Es esmu jauna ķīmijā :D

ChemistryStudentPL

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Jul 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Es esmu jaunais ķīmijā, man nav lielas pieredzes aizliegto vielu ražošanā, kuras no tām būs visvieglāk sintezēt, es vēlos ražot APAAN. Varbūt kāds var man palīdzēt nelielā mērogā 100-200 g, un vēlāk ar APAAN Uz BMK, Iespējams, mana domāšana ir nepareiza, tāpēc vēlos lūgt padomu. :)
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
varbūt šis pavediens varētu būt noderīgs? tas bija pirmais sintaksis, ko ieraudzīju, meklējot APAAN. tomēr jsyk citā pavedienā kāds lietotājs teica: "Tas ir ļoti dīvaini. Man ik pa laikam ir šāds scenārijs, bet es nekad nedzirdu, ka kādam izdotos atrast APAAN, tomēr BMK Glycidate 5449 ir pieejams visur, tad kāpēc vispār tik ļoti koncentrēties uz APAAN :D"

ja jūs uzstājat uz APAAN izmantošanu, šis sintētiskais (1 kg mērogā) izskatās daudzsološs. iepriekš saistītais sintētiskais, šķiet, ir mazākā mērogā, ja jums tas ir nepieciešams. arī šeit ir APAAN uz BMK konversija, bet tas ir liels mērogs. ceru, ka es joprojām varētu palīdzēt ^^;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nezinu, kur jūs atrodaties, bet ASV fenilacetons pamatā ir bezrecepšu (benzaldehīds un MEK).
 
Top