N-formilamfetamīna hidrolīze, izmantojot NaOH + metanolu, lai iegūtu amfetamīna brīvbāzi

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Foruma dalībnieki

Es meklēju pareizo informāciju par N-formilafetamīna hidrolīzi ar NaOH šķīdumu un metanolu
Ja kādam ir pieredze un pareizi dati, lai uzrakstītu ķīmisko vielu attiecības, lūdzu, ievietojiet tos.
Naoh/metanola hidrolīze ir vēl viena N-formilamfetamīna hidrolīzes metode, lai šī procesa beigās iegūtu amfetamīna brīvbāzi.
viens veids ir ar HCL skābi, ko zina lielākā daļa cilvēku, bet labāks vai izdevīgāks iznākuma ziņā ir NaOH+metanols.

Tāpēc mani interesē beidzot uzzināt šīs metodes pareizās proporcijas vai attiecības.
Cilvēki ar pieredzi šajā reakcijā, lūdzu, palīdziet
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

tas vispār nedarbojas ! pat H2o + metanols arī nedarbojas .
nekas nedarbojas ! maršruts pēc 2 stundu vārīšanas ar HCl un hidro ar NaOH un tvaika destilācijas arī nedarbojas.
pH vienmēr atgriežas pie 7 pēc tam, kad no brīvās bāzes ir atdalīts viss ūdens.
pat tad, kad atkal hidrolizē ar NaOH, mums ir pH 14, un tad atpakaļ atdalīts pH atkal ir 7.
un tā tālāk.
Šis pēdējais solis ir nepareizs visos aspektos, un es palieku pie sava iepriekšējā paskaidrojuma, ka šai sintēzei nepieciešama HCl gāze.
kā aprakstīts oriģinālajā pdf dokumentā.
pēc divu stundu vārīšanas mums ir jāpievieno HCl GĀZE 4 minūtes.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
neviens nezina atbildi, es saņemu vairāk nekā 5 dažādas privātas ziņas no cilvēkiem, kas saka
pēc divu stundu vārīšanas ar HCl, ja jūsu šķidrums nav melns, jūs kaut ko darījāt nepareizi
vakar kāds foruma moderators teica tieši pretējo, ka šķidrumam nevajadzētu būt melnam.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Sauls Es jums reiz teicu, tagad teikšu pēdējo reizi, nav vajadzīga nekāda HCL gāze, jo jums NAV vajadzīgs amfetamīna hidrohlorīds.
N-formilamfetamīnu, kas iegūts, izmantojot Leukarta reakciju, attīra un tad veic hidrolīzi, izmantojot Naoh+metanolu.

Es tikai vēlos zināt, kādas ir pareizās reaģentu attiecības (cik % Naoh šķīduma un n-formilamfetamīna/ Naoh šķīduma/metanola attiecība).

Tāpēc ikviens, kam ir zināšanas par šo metodi, lūdzu, izgaismojiet to.
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
Vienkārši uztveriet meoh, teiksim, 100 g N-formila, izmantojiet apmēram 200-300 ml un pievienojiet 50 % naoh, līdz ph ir ļoti sārmains 12-14, un pēc tam attvaicējiet, ja nepieciešams, pēc attvaicēšanas šķīdumam varat pievienot vairāk meoh, kad ekstrahēsiet frībāzi.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

paldies par atbildi. teiksim, cik ilgi refluksēt šo maisījumu? kāds produkts tiek iegūts pēc hidrolizācijas šādā veidā? mēs iegūstam tieši amfbrēbāzi?
tad tvaika destilāciju veic tieši šim maisījumam? metanols arī pāriet ar tvaiku, vai ne?
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
dodiet tam pāris stundas pēc tam, kad reakcijas maisījums atdziest un slāņi atdalās, ekstrahējiet augšējo slāni tam jābūt tumšā krāsā tas satur amfetamīna frībāzi un metanolu destilējiet metanolu un pēc tam veiciet destilāciju ar tvaiku.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tas ir pareizi, bet jums jābūt ļoti uzmanīgiem ar amonjaka smaku un dūmiem refluktorā.
Sārmainā PH jūs nevarat veikt pēdējo mazgāšanu ar šķīdinātāju pirms destilācijas kā HCL veidā, bet tas nav vissvarīgākais, jo jūs veiksiet tvaika destilāciju, tāpēc tas tik un tā tiks attīrīts.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Ļoti labi. Vai, pamatojoties uz šķīdību, no metanola šķīduma var izdalīt brīvo bāzi? Iztvaicējiet metilēnhlorīdu. Vai šī sārmainā hidrolīze ir piemērota metamfetamīnam? Ceru saņemt atbildi.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kad sārmu hidrolizējums ir pabeigts, jums ir 2 iespējas:
- tvaika destilācija
- Iztvaicējiet metanolu, atdaliet slāņus un ekstrahējiet. Kad eļļas slānis ir izolēts, veiciet skābes bāzes skalošanu pirms žāvēšanas ar anidru nātrija sulfātu.

Tas ir piemērots arī metamfetamīnam.
 

sponsor

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 23, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
tātad HCl neizmanto ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
NaOH veidā nav izmantots HCL.
 

sponsor

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 23, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
O.M.G

Beidzot dažas labas ziņas .

Tātad ko mēs izmantojam pēc N-formas ?
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
13
Points
3
Kā no bezamfetamīna eļļas pagatavot amfetamīnu?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Labāk izmantot kālija hidroksīda šķīdumu metanolā, kas ir spēcīgāks sārms nekā nātrija hidroksīds; vēl labāks variants ir cēzija karbonāts metanolā, tas papildus hidrolizē piemaisījumus līdz amīnam.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Izmēģinu es pasūtīju cesija karbonātu
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Problēma ir tā, ka ir dārgi, un jums ir jāizmanto daudz molāro attiecību ekvivalences.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
nātrija hidroksīds + metanols
vispār nedarbojas, tāpēc es mēģināšu izmēģināt šo .
tas ir legāls produkts un labas cenas
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Labāk vispirms pamēģiniet kālija hidroksīdu metanolā, lētāk nekā cēziju
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Es jau esmu to pasūtījis, jo ticu šim produktam
 
Top