Man nepieciešamas pieredzējušu pavāru zināšanas, lūdzu!

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kā es gūšu panākumus, ja skarbos mājas vides apstākļos nav stikla skalu? Ir ļoti grūti noslēpt, ka visi apkārtējie apzinās kristālu. Es jau sen esmu lasījis rakstus, bet nav neviena man zināma pavarda. Vai jūs varat man ar to palīdzēt? Es gribu to pagatavot visvienkāršākajā un vieglākajā veidā, tā, lai to varētu uzskatīt par veiksmi, pat ja tā nav perfekta. Tā kā es dzīvoju Turcijā, apstākļi ir ļoti sarežģīti.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Jūs praktiski lūdzat vienlaikus gan ēst, gan ēst kūku. Tas nav iespējams.

Atvēliet laiku, lai izlasītu sintēzes pārskatus par to, ko vēlaties sintezēt, amfetamīnu, kristālu u. c. Receptēs ir rakstīts prekursori, iekārtas u. c. Izvēlieties atbilstoši saviem apstākļiem.

Ar vislabākajiem sveicieniem
 

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jums taisnība, tas tiešām prasa zināmu pacietību, bet izskatās, ka man ir vajadzīgs meistars, kas mani turēs par roku, kad kāpsim pa šiem kāpnēm. Kā infrastruktūra, es vēl kaut ko iemācīšos, lasot savu nulli, bet es būšu kādu laiku pagaidījis. Jūsu komentārs man bija patiešām svarīgs, paldies..
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tādi termini kā šis ir jālikvidē. mēs esam ķīmiķi vai operatori, vai tehniķi, vai pētnieki, ja runa ir par ķīmiju. ja mēs runājam par sarmatu vai melanzānu izgatavošanu, tad, sJO, pavāriem ir taisnība.
 
Top