Parunāsim par manu smieklīgo toleranci

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Iesākumā minēšu, ka pašlaik lietoju SSAI un no šīs nedēļas atvados no tiem, jo atklāju, ka psihedēliķi un SSAI nesadzīvo. Neatkarīgi no tā man vienmēr ir bijusi ārprātīgi augsta tolerance pret visu. Pirms SSAI es lietoju saujas šūpuļdziesmu, lai sasniegtu bāzes līmeni. Reiz man bija sēņu gumīšu maisiņš, "apēd divus, lai dotos ceļojumā, apēd visu maisiņu un aizceļo uz Mēnesi" ar lielu brīdinājumu par to, ka jāņem viss, nu, es apēdu visu, un absolūti nekas nenotika. Es izmēģināju arī aptiekas līmeņa ketamīna terapiju, šķiet, ka tā bija 1200 mg 6 seansi, un, izņemot nelielu introspekciju, nekas cits īsti nenotika.

Es nekad neesmu redzējis vizuālus attēlus vai dzirdējis skaņas pastiprinājumu. Nedēļas nogalē man bija DMT pildspalva, paņēmu visu gramu 2 dienu laikā, un viss, ko tas patiešām darīja, bija miegains. (bija labi gultā lol)

Kapteinis Sandoz man atsūtīja LSD, un man vienā brīdī bija 6 manā vaigā uzreiz, nekas.

Es jau apmēram divus gadus strādāju ar psihiatru, cenšoties noskaidrot savu ADHD, kas arī ir ļoti slikts. Nekas nav palīdzējis, kādu laiku lietoju Wellbutrin, man bija sajūta, ka nekontrolēju savas smadzenes, visu laiku jutos "ieslēgts".

Es atklāju, ka 4mmc tomēr liek manām smadzenēm "strādāt" pareizi. Izņemot parastās blakusparādības, piemēram, pārmērīgu svīšanu, tas deva man enerģiju un lika man darīt 18 lietas uzreiz, bet faktiski Pabeigt šīs 18 lietas lol. Tā bija pirmā reize, kad "stim" man paveica savu darbu.

Es gatavojos pateikt savam psihiatram, ka mēs esam pabeiguši un ir sākusies atņemšana. Es mēģināju oficiālo "juridisko" veidu, tagad tas, šķiet, ir viss, kas man palīdz. Es esmu bijis uz tik daudz dažādu stims šo pēdējo divu gadu laikā, ka es esmu zaudējis skaitīt.

Kas notiek ar manām stulbajām smadzenēm? Es esmu uz MDMA tieši tagad, man tas patīk, un domāju, ka tas strādās man, bet noteikti atšķirīga sajūta. Es nekad neesmu mēģinājis Meth, un es domāju, ka tas varētu būt lieliski, cik līdzīgas ir ķīmiskās bāzes starp Meth un 4mmc? Es zinu, ka esmu uz slidenas nogāzes, un esmu tik piesardzīgs, cik vien varu, tāpēc arī vēršos pie grupas pēc padoma.

Vai ir kādi ieteikumi vai citas lietas, ko man vajadzētu izmēģināt?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mefedronam ir metils fenila 4(para) pozīcijā un dubultā n-savienojuma skābeklis uz b-oglekļa, padarot to par ketonu. Noņemiet šos elementus, un tas ir metamfetamīns. Veiciet Volfa Kicnera reducēšanu, kas atņem šo skābekli, un tas ir PMMA.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Fucking FASCINATING!! Paldies Frit
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es kādu laiku lietoju adderall XR 30 mg. Sākumā tas darbojās, bet naktīs sāka izraisīt trauksmi. Es gadiem ilgi pasūtīju presētos addys tiešsaistē (metamfetamīnu), tas bija daudz labāk. Naktī nav trauksmes, un es atkal varēju gulēt. Tomēr man ir sava veida atkarību izraisoša personība, un es sāku lietot 60-90 mg vairākas reizes dienā. Armodafinils arī bija lieliski. Tas nebija ātrs, bet patiešām mani koncentrēja. Tās viegli iegūt pārāk
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Tie ir lieliski padomi, paldies @miner21, es lietoju Ritalīnu no 7 līdz 15 gadu vecumam un vienmēr to ienīdu, bet, atskatoties atpakaļ, es, iespējams, bez tā būtu bijis pilnīgs atkritumu ugunsgrēks skolā. Visu šo laiku un Psych Doc joprojām nav pieminējis addy's, tāpēc viņiem ir jādomā, ka tas man kaut kādu iemeslu dēļ nedarbosies. Man ir arī diezgan atkarību izraisoša personība (ja tas ir tur manā īpašumā, kāpēc tas nav manā iekšpusē lol) Varētu izmēģināt Armodafinil pirms Meth... Man ir sajūta, ka man patiešām patīk Meth lol, un varbūt es varu kick ka var uz leju ceļu mazliet ar Armo ir, noteikti vērts izmēģināt!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jūs pārsteigtu. Lielākā daļa cilvēku, kurus es pazīstu, lietojot metamfetamīnu, cīnās pat ar to, lai tiktu pie dūšas, un viņi tikai uzturas, jo bez tā ir miruši noguruši. Mets ir stipri pārvērtēts. Pēdējo 30 gadu laikā tas ir ticis deklasēts. Kopš 1999. gada neesmu redzējis baikeru bāra apšaudi.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
:ROFLMAO:
Velnišķīgi, varbūt ir pienācis laiks atjaunot šīs veco laiku šaušanas sacensības! Kāpēc kvalitāte pēdējās desmitgadēs ir tik nemitīgi kritusies? Ja man būtu visas iekārtas, kas man traucē izgatavot 98-100 % tīrības stiklu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tas ir dīvains scenārijs. Padomājiet par hadronu paātrinātāju un Mandelas efektu. Patiesībā, ja neskaita to, ka tas ir 50 % sinusoīdu zāles, es neesmu pārliecināts, kas notiek. Agrāk domāju, ka tas ir n-izopropilbenzilamīns, bet drugs.data saka, ka viņi to nekad nav atraduši, un viņi divreiz ir iegādājušies standarta un tos ir viegli atšķirt. Ir daudz kristālisko famīnu, kas nav aktīvi vai vāji, kurus cilvēks nevarētu atšķirt. Nesen es mēģināju izomerizēt dažus, ko saglabāju. Es atguvu 0 D izomērus. Kristāli vienkārši nekad nav parādījušies negaistošā šķīdinātājā. Es izmantoju litvīnskābi, un gaidīju, ka Lmeta litartāts nogulsnēsies. Es to neitralizēju un pievienoju hcl līdz ph5 un atguvu katru metamfetamīna daļiņu un to izsmēķēju. Tas ir dīvaini, jo es mēģināju atgūt L, bet neatguvu. Vai tas patiešām izomerizē D no p2p, kā teikts dea?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Esmu to izmēģinājis jau divreiz. Tas pats rezultāts. Es tur nebiju pārāk skaidrojošs, bet es balstīju hcl ūdens šķīdumu un atdalīju bāzes eļļu, pēc tam bāzes eļļai un L-tartarīnskābei pievienoju svaigu ūdeni un refluksēju 2 stundas. Tad es ieliku dietilēteri, un kādu laiku maisīju ( tas, lai paņemtu bāzes meth ( D, jo es sagaidīju, ka L būs Lmeth Ltartrāts, un, tā kā tas ir sāls, paliekot polārajā.). Bet, atdalot etileteri un iztvaicējot ŪDENS VADU, tur nekā nebija. Es paskābināju ēteri ar 37 % hcl ūdeni un 25 ml dh20 līdz ph 5, un, atdalot ūdeni un iztvaicējot to, es visu atguvu. Manuprāt, tas nozīmē, ka tajā nav L metamfetamīna, jo es nevarēju panākt, lai L-tartarīns konjugējas pat pēc 2 stundām pie atvilces. Lieki teikt, ka tas nebija tas rezultāts, ko es gaidīju, citādi es nebūtu tērējis laiku. DEA apgalvo, ka viņi, kas izomerizē p2p mrth Meksikā un karteļu mets ir D nevis racemic, bet sūdi joprojām nesaņem mani augsts, tāpēc es esmu ārpus apjucis.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Kopumā diezgan interesants reakciju process. Esmu ziņkārīgs, kur tālāk to aizvedīs karteļi.
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ak, cilvēk, mēs šeit runājam par toleranci? Shiitttttttttt. es dedzināju cauri unci ledus mazāk nekā nedēļas laikā KATRU nedēļu veselus 4 gadus pēc kārtas. nekad neesmu izlaidis nevienu dienu. Tagad im sausa kā mf'er un uz 30 mg XR adderall reizi dienā ar 15 mg instant divas reizes dienā, un tas nav pat dabūt mani no gultas no rīta. man ir jāņem 3 XR un 5 no instant tikai, lai varētu atvērt acis pēcpusdienā (ļaujiet atzīt, ka es neesmu spējīgs vilkt sevi, lai pat veikt piss no rīta, lai im waking up ap 2 pm katru dienu.) diemžēl mani puiši bloķēti uz labu longgggg laiku, un man ir nulle savienojumi kreisi, kas ir samazinājies man kļūt par savu personīgo šefpavārs boyardeez rieksti gonna ir blast mēģina izdomāt, kā kļūt ķīmiķis.
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Nepieciešamība ir izgudrojumu māte, mans draugs! Tas ir mežonīgs.. Frustration nav olimpiādes tādiem puišiem kā mēs, lol mēs to sadragātu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nu jūs esat īstajā vietā, lai mācītos, un pa to laiku šeit ir daudz cilvēku, kas pārdod metamfetamīnu par konkurētspējīgām cenām. Es domāju, ka esmu pircis metu no 5 dažādiem cilvēkiem, un tas bija gandrīz viss bija tieši tas pats Meksikas karteļu tarifs, ko es nevaru par tādu cenu.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Jūs varat veikt Benzedrex ekstrakciju.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Jūs varat iegādāties robotabletes DXM HBr. Jūs varat lietot 90 mg DXM HBr (dekstrometorfāna HBr) divas reizes dienā (ar 12 stundu intervālu) 5 līdz 16 dienas. Samaziniet vai izslēdziet stimulējošo līdzekļu lietošanu laikā. Nelietojiet serotonīnerģiskas zāles (MDMA, LSD, SSRI antidepresantus). Dekstrometorfāns ir SNRI (serotonīna-norepinefrīna atpakaļsaistes inhibitors) un NMDA antagonists. NDMA antagonisms ir tas, kas samazina zāļu toleranci. Tolerance pret zālēm būs 1/2 līdz 1/3 no tās, kāda tā bija.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Jūs varat izmēģināt lietot 90 mg DXM HBr (dekstrometorfāna HBr) divas reizes dienā (ar 12 stundu intervālu) 5 līdz 15 dienas. DXM ir SNRI un NMDA antagonists. Izvairieties no pārāk daudz stimulējošiem līdzekļiem un noteikti izvairieties no visa, kas ietekmē serotonīnu (MDMA, sēnītes, SSAI antidepresanti), laikā. Tad tolerance pret narkotikām būs 1/2 līdz 1/3 no tās, kāda tā bija. NMDA ir viens no tolerances veidošanās mehānismiem. Vēl viens ir CREB receptori, bet es nezinu, vai vēl ir CREB inhibitori.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@BlueDex paldies, es tiešām domāju, ka man būs jāmaina lietas, un tuvākajās dienās to vairāk izpētīšu. Es esmu tikai kā grams šajā brīnišķīgajā Meow Meow, kas man ir, un vakar tas pats daudzums, kas lika man uztraukties, ka es varētu zaudēt samaņu, ejot dažus soļus, šodien ir mans bāzes līmenis... Es ienīstu savas smadzenes!!! Tāds penis viņš ir!!!
 
Top