Vai zināt, kādas ķīmiskās vielas varētu būt riskanti pasūtīt?

Leland

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Vispirms atvainojos, ja šī ir nepareizā foruma sadaļa, lūdzu, pārvietojiet šo tēmu, ja tas nav tas, kur man vajadzēja rakstīt.

Sveiki, kā es varu zināt, ko ir droši pasūtīt un kas varētu pacelt uzacis?
Meklēju informāciju attiecībā uz ķīmisko vielu iegādi ES no citiem Eiropas uzņēmumiem, bet varbūt no Ķīnas, pieļauju, ka būtu grūti pateikt, neaizskarot tieši manu valsti, bet vai ir kādas vispārīgas ES vadlīnijas, ko es varu aplūkot un kas, visticamāk, tiktu piemērotas man papildus varbūt dažiem vietējiem noteikumiem, kas pievienoti papildus ES noteikumiem. Vai man ir jāstrādā ķīmijas uzņēmumā, lai zinātu šīs pamatnostādnes, vai arī tās ir publiski pieejamas?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Manuprāt, šis ir lielisks jautājums, ko uzdot
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
53
Reaction score
31
Points
18
Šeit ir uzrakstīts viss tiesību akts. katrai valstij ir savi noteikumi, tāpēc idk no kuras valsts jūs tātad.

Tas ir diezgan apjomīgs raksts, bet jebkurā gadījumā katrā ES valstī ir daudz ķimikāliju, ar kurām ir bīstami rīkoties:
Pirmkārt: efedrīns, pseidoefedrīns (jā, jo tas ir galvenais metamfetamīna prekursors).
arī: IPA, P2NP, hlors un daudz citu neorganisko ķimikāliju.
Arī metilamīnam vajadzētu būt riskantam, bet nesen redzēju, ka tas tiek pārdots tīklā kā nekas. (Allegro: biogo)

Tādiem ekspertiem kā g.patton vajadzētu drīz atbildēt, viņi skatās tādus pavedienus kā šis. viņiem vajadzētu pastāstīt vairāk.
 

Blammo

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 25, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
Tikai doma, ne gluži noteikums vai likums.

Aplūkojiet vēlamo ķīmisko vielu, teiksim, amfetamīnu, un atrodiet tiešo prekursoru, teiksim, P2P. Jūs meklējat ķīmisku vielu vai ķīmiskas vielas, no kurām reakcijā, ko jūs varat veikt, varētu iegūt P2P, saukt šo par benzaldehīdu.

Iespējams, jums nāksies doties tālāk un izpētīt, ko var izmantot, lai iegūtu benzaldehīdu, un reakcijas, kuras varat veikt vēlamajā apjomā.

To var izmantot praktiski visam.

Attiecībā uz tādām lietām kā šķīdinātāji meklējiet iemeslu, kāpēc tos varētu izmantot, un uzziniet par to. Teiksim, jūs pasūtāt formaldehīdu, saprotiet, kāpēc to izmanto. Uzziniet par šo lietu, lai zinātu pareizos vārdus, ko teikt, ja jums jautās, kāpēc to pasūtījāt.

Uzņēmumu izveide dažkārt var atvieglot dzīvi. Uzņēmumiem nav iebildumu sūtīt lietas uzņēmumiem, salīdzinot ar privātpersonām. Persona, kas pasūta daudz formaldehīda, ir dīvaina, bet taksidermijas uzņēmums, kas pasūta formaldehīdu, var pat neizraisīt ziņkāri.

Tikai dažas domas
 

Leland

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
@Blammo Lieliski norādījumi Es sameklēšu leģitīmus iemeslus, kāpēc visu iegādāties, lai man būtu saprātīgs attaisnojums, ja kāds jautātu.
@amphmnamii Lielisks saraksts. Pirms kaut ko pasūtīšu, es visu sameklēšu un ieskatīšos arī vietējos tiesību aktos.
 

Leland

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
@miner21 Paldies par labiem vārdiem, ceru, ka iemācīšos un vēlos jautāt un pārbaudīt lietas, pirms rīkoties. Varbūt tas palīdzēs arī citiem.
 
Top