MAN IR NEPIECIEŠAMS JŪSU PADOMS PAR TĀLRUŅIEM!

PabloEmilio

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 28, 2024
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Sveiki, puiši, tāpēc man ļoti nepieciešama jūsu palīdzība un padoms par uzņēmējdarbību, tāpēc es gribu sākt uzņēmējdarbību ar deaddrops manā valstī telegram Marketplace, tāpēc man ir nepieciešams jūsu viedoklis man ir daži jautājumi, lūdzu, palīdziet out

Kādus tālruņus vislabāk izmantot?

Vai man vajadzētu iegādāties tālruņus no citas valsts?

Vai man vajadzētu iegādāties arī SIM kartes no citas valsts? (Internetam)

Kādu vpn vislabāk izmantot darbā?

Cik daudz tālruņu man vajadzētu iegādāties? (Viens telegram, otrs - fotogrāfiju un lietu atrašanās vietas saglabāšanai?)

Kādu maku vislabāk izmantot un kas ir visdrošākais?

Vai maku atvērt uz sava vārda ir droši?

Ja ir kāda aplikācija, kurā var turēt tur bildes un atrašanās vietas, ka ja kaut kas nav kārtībā ar vienu klikšķi visu izdzēst?


JEBKURŠ NO JŪSU PALĪDZĪBAS PADOMU ES BŪŠU ĻOTI PATEICĪGS BRĀĻI
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
apskatīt Bro

katrs tālrunis ar edge + 5 g
ir aizmugurējie vārti ) Android IoS

galvenais veids, kā būt drošam

nesaglabāt / nesinhronizēt kontaktu sarakstu
neizmantot iekšējo atmiņu
neizmantojiet tālruni
nav sociālo tīklu

tikai jabber ar 128 bitu PGP šifrēšanas atslēgām
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
pēdējā drošības paketes atjauninājums


Android 13 vai jaunāka versija

IOS pēdējā versija

vai izmantojiet cruptophone :)
 

PabloEmilio

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 28, 2024
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Kuru labāk izmantot - Android vai iOS?
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
linux kodols abās versijās
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
ICloud ir izcils šifrēšanas
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
bet es domāju, ka Huawei ir vairāk nodrošināts

viņiem nav Google pakalpojumu

lielāka drošība
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Pašlaik man patīk mullvad kā VPN (man nedaudz apnīk tā nomešana, tāpēc es, iespējams, nomainīšu).

Labi ziņojumapmaiņas pakalpojumi ir Session, signāls, un es personīgi izmantoju XMPP.. (Es varētu būt piesardzīgs pret Telegram pēc tam, kad vadītājs tika arestēts).

Es gribētu izmantot XMR maku, nevis jebkuru BTC maku.
 

SimpleX

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Šī ir plaša un ļoti sarežģīta tēma. Par to es varētu uzrakstīt grāmatu, bet man nav laika. Īsumā - ja nezināt, kas ir IMSI un IMEI un kā tos paslēpt, un ja nezināt, kas ir klusie pingi, labāk izvairieties no telefoniem vispār. Saziņai izmantojiet drošu linux datoru.
Ja vēlaties drošus tālruņus, esiet gatavi tērēt laiku mācībām, laiku, lai atrastu pareizos tālruņu pārdevējus, un daudz naudas. Nekad neizmantojiet komerciālus apvalka tālruņus.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
@SimpleX did u read post? guy needs info about secured phone not that u dont have time to answer brother.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
izmantot tālruni
izmantojiet jebkura operatora sim karti, kas reģistrēta nejaušiem datiem. ja jums tiešām vajag, varbūt es varu jums kaut ko nodrošināt ;) viss ir atkarīgs no tā, ko jūs darāt. izmantojiet vienu tumšo sim tikai īsziņām un otru viltus datiem, nesavienojiet savu tumšo tālruni ar jums personīgi nekādos avotos (pasts, sociālie tīkli, draugi, ģimene). izmantojiet vpn pār tor savienojumu. Nezvaniet, neatbildiet, nekad. turiet numuru slepenībā, ieslēdziet bezsaistes režīmu, kad nelietojat tālruni. mēģiniet iestatīt ur visu tumšo darbību, lai to veiktu no atjauninātās Tails OS ar tālruņa datiem. nekad neizmantojiet KYC tumšajai naudai pirms atmazgāšanas. labāko COLD anonimitātes maku jūs varat atrast electrum. jautājiet, jautājiet un jautājiet vēlreiz, ja u r nav pārliecināts, ko darīt.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Ja jums vispār ir jāizmanto tālrunis, tad os aizstāšana ar graphene os (darbojas, manuprāt, tikai uz pikseļiem) ir labs sākums. Man teica, ka būtu interesanti apskatīt Purism Librem 5. Darīt uzņēmējdarbību tirgū, lai gan, astes os vai whonix tikai. Tālruņa izmantošana vispār nav laba ideja, bet, ja jums ir jāsazinās, izmantojiet kaut ko tādu kā sesiju, vēlams, ne savā personīgajā tālrunī. Un, ja dodaties kaut kur, lai veiktu jebkāda veida darījumus ārpus jūsu teritorijas, atstājiet šo ierīci mājās. Katram ir savi veidi, kā rīkoties, bet, ja esat kā es un esat paranoisks tikai tāpēc, ka atstāju atrašanās vietas, kameras, mikrofona u. c. funkcijas vienmēr izslēgtas un ieslēdzu datus un atļauju lietotnei vai kam citam tikai tad, kad to lietoju attiecīgajā brīdī.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Blackberry tālruņi 🤳 nav šaubu.
 

Lakalatis88

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
5 $ no Ķīnas, 2G ir labākais
BG4Axg7rcO
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
imo. tas ir labs materiāls, lai būtu +, protams, pāris lietotu fiktīvo telefonu ar eSIM.

SLU86QmjpO
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Kali linux tālrunis izskatās salds. Interesanti, cik tas ir lietojams kā tālrunis?
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Nemēģināju tieši šo vienu iepriekš, bet dzirdēju daudz labu viedokļu, un atsauksmes, šķiet, apstiprinot, ir pienācīgas ierīce :)
Personaly priekšroka vairāk izturīgs stila tālruņi, piemēram, CAT, Cubot vai Dodgee man ir nepieciešams, lai būtu pienākums un idiots pierādījums sākumā. ;)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Lielisks paldies par dalīšanos!
 
Top