Kā pagatavot ledu? ar metamfetamīna hidrohlorīdu (pulveri)

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Labdien, es gribētu uzzināt, kā pagatavot ledu ar metamfetamīna hidrohlorīdu. Ir zināms, ka daži to dara alumīnija pannā un iegūst ledu, proti, ka to iegūst ar prekursoru pseidoefedrīnu. Es zinu, ka vispirms pagatavo ar sarkano fosforu, joda kristāliem un pseidoefedrīnu, tad izmanto nepolārus un gazificē, bet kā tad var iegūt ledu? Draugi: atvainojiet, ja jūs mani nesaprotat, es nerunāju angliski.
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Viegli izšķīdiniet metamfetamīna pulveri ,20 % no sākotnējā metamfetamīna pulvera


svara ar dh2o, piemēram, 100 gramus metametāna pulvera uz 20 ml dh2o karstuma.

Pārliecinieties, ka tas ir šķidrā stāvoklī, ievietojiet to skapī neatveriet šo skapi desmit dienas, un jums vajadzētu būt ledum, šķembām utt. ja produkts nav pilnīgi sauss, ievietojiet eksikatorā, līdz tas ir pienācīgi sauss.
 

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
paldies par informāciju :)
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Nāc uz tavu lūgumu mani padarīt I'ce un tu nezini, ko dh2o mums tas padara vislabāko šķembu periodu, tikai ilgāk žūst.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Neizvietojiet šeit pavedienus pavedienus, neizskatot iepriekšējos pavedienus, jo jums jautājumi ir a;gatavi uzdoti citiem cilvēkiem un jau ir atbildēts veltiet laiku un izlasiet to pirms.
 
Top