[Džungļu metode] 15 minūšu pagriežot jebkuru BMK glikātu, kas iet ar skābi.

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Tas nav nekas īpašs;
  1. 1 kg glikāta (var būt arī šķidrs).
  2. 1KG ūdens (karstāks ūdens nozīmē mazāk skābes).
  3. 1,2L 98% sērskābes.
To var pat palielināt līdz IBC, ja skābi lēnām ielej tajā, nedaudz maisot.

Es to nedarīju, bet vislabāk būtu darīt slēgtu uz stikla un ļaut izgarojumiem burbuļot caur PTFE šļūteni spēcīgā sārma vai ūdens ar dzeramo sodu.
Ja jūs to darāt šādā veidā ar sildīšanu, jūs varat atkārtoti uzsildīt skābes šķīdinātāju, lai to izmantotu atkārtoti.

Neizmantojiet šo metodi ar nerūsējošo tēraudu, neatkarīgi no tā kategorijas. Tas nav ieteicams pat ar titānu.
HDPE plastmasas džungļu metodēm, stikls atkārtotai izmantošanai.

Paturiet prātā, ka šajā reakcijā, visticamāk, reducēšanu veic izgarojumi, pēc šīs reakcijas jums ir jānosaka pH 14 un pēc tam pH 7 un vai nu vakuumdestilācija, vai vārīšana līdz 130 grādiem un izmantošana turpmākās reakcijās. Ja neizmantojat platīnu ar hidrogenēšanu un eļļa ir dzidra, to parasti var izmantot bez vakuuma.

Man jāpiemin, ka mana krāsa ir ļoti dzidra, izmantojot sērskābi, kas parasti nav tik dzidra (iespējams, tāpēc, ka es izmantoju koka nūjiņu vai pārāk daudz vulkānskābes).
 

Attachments

  • zlSoAFk5gI.jpg
    zlSoAFk5gI.jpg
    417.8 KB · Views: 355
  • A7am5UoKjL.mp4
    3.1 MB · Views: 0
  • jJ92zmMlBR.mp4
    16.2 MB · Views: 0

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Mans nedestilētais fenilacetons no BMK 5449 izskatās šādi:

Iw8EftZzFm


Vai man vajadzētu uztraukties?
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Pamēģiniet ar sērskābi, un jūs pārliecināsieties. Tas ar sērskābi, ja maz sadedzināts, jūs varat tieši izliet no dzīvsudraba reakcijas bez ekstrakcijas.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Šķiet, ka jūs diemžēl nesapratāt joku. Iemesls varētu būt tas, ka jūs nekad mūžā neesat redzējis tīru P2P, bet es tikai pieļauju.

Atvainojiet, ka šī "metode" ir riebeklība. Tā arī nav paredzēta glicidātiem, bet gan glicidskābes sāļiem, kas nav tas pats.

Bet es neesmu šeit, lai sludinātu morāli, es saprotu, ka tas ir peļņas centrs bez jebkādiem apsvērumiem par kvalitāti, un tas labi atbilst tāda veida Leuckart praktizē un uz "Paste" produktu, kas ir arvien mazāk un mazāk sakara ar reālu amfetamīna. un tāpēc tas tiek pārdots kā "Amphetamine Ultra +++" vai tamlīdzīgi, 90% kofeīna, 5% daži Cathione bāzes RC, pārējais ir sūdi un apsmidzina amfetamīna bāzes pār visu par zivju smaržu. Tas tad ir optimizācijas virsotne, jo vispār nav nepieciešams iziet cauri ķīmijas grūtībām. Tikai padomājiet, cik daudz laika var ietaupīt šādā veidā!

Šeit, uz valdes, es būtu pateicīgs, ja cilvēki atturētos saukt par tīru kaut ko, kas nekad nav attīrīts un arī laboratorijā nav pārbaudīts. Es runāju par visiem "liela mēroga" amfetamīna, metamfetamīna, mefedrona sintēzēm. A-PVP utt.

Kā jau teikts, es to visu nekritizēju, katram pašam jāizlemj šādi jautājumi, bet ļaujiet palikt realitātē un godīgi, izvairoties no maldināšanas, ka šie laika taupīšanas īpaši vienkāršotie veidi beidzas ar kvalitatīvu produktu.

thx.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ja pēc tam vakuumdestilējat, jūsu produkts ir tīrs, ne visām metodēm ir nepieciešamas destilētas vielas. Iemesls, kādēļ emde metodi izmanto vakuum P2P, ir dārgā platīna

Jūsu nevajag šeit pamācīt, bet ir atšķirība starp 100 ml partijām vai 100 l partijām.

Piemaisījumi ir arī fosfora skābes samazinājumos, jo beramkravās viņi vienmēr izmanto inox 316L (no vēl zemāka), kas nonāk eļļā, ko galu galā redzat, kad jūsu baltais fosfors kļūst zaļš.

Un ir atšķirība starp p2p, kas reducēts ar sērskābi vai balto fosforu, ko var pārbaudīt pats, izmantojot dzīvsudraba reduktoru un liekot sārmu, tas, kas pārvērsts ar sērskābi, tieši uziet virsū, atšķirībā no otra (ja tu lietotu karstu sārmu).

Bet amk jūs nekur nelasāt šo Intel.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
skaties jb neļauj, lai kāds tev kaut ko stāsta... belive me i dont know shit... vienīgais, ko es zinu, ir nauda. tu esi ļoti tuvu aizmugures ceļam... ticiet man... turpiniet fucking apkārt un jūs tiksiet atalgoti... :ninja:
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Tam nav nekādas jēgas, atvainojiet.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Fosforskābe vai hcl hidrolizis? kāds man teica, ka citronskābe dod vislabākos rezultātus.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Vai varat mums pastāstīt, kādu skābi un kādā daudzumā izmantojāt, iegūstot šo brīnišķīgo P2P? :)
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Ja jūs uzvarat, man ir nepieciešams fosporic :LOL::LOL:
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Jūs domājat par fosforskābi, vai ne ?
 

ineverexisted

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Viņš eksperimentēja ar dažādām skābēm, līdz ieguva apmierinošus rezultātus un pie tā pieturējās. mēģinājumi un kļūdas ir jūsu labākais draugs.
Dāvājiet ķīmijai un pētniecībai nedaudz mīlestības, un jūs, iespējams, tiksiet atalgoti.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
u mest ir ātri izmantot sauso ledu
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Un pēc tam piemēro manuālu sildīšanu ?

Tas atceltu 15M pagriešanu, vai ne ?

Es darīšu, kad es uzstādīšu glāzi, kā to darīt
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
ko jūs domājat ar pagriešanu? un kā pēc šīs reakcijas sauc iegūto vielu šādā stāvoklī? paldies.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Jebkuru bmk pulveri, kura pārvēršanai nepieciešama skābe, ar šo metodi var ļoti ātri pārvērst bmk eļļā.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Labdien, kāds ir jūsu ražīgums?
 
Top