Leikarta reakcija VS al/hg VS bora reducēšana

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Al/hg ceļš ir diezgan vienkāršs, un es to pārzinu. Boro reducēšana šķiet tīrāka, bet kā ir ar Leukarta reakciju uz MDP2P, izmantojot nmf. Leukarta reakcija izklausās seksīga, un šķiet, ka ir vērts to turpināt, bet kāpēc man to bija grūtāk atrast un kāpēc man priekšā ir al/hg un boro reducēšana, ja ir Leukarta reakcija? Es zinu, ka yeilds būs zemāks, bet man šī metode šķiet piemērotāka.
 
Last edited:

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Kādā veidā tas ir piemērotāks? Ja rūpes rada veselība un izmaksas nav problēma, kāpēc ne litija alumīnija hidrīds?
Man pašam ir interesanti
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Leikart diezgan populārs maršruts. Ja jums ir piekļuve MDP2P un NMF, mēs varam to izmēģināt. Piekļuve reaģentiem - pamats maršruta izvēlē. Kādus reaģentus var iegādāties, šo maršrutu un izvēlēties.
 
Last edited by a moderator:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ja jums tomēr ir piekļuve kādam reaģentam. Kādu ceļu jūs izvēlētos, teiksim, ka jūs reaģējat ar 1-5 kg ketona vienlaikus. Lēkarta ceļš šķiet ērtāks, vai ne? 5 kg sintēzes...


"karsē līdz 190°C (pie 140°C H2O + skudrskābe pāriet) apmēram 6 stundas, līdz
savākšanas kolbā ir jūtama amonjaka gāzes smaka. Nav vakuuma! Ļauj atdzist un
mazgāt ar 350 L ūdens, lai atbrīvotos no NMF pārpalikuma. Nolej 160 L eļļas un ekstrahē
atlikušo ūdeni ar 2 x 30 L DCM. Šo DCM iztvaicē 60 °C temperatūrā un 200 mm Hg.
Pievieno 20 L papildu eļļas 160 L = 180 L."

Mani interesē, kādus reakcijas traukus izmantotu šai reakcijai, ņemot vērā, ka jūs karsējat līdz 190 °C 6 stundas, vai jūs to varat darīt nerūsējošā tēraudā? Es domāju par kādām plastmasas 30gal vai 55gal mucām, tikai neesmu pārliecināts, vai tās būs apmierinātas ar 6 stundām 190c temperatūrā.
 
Last edited:
Top