būt 1:1. Tomēr lielākajā daļā manu lasīto aprakstu tiek izmantota attiecība 1:1.
Šis: https: //www.erowid.org/archive/rhodium/chemistry/redamin.nabh4.html
Osmium rakstā ir norādīts, ka ketona un amīna molārā attiecība ir 1:2. Tomēr es īsti nezinu, kāpēc.

Bet kāpēc bora reducēšanai būtu jāizmanto Hg? Es domāju, ka ir domāta alumīnija amalgamācija. Tas nozīmē, ka vispirms jāgatavo dzīvsudraba sāls.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, Ir vērts ņemt 1:2 pārpalikumu (vismaz 1:1,5), jo metilamīns ir ļoti gaistošs un reakcijas laikā jūs zaudēsiet daļu MeNH3. Turklāt gandrīz vienmēr ir ieteicams aditīvās reakcijas laikā ņemt nukleofīlo reaģentu nelielā pārpalikumā, lai uzlabotu iznākumu.
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Labdien, manuprāt, uz katriem 1000 gramiem fenilacetona ir nepieciešami 1800 grami metilamīna hidrohlorīda. Protams, tā ir mana tehniskā pieredze, kas iegūta pēc gadiem ilgiem pētījumiem un pieredzes.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Molārās attiecības būtu aptuveni 1000 g p2p uz 500 g metilamīna HCl, 1800 g vispār nav jēgas. Ja tas tiešām ir jūsu ''pētījumu un pieredzes'' rezultāts, es ieteiktu jums veikt dažas sintēzes, kas vairāk atbilst jūsu ķīmijas prasmēm, acetona peroksīds kilogramu skalā šķiet piemērots imo.
 
Top