Es meklēju šeit, bet palīdziet man molārā attiecība reakcija p2np dzelzs

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Es šeit izmantoju meklētājprogrammu, bet nevaru to atrast, ko es sapratu, ir 1 mol p2np 3 mol dzelzs
tātad es gatavojos reducēt 1 mol p2np 163 gr, tātad man vajag 165 gr dzelzs un kādu fecl katalizatoru.

bet tad es atradu šo:

Ja fenil-2-nitropropēnu reducē ar dzelzs pulveri skābā vidē (piemēram, etiķskābē vai sālsskābes ūdens šķīdumā), nitroalkēns tiek reducēts līdz oksīmam, ko skābe hidrolizē līdz vēlamajam fenil-2-propanonam.
Fenil-2-nitropropēnu (10 g, 61 mmol) izšķīdināja 75 ml HOAc un lēnām pilināja uz atgaisošu Fe pulvera (32 g, 0,57 mol) suspensiju 140 ml HOAc.

Tātad man jāpievieno 500 g dzelzs 1 mol p2np?

Es tikko sāku izmantot hcl 30 un šķīdinu p2np pietiekami daudz ledusskābajā šķīdumā un pievienoju 170 g dzelzs ar hcl 30 %.

man nebija liela iznākuma, es mēģināju ilgāku refluksa laiku, un šis cilvēks ieteica 1,5 stundas.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Kāds sūds ir sācis tvaika destilāciju, es neredzēju nekādu dzeltenu eļļu.... , tāpēc es nomainīju nozvejas kolbu un kolbai pievienoju toluolu. ūdens ir dzidrs, bet toluols dzeltens. ūdens ir neitrāls (ph) kas tas sūds varētu būt nepietiekams dzelzs pulveris ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
otrā kolba 5mm slāņa pudele 500ml un visi smalll dzeltenā eļļa dwarling ūdenī un daži uz dibena, mazas partijas es nekad neesmu redzējis tas iet laiks reakcijas uz augšu, kad skale iet uz augšu ? tas neizklausās loģika
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
otrā kolba 5mm slāņa pudele 500ml un visi smalll dzeltenā eļļa dwarling ūdenī un daži uz dibena, mazas partijas es nekad neesmu redzējis tas iet laiks reakcijas uz augšu, kad skale iet uz augšu ? tas neizklausās loģika
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Es domāju, ka es neesmu loģika, tāpēc viss ir labs 3 kolbu mijmaiņas un tās gandrīz 50/50 slānī dīvaini, piemēram, man mierā
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
btw iznākums pirms vakuuma, tvaika destilācijas un vēl nav izskalota vārīšanas kolba.
tātad man bija 120 ml sarkanīga p2p.
tagad pabeidzu destilēt formamīdu un sarkanīgu p2p, man ir tikai foto, bet domāju, ka tas ir apmēram 100 ml.
 

Attachments

  • Z6pzIqQ0EA.jpg
    Z6pzIqQ0EA.jpg
    2.5 MB · Views: 202

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Es neesmu tik labs @ raža, bet šī eļļa ir kā ūdens ar verry verry litle smarža mīlu to. tagad es ceru, ka pirms šī partija tiek izmantota (ar sevi) es pasūtīšu Nabh4, kas ir vienīgais veids, kā iet dzelzs putra ir sūdi dzīvsudrabs ir foršs reakcija, bet toksicitāte ir fuck. nākamreiz es meklēt b pulvera lieta
 

Attachments

  • anhOVcdsoJ.jpg
    anhOVcdsoJ.jpg
    2.3 MB · Views: 188

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Kādā formā bija dzelzs pulveris, piemēram, plāni sasmalcināts?
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
izmantot lodveida dzirnavas, lai pulverizētu dzelzi 3-4 dienas, kas varētu ietekmēt
 
Top