Question Kā iegūt LSA no HBWR

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Sveiki,

Vai kāds var palīdzēt ar kādu noderīgu uzrakstu - vēlos iegūt LSA no HBWR sēklām. Man vajadzīga palīdzība liela mēroga ekstrakcijai no vismaz 5 kg sēklu. Vai es varu kaut kur to atrast? Vislabāk būs ar attēliem. Es deru, ka ekstrakcija lielā mērogā būs citāda nekā ekstrakcija mazā mērogā. Pirms es to izmēģināšu:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/theoretical-synthesis-of-lsd-from-hbwr-seeds.4652/#post-27071

Tas vienkārši nedarbojas - pēc filtrēšanas man uz filtra ir brūns pulveris, nevis kristālisks LSA.

Man vajadzīga palīdzība, lūdzu.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Es mēģinu šo izvilkumu. Ar rīta godiem - 100 gramus, un es galu galā iegūstu brūnu pulveri - ne daudz. Iespējams, ka tas izdosies ar HBWR, bet man ir vajadzīgs kaut kas lielākam mērogam - vismaz 1 kilograms vienā reizē. Vai šo rakstīto ir iespējams mērogot? BB forumā es nevaru atrast neko daudz par liela mēroga HBWR ekstrakciju ar LSA hidrolīzi. Internetā atrodamie apraksti ir izstrādāti, lai ražotu šķidru LSA patēriņam, nevis ekstrakcijai lielos apjomos, lai iegūtu kristālisku LSA tālākai pārstrādei.

Internets ir pilns ar LSA ekstrakciju, bet tas nav tas, ko es gribu - es gribu LSA kristāliskā formā, kas ir stabils un ko var izmantot LSD ražošanai.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Lai ražotājs L .s. d sākt no ergotamīna tartrāta, jums ir sintēze šajā forumā, ergotamīns ir labākais veids, kā izveidot lsd, vieglāk un ātri
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Manuprāt, lai iegūtu tīrus kristālus, būtu jāveic kolonnu kristalogrāfija. Diemžēl nav viegli uztverama teksta, kā to izdarīt, par to būtu jālasa zinātniskajos rakstos.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Paldies. Tas ir tas, no kā es baidījos. Pārbaudīju arī Reddit, un tā ir taisnība - nevar atrast anobydy, kam LSA ir cistālā formā, stabila, nevis kādā skābā ūdenī... Es arī skatījos vecos rakstus no 60-tajiem gadiem par melnalkšņu alkaloīdu ekstrakciju (Adam gotlieb - acid), bet tas ir diezgan sarežģīti un es cerēju, ka dabūšu kādu vienkāršu rakstu. Paldies par informāciju, un pētījuma laikā es ieguvu informāciju par LSH no rīta ziedu augiem. Tas ir interesanti - reddit:

Nulles slikta dūša rīta krāšņuma LSH Tek, pamatojoties uz 2022 LSH pētījumu ar 20 attēliem un 7 ceļojumu ziņojumiem, dabiskais LSD.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Alkohola ekstrakcija vai DCM
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Vai jūs varētu sīkāk par to pastāstīt? Es izmantoju Kash's tek, bet tas šķiet nevajadzīgi sarežģīts... Rezultāti ir diezgan lieliski, bet idk jautājums, vai ir labāks tek
 
View previous replies…

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Izmantojiet Soksleta ekstraktoru, un kā šķīdinātāju var izmantot etanola un metanola maisījumu.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Jūs domājat, ka pietiks, vienkārši pārvēršot to putrā un pēc tam pievienojot etanolu? Kā ir ar taukiem, augu šķiedrvielām un citiem alkaloīdiem?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Viņi vienkārši surogātpasta veidā izplata visas jaunākās tēmas, ko vien var atrast. Šādi rīkojoties, jūs nesaņemsiet tīru izrakstu, lai gan tehniski tas darbojas. Šeit mēs apspriedām teks, lai galaproduktā būtu kristāli, neņemiet vērā to, ko viņš teica iepriekš (izņemot soxhlet, soxhlet ir lieliski)
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Vai vēlaties ekstrahēt vai izolēt tīru LSA? Ja vēlaties ekstrahēt, nav nekas slikts ar spirta ekstrakciju.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Es varu ieteikt šo video vispārējai ieguvei
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Vai varbūt mēģiniet izmantot skābes/bāzes metodi, jo daži tauki un eļļas ir nešķīstošas pie mainīta pH.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Es esmu burtiski apmācīts laboratorijas speciālists, es zinu, kā veikt ekstrakciju. Es gribu teikt, ka jūs publicējat maz pūļu veltītus ziņojumus, kas nav saistīti ar attiecīgo tematu.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Man šķiet, ka jums abiem ir patiešām labi punkti! T0lek511 ir taisnība tādā ziņā, ka, ja mēs runājam tikai par "ekstrakciju", varētu pietikt ar etanola ekstrakciju.

Tajā pašā laikā mēs cenšamies iegūt pēc iespējas tīrāku LSA, kam nepieciešama gan ekstrakcija, gan izolācija, tāpēc arha nav nepareizi.

Nedomāju, ka T0kek511 darīja mazietilpīgus ziņojumus, jo viņa sniegtā informācija bija interesanta tādam cilvēkam kā es, kurš ir iesācējs. Un man ir dziļa cieņa pret jums diviem ir faktiski profesionāļi.

Es domāju, un tas ir mans viedoklis, ka jūs puiši bija pārāk naidīgi viens pret otru runas veidā! Mēs visi esam civilizēti ķīmiķi (es, kinda hahahaha cant salīdzināt ar jums puiši), mēs esam spējīgi uz civilizētām sarunām :)
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Kad tauki ir bazificēti, tiem ir tendence saponizācijas dēļ salipt kopā, vai ne? Vai arī es runāju muļķības?
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Šajā dokumentā no The Vespiary ir apkopotas visa veida pārbaudītas ekstrakcijas metodes - tostarp metodes ar kristalizētu LSA un LAA.
 

Attachments

  • FZYS4rX0uq.pdf
    5.6 MB · Views: 390
Top