Es tagad jūtos stulbs (tā ir pārāk daudz), kā es aprēķinu skābi, kas man vajadzīga, lai neitralizētu amīna frīzbāzi..

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Tāpēc es atradu šo vietni un manus komplimentus, es esmu jauna šāda veida komunikācijas..
i tryd the Nabh4/Cucl Reduction and yes 20gr p2np into (dirty) 16gr amines.. so that is nice

Bet man ir 2 jautājumi
1* cik daudz fosforskābes 85% man vajag 10ml brīvās bāzes? @ šobrīd es nevaru izdomāt, es gribu iemācīties, bet vēlāk...

2* Vai ir labs veids, kā nav dzelzs pls, lai p2p ?

Atvainojiet par manu slikto angļu valodu un es ieelpoju pārāk daudz i gues mieru !
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Btw es vienkārši paņemu brīvo bāzi un destilēju to ar tvaiku aizņem kādu laiku, bet es ienīstu skābo bāzi, un es domāju, ka tas ir labāk, es nevaru pateikt iznākumu, jo es izmantoju kādu amīnu, lai attīrītu no Leakarta redukcijas ...

un tāpēc es jautāju, es jautāju citu lietu, es varu izgatavot metilamīna hcl, vai ir veids, kā es varu ražot metamfetamīnu nelielā mērogā?
 

Attachments

  • As25LUnzeQ.jpg
    As25LUnzeQ.jpg
    2.4 MB · Views: 179

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Es to daru, bet lai man būtu norāde, cik daudz skābes es sajaucu ar metanolu, tāpēc tagad es zinu, ka jāpievieno 5 ml un jāpārbauda ar testa strēmelēm, kad esmu gandrīz pievienojis visu skābi/metanolu. parasti es izmantoju 30 strēmelītes, jo man nepatīk, kad man jāsāk no jauna.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Izmantojiet vienu sloksniņu atkārtoti, pārnesot pilienu no maisījuma uz daļu no sloksnes.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
man bija šie izdevumi
yea labs id es pasūtīju tagad lēti tie 1 sloksnes laktozes papīra.
pirms tam man bija tie no calroth plastmasas sloksnes ar 4 blokiem
 
Top