laboratorijas iekārtojums sintēzei 4 mmc iesācējiem

abis777

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, aptuveni divas nedēļas es darīju visu iespējamo, lai apgūtu un izprastu 4-mmc sintēzi. Tagad vēlos izveidot laboratoriju un sagatavoties savai pirmajai sintēzei nelielā mērogā. Mans vajadzīgo piederumu saraksts ir šāds: drošības laboratorijas piederumi, piltuves, magnētiskais maisītājs, apaļdibena kolba (2 l manā gadījumā mazā mērogā), kondensators, Bihnera piltuve, mērglāzes, ph svītras, vakuumsūknis un kamera, dalāmā piltuve un pyrex stikls. Vai es kaut ko nokavēju? Un varbūt jums ir kādi lieliski padomi, kā sākt. Iepriekš paldies.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,496
Solutions
4
Reaction score
1,028
Points
113
Deals
1
Jūs esat jau trešais cilvēks šonedēļ, kas to jautā. Ir cilvēki, kas to dara pop pudelēs mežā. Kas tad īsti ir vajadzīgs? Patiesībā nekas no tā. Apsveriet, ka separācijas piltuve izskatās kā ķīmijas aprīkojums, bet galona rāvējslēdzēja maisiņš, kuram aizgriež stūri un izmetat, izskatās kā divdomīgs atkritums. 2 l kolba ar apaļu dibenu izskatās pēc ķīmijas stikla, bet 2 litru pop pudele izskatās pēc divdomīgiem atkritumiem.....
 

abis777

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Diezgan interesanta perspektīva. Jauku dienu
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
193
Reaction score
83
Points
28
Deals
9
Ja jums ir iekārtas, es ieteiktu
50, 100, 200, 400, 800 mērglāzes
un 1000, 2000 ml platas mērglāzes

2x karotes un lāpstiņas

termometrs :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,496
Solutions
4
Reaction score
1,028
Points
113
Deals
1
Jums noteikti būs nepieciešams Buknera piltuvei iegūt smalkas frites. Parocīgas ir dažas stikla pipetes. Jums ir vajadzīgi daži trauki ar skrūvējamiem bērniem, stikla. Alihna kondensators refluksēšanai. Atmetiet plastmasas kek spailes, tās ātri lūzt Iegādājieties kādu smagu sienu cauruli, jo tas, kas ir komplektā, viegli sabrūk vakuumā, bet to var izmantot kondensatora ūdenim. Akvārija sūknis ūdens sūknēšanai ( vai aspiratoram) maisīšanas stieņi.
 
Top