Vai tas tiešām ir tik liels faux pas? (AKA, Vai es esmu ass?)

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Reiz pirms pirkšanas es pajautāju kādam pārdevējam, nenosaukšu, kurš vai kur, cik daudz aizstājēja (un spēcīga) opioīda ir viņu ražotajās tabletēs? Viņi atbildēja nedaudz aizkaitināti, sakot: "Kā jūs varat kaut ko tādu jautāt, tam nav nekāda sakara ar darījumu slēgšanu!" Es gribētu iebilst.

Konteksts:
Nu persona pārdod vairākas tabletes, nosaucot tās, teiksim, Dilaudid 2mg, Dilaudid 4mg, Dilaudid 8mg presētas tabletes, bet reklamē, ka tajā nav dilaudīda, bet patiesībā ir cits (ļoti spēcīgs) opioīds, ko es nenosaukšu, lai saglabātu pārdevēju informāciju 100% iespējami anonīmi tieši tagad, neatkarīgi no tā, vai viņi ir šajā valdē vai nav.

Vai tas tiešām ir tik liels faux pas? Es domāju, ellē, vai mēs visi nevēlamies palikt drošībā un nenogalināt sevi vai savus draugus, kuriem mēs varētu dot šīs tabletes? Kā kādam varētu būt priekšstats, cik daudz to lietot? Kā es varu uzticēties, ka jūs rūpīgi sajaucat aktīvo opioīdu un saistvielu un zināt tīro zāļu procentuālo attiecību pret saistvielu, lai, teiksim, veiktu ekvivalenci (šajā tabletē ir ####mg/mcg opioīda Y, kas saskaņā ar opioīdu pārrēķina tabulām ir vienāds, piemēram, ar Dilaudid 2 mg).

ja jūs ne krāpjat un pārdodat dažādas tablešu nominālvērtības ar citu identitāti, bet joprojām esat godīgs un sakāt, kas tajās ir, tad jums būtu jāzina, cik aptuveni ir katras tabletes daudzums.... vai tas ir tāds noziegums to jautāt?

Vai es esmu Asshole?
 

Teko

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Es varu runāt ar jums par, mora, ētiku, metaētiku. Bet, ja jūs vienkārši vēlaties tableti ar alprazolāmu, tas ir ok. Ja viņš dusmojas par šo jautājumu, tas ir tāpēc, ka viņš zina, ka dara kaut ko nepareizi, un cenšas izvairīties no tā, ka viņa prece ir netīra. Ja viņš pārdod jums kaut ko tādu, par ko nav teicis, ka tas ir krāpšana, tas ir, tas ir kaut kas nelikumīgs, ētiski runājot, viņš nonāk performatīvā pretrunā, pārdodot kaut ko tādu, par ko nav teicis, ka pārdod, tāpēc tas ir amorāli. Patiesībā narkotiku pārdošana nav nepareiza, jo tā neieiet pretrunā, un viss narkotiku ļaunums ir no tās neatkarīgs, tas ir tāpat kā teikt, ka mums ir jāaizliedz zīmuļi, jo tie var nogalināt, turklāt narkotiku aizliegums mafioziem nes ārkārtēju peļņu, no kuras viņi var riskēt ar savu dzīvību, un, tā kā viņiem nav pieejama tiesa vai valsts drošība, viņiem ir jāpiemēro savs taisnīgums, un, būdami neintelektuāli cilvēki, viņi to dara nepareizi.
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Es sliecos tam piekrist... Šajā gadījumā puisis bija atklāti pateicis, ka tablešu presēšanas zīmogos, ja tos apskatītu, būtu norādīts, ka tajos ir oksikodons, tomēr viņš teica, ka tajā noteikti NAV oksikodona. Tomēr viņš nesaka, cik daudz no otra opioīda (kas šajā gadījumā bija diezgan tonnu spēcīgāks) bija tajā... tāpēc jā, joprojām neētiski, ja jūs man jautājat. Izskatās, ka puisis ir scamming tagad vienalga pēc tam, kad ir legit uz brīdi. Tipiska evolūcija. Tātad domāju, ka es izvairījos no divām lodēm, nāvīgi un finansiāli.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Nē, es neteiktu, ka tā jūs. es nepirktu neko, par ko nebija apgalvojuma, ka tas vai tas apgalvojums satur to vai to. kurš, pie velna, grib pirkt nezināmo, narkotiku testa reaģents jūs tikai tik tālu aizvedīs. kaut ko pērkot no jebkura cilvēka, ir vajadzīga apņemšanās par savu pārliecību, "tas ir tas, kas tas, pie velna, ir". varbūt tas ir tikai man.
 
Top