VAIĢĀKO ZĀĻU ražošana un piegāde ar DIREKTĪVU un MAGNITŪRU - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
12LIyoEK8w


Sveicieni!

Uzņēmumā Vector Laboratories mēs cenšamies konsekventi nodrošināt augstākās kvalitātes farmaceitiskas kvalitātes zāles neatkarīgi no apstākļiem, kas mums stājas ceļā. Pirmais veids, kā mēs cenšamies sasniegt savu mērķi - 100 % klientu apmierinātību, ir nolīgt labākos un uzticamākos ķīmiķus, kas mums palīdz veikt sintēzi (dažus no tiem mēs esam apguvuši BB!), lai mēs varētu būt droši, ka mūsu klienti saņems vislabākās kvalitātes produktu. Otrais veids, kā mēs to darām, ir rūpīga muitas veidu izpēte, lai mums būtu perfekta izpratne par to, kā mēs varam slepeni ražot savu produktu. Turklāt mēs esam atvēruši piegādes centrus Eiropā un ASV, lai samazinātu to sūtījumu skaitu, kuriem jāšķērso muita, tādējādi vēl vairāk palielinot pasūtījumu veiksmes līmeni.

Vector Laboratories klientu apmierinātība un opsec vienmēr ir galvenās prioritātes!


Piegāde

Mēs esam izstrādājuši sūtīšanas mehānismu, kas ļauj anonīmi sūtīt pakas, tās neatklājot. Tā rezultātā mēs joprojām paliekam pie tradicionālajām pasta sūtīšanas metodēm. Tas var izklausīties nedaudz pretēji intuīcijai, bet, ja pasta sūtījums tiek konfiscēts, jums patiesībā ir vairāk ticamu noliegumu par saistību ar narkotiku sūtījumiem, nekā tad, ja jūs pieķertu vācot mirušo pilienu. Ļaujiet man paskaidrot:

. Pastāv iespējams apstāklis, ka pārdevēju var arestēt un konfiscēt viņa ierīces. Tas dod tiesībaizsardzības iestāžu darbiniekiem ļoti lielu iespēju no pārņemt biznesu un veikt lielāko klientu novērošanu, pārdodot viņiem daļu no konfiscētajām precēm un vērojot, kā viņi tās savāc. Viņi veiks novērošanu mirušā kritiena vietā un arestēs personu, kamēr tā vāc kontrabandu. Tas ir visas jūsu ticamās noliegšanas iespējas izskalojums tualetē, jo jūs esat devies uz ļoti konkrētu vietu, lai savāktu narkotikas, parādot, ka jūs pilnībā apzinājāties un apzināti esat pircis un pārdevis narkotikas.

No otras puses, ja tiks konfiscēts ievērojams pasta sūtījums (kas būs ļoti maz ticams, pateicoties mūsu radošajai slēpšanai) un tiesībsargājošo iestāžu darbinieki ieradīsies jūsu mājās, jums joprojām būs ticamas noliegšanas iespējas, jo viņiem būs jāpierāda, ka tieši JUMS bija tas, kurš faktiski bija nosūtījis narkotikas uz jūsu adresi. Tas ir tāpēc, ka kāds cits varētu būt apzināti pasūtījis uz jūsu māju, lai mēģinātu jums sagādāt nepatikšanas, un nebūs godīgi viņus saukt pie atbildības, ja viņiem nebūs pierādījumu, ka jūs pasūtījāt tās internetā. Ja jūs ievērosiet darbības drošības standartus, kurus mēs ieteiksim sadaļā "Kā pasūtīt", tas padarīs ārkārtīgi maz ticamu un nevērtīgu, ka tiesībsargājošo iestāžu darbiniekiem izdosies atrast pierādījumus, ka tieši jūs esat pasūtījis, kas neļaus jums tikt apsūdzētam.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kā es varu pasūtīt?

Vispirms jums ir jāpiekrīt mūsu noteikumiem un nosacījumiem. Mūsu noteikumus un nosacījumus varat izlasīt, noklikšķinot uz spoilera zemāk.

Noteikumi un nosacījumi.

Lūdzu, izlasiet tālāk norādīto un pirms pasūtījuma veikšanas pārliecinieties, ka piekrītat tiem. Pasūtot no mums, jūs piekrītat mūsu noteikumiem.

Maksājumi.

Mēs pieņemam maksājumus par mūsu pasūtījumiem tikai Monero. Šī kriptovalūta ir pilnīgi neizsekojama, ar privātumu uzlabojošām funkcijām, tāpēc tas ir labākais veids, kā veikt maksājumus, pērkot narkotikas tiešsaistē. Ja nezināt, kā veikt maksājumus Monero, dodieties uz mūsu pavedienu un apskatiet tur esošo otro ziņu. Tajā ir skaidrojums, kā tieši iegūt Monero un nosūtīt maksājumus.

FORMĀTUS PIEGĀDES ADRESĒM.

Jums ir jānosūta mums piegādes adreses pareizā formātā, lai pasta sūtījumi tiktu droši nogādāti. Atkarībā no jūsu reģiona, lūdzu, izmantojiet vienu no šiem adrešu formātiem:


Amerikas Savienoto Valstu klienti.

NAME
MĀJAS NUMURS + IELAS NOSAUKUMS
PILSĒTA, ŠTATS + PASTA INDEKSS
VALSTS

Klienti Apvienotajā Karalistē.

NAME
MĀJAS NUMURS + IELAS NOSAUKUMS
PILSĒTA
PILSĒTA + PASTA INDEKSS
VALSTS

Klienti Eiropas Savienībā (ne Apvienotajā Karalistē)
NAME
IELAS NOSAUKUMS + MĀJAS NUMURS
PILSĒTA
ZIPKODS + PILSĒTA
VALSTS

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Piegādes laiks.

Piegāde iekšzemē: 1-7 dienas (vidējais laiks parasti ir 2-4 dienas).

Piegādes Eiropā (ieskaitot Austrumeiropu): 2-14 dienas (vidējais laiks parasti ir 2-6 dienas).

Starptautiskās piegādes: 7-21 diena (vidējais laiks parasti ir 7-14 dienas).

Izsekošana.

Amerikas Savienotajās Valstīs visi pasūtījumi tiek nosūtīti ar izsekojamību, jo mēs izmantojam vismaz USPS prioritāro pakalpojumu. ASV pasūtījumiem mums nav nepieciešams sūtīt izsekošanas numurus, jo jūs varat pierakstīties informētai piegādei, kas automātiski izseko jūsu sūtījumus. Eiropā ar izsekojamību tiek sūtīti tikai lielizmēra pasūtījumi, jo ir paaugstināts risks, kas saistīts ar sūtījumu ar izsekojamību (izņemot dažus izņēmumus, kad varam organizēt sūtījumu ar izsekojamību jebkura izmēra sūtījumiem).

Lai ko jūs darītu, nesekojiet pasūtījumam, izmantojot jebkāda veida VPN, proxy vai tor pārlūkprogrammu, jo tas atzīmēs sūtījumu un ievērojami palielinās konfiskācijas iespēju.

Pārsūtīšanas gadījumā.


Tā kā mēs sūtījumus sūtām no vairākiem reģioniem, mums ir atšķirīgas pārsūtīšanas politikas atkarībā no reģiona, no kura preces tika nosūtītas.

Ja pasūtījums nav saņemts pēc:

-14 dienu laikā iekšzemē
-21 dienas Eiropas valstīm
-24 dienas starptautiskajam tirgum

Jums ir tiesības uz atkārtotu nosūtīšanu. Izlasiet tālāk sniegtos noteikumus par atkārtotu nosūtīšanu.

Pārsūtīšanas politika pasūtījumiem, kas veikti Eiropā.

Nesekojamie pasūtījumi:


Tādi tiek izskatīti katrā gadījumā atsevišķi, bet, visticamāk, jums tiks piešķirta 50 % pārsūtīšanas iespēja.

Šādā gadījumā mēs nepiedāvājam atmaksu, tikai pārsūtīšanu, un jums ir jānorāda jauna adrese pārsūtīšanai, pretējā gadījumā jūsu pasūtījums atkal tiks konfiscēts.

Ja esat pieļāvis kļūdu, piemēram, nepareizi ievadījis adresi u. c., jums nav tiesību saņemt atkārtotu nosūtīšanu.

Pasūtījumiem, kas nav liela apjoma (izņemot dažus izņēmumus), operatīvās drošības apsvērumu dēļ netiek sūtīti ar izsekošanas funkciju.

Politika attiecībā uz liela apjoma pasūtījumiem, kas ir izsekoti, vai jebkuru pasūtījumu, kas ir izsekots.

Veicot liela apjoma pasūtījumus, ir ļoti ieteicams izmantot sūtījumus ar izsekojamību. Tas parāda pierādījumu, ka pasūtījums ir aizturēts, kas jums garantē 50% atkārtotu nosūtīšanu.

Šādā gadījumā mēs nepiedāvājam atmaksu, tikai atkārtotu nosūtīšanu, un jums ir jānorāda jauna adrese atkārtotai nosūtīšanai, pretējā gadījumā jūsu pasūtījums atkal tiks konfiscēts.

Ja esat pieļāvis kļūdu, piemēram, nepareizi ievadījis adresi u. c., jums nav tiesību uz atkārtotu nosūtīšanu.

Pārsūtīšanas politika ASV veiktiem pasūtījumiem.

Ja jūsu informētā piegāde liecina, ka jūsu pasūtījums ir konfiscēts ASV, jums tiks piešķirta 50% atkārtota nosūtīšana.

Šādā gadījumā mēs nepiedāvājam naudas atmaksu, bet tikai atkārtotu nosūtīšanu, un jums ir jānorāda jauna adrese atkārtotai nosūtīšanai, pretējā gadījumā jūsu pasūtījums atkal tiks konfiscēts.

Ja esat pieļāvis kļūdu, piemēram, nepareizi ievadījis adresi u. c., jums nav tiesību saņemt atkārtotu nosūtīšanu.

Ja tam piekrītat, tagad varat noklikšķināt uz spoilera zemāk, kurā izskaidrots, kā veikt pasūtījumu pie mums.


Kā veikt pasūtījumu!

Pirms jūs pat domājat par narkotiku iegādi tiešsaistē, jums ir jābūt izpratnei par pamata darbības drošības praksi, ko veic profesionāli pircēji. Atceraties, ko es iepriekš rakstīju par to, ka klientiem ir lielāka ticamības nolieguma iespēja, veicot pasūtījumu pa pastu? Nu, tas darbojas tikai tad, ja, veicot pasūtījumu, jūs izmantojat labas drošības prakses, piemēram, tails, Tor, PGP un Monero. Ja nekad neesat par tām dzirdējuši, jums ir jāizdara turpmāk minētie soļi, lai varētu baudīt brīnišķīgo narkotiku pasauli bez jebkādām juridiskām sekām.

1. solis: Ja jums tā vēl nav, lejupielādējiet tor pārlūkprogrammu no https://www.torproject.org/

2. solis: Kad esat to izdarījuši un tor pārlūkprogramma ir sākusi darboties, tagad jūs piekļūsiet šādai saitei. Šī saite ir atjaunināta tiešsaistes drošības instrukcija, kas jāizlasa no sadaļas "par" līdz sadaļai "piegāde" (lai gan mēs iesakām to izlasīt visu).

(javascript atslēgšana nav nepieciešama)

http://tortimeswqlzti2aqbjoieisne4ubyuoeiiugel2layyudcfrwln76qd.onion/bible/content/index.html

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tagad, kad jums ir izpratne par to, kā darbojas tails, monero un PGP, jūs varat droši pasūtīt pie mums!

Jūs varat izvēlēties produktu, ko vēlaties iegādāties, apskatot kādu no mūsu sarakstiem BB-marketplace un pasūtot tieši caur tirgu, izmantojot escrow, vai arī izvēloties kaut ko no šajā tēmā uzskaitītā un nosūtot mums DM, lai mēs varētu apstrādāt jūsu pasūtījumu. Turpmāk mēs esam jums sagatavojuši soli pa solim izklāstītu ceļvedi par abām šīm iespējām!

Pasūtīšana, izmantojot tirgu:

1. solis: izvēlieties sarakstu, kurā tiek reklamēts produkts, ko vēlaties iegādāties. Pārliecinieties, ka piekrītat mūsu noteikumiem un nosacījumiem, kurus jums vispirms vajadzēja izlasīt spoilerī iepriekš.

2. solis: Noklikšķiniet uz pogas "pirkt" (un pārliecinieties, ka cenas, kas pievienotas pogai "pirkt", atbilst cenām reģionā, no kura vēlaties sūtīt), un automātiski tiks izveidots eskreditēšanas darījums. Vai arī, ja piedāvājumam pievienotās cenas neatbilst reģionam, no kura vēlaties to nosūtīt, vai vienkārši neesat pārliecināts par to, kā izmantot tirgus pasūtījumu infrastruktūru, nosūtiet mums DM, un mēs palīdzēsim jums apstrādāt pasūtījumu, izmantojot tirgu!

3. solis: Kad esam apstiprinājuši darījumu, jums ir jāveic maksājums Monero. Izmantojot tirgus vietni, pārliecinieties, ka vienmēr izvēlaties maksājumus Monero, jo mēs nepieņemam nevienu citu kriptovalūtu, izņemot šo. Ja esi lasījis DNM bībeli, uz kuru mēs norādījām saiti iepriekš, tu zināsi, kāpēc ;)

4. solis: Nosūti mums savu adresi PGP šifrētā formā, lai mēs varētu apstrādāt pasūtījumu.

5. solis: Kad pasūtījums ir saņemts, pabeidziet darījuma noslēgšanu vai paziņojiet mums, un mēs visu sakārtosim!

Izvēloties piedāvājumu šajā tēmā:

Pārliecinieties, ka piekrītat mūsu noteikumiem un nosacījumiem, kurus vispirms izlasījāt spoilerī iepriekš.

Jūs varat vai nu doties uz tirgu un veikt iepriekš minētos soļus, vai arī nosūtīt mums DM šajā forumā, un mēs jums palīdzēsim, lai gan šajā forumā izmantotu tirgus sistēmu un apstrādātu jūsu pasūtījumu. Kad tas ir izdarīts, vienkārši izpildiet 3., 4. un 5. darbību, un pasūtījums būs jūsu!
Sveiki, kopiena!
Šī ir tēma, kas paredzēta, lai palīdzētu cilvēkiem iegūt Monero / XMR, ja viņi iepriekš izmantoja tikai Bitcoin / BTC, lai iegādātos preces tiešsaistē.

Vispirms: Kāpēc mēs pieņemam tikai Monero
- Tā ir vienīgā kriptovalūta, kas ir anonīma, privāta un visnotaļ neizsekojama.
- Decentralizēta
- Fungible
- Zema maksa un ātrs darījumu laiks (parasti)

Kā lietot Monero
Nekad nesūtiet Monero tieši uz tirgu. Ikreiz, kad pērkat Monero, vispirms nosūtiet to uz vietējo maku, kuru pats kontrolējat.
! Birža -> Vietējais maks -> Pārdevējs/tirgus

Maki
Oficiālā tīmekļa vietne https://www.getmonero.org/downloads/, kur var iegūt oficiālo maku vai vieglus variantus, viņi piedāvā arī mobilos makus viedtālrunim, ja jums patiešām nepieciešams iegādāties monero ceļojumā.

KYC
KYC nozīmē Know Your Customer, kas tulkojumā nozīmē "Pazīsti savu klientu" (Know Your Customer), kas nozīmē "pastāsti man visu par sevi, pirms tu vari tirgoties" - tev jāizlemj, vai gribi, lai birža, kurā iegūsti Monero, zina, kas tu esi, vai nē.

Labākais veids, kā iegūt XMR
Daudziem cilvēkiem, kuriem nav tiešas piekļuves XMR, ir iegādāties citu kriptovalūtu un vēlāk to apmainīt pret XMR. BTC var izmantot, taču tam ir augstas komisijas maksas, tāpēc ieteicams izmantot lētākas monētas, piemēram, LTC.

Agregatori, lai iegūtu labāko cenu
Tajos jūs ievadāt, cik daudz XMR vēlaties, un tas parāda jums labāko maiņas darījumu, ar reitingiem un daudz informācijas par dažādām biržām, izmēģiniet to, parasti tie parāda "bez KYC biržām", šeit jūs varat viegli tirgot XMR pret BTC (vai jebkuru citu monētu, piemēram, LTC)

- https://orangefren.com/
- https://kycnot.me/
- https://trocador.app/

Jūs vēlaties palīdzēt Monero?
Varbūt jūs pats vadāt uzņēmumu un varat pieņemt XMR vai iepērkaties dažādos interneta veikalos un varētu lūgt, lai tie pieņem Monero? Šeit ir saraksts ar vairākiem veidiem, kā jūs vai viņi var pieņemt :

https://getmonero.dev/docs/accepting-monero/overview.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

MENU


90%+ AMFETAMĪNA SULFĀTA PASTA
10G - €50
25G - €100
50G - €175
100G - €300
250G - €550
500G - €1000
1000G - €1800
PQ5SToqBFI

90%+ AMFETAMĪNA SULFĀTA PŪDA (sausais).

1G - €15
5G - €80
10G - €150
25G - €300
50G - €550
100G - €1000
250G - €1800
500G - €2750
1000G - €3800
8cNmLS2YfG

90%+ AUGSTĀKĀS KVALITĀTES KETAMĪNA S-IZOMĒRA ADATAS
DE-EU
FR-ASV
1G - €20
1G - €20
5G - €80
5G - €80
10G - €150
10G - €150
25G - €225
25G - €275
50G - €350
50G - €500
100G - €650
100G - €900
250G - €1250
250G - €1600
500G - €2300
500G - €3000
1000G - €4000
1000G - €5800
Fe82QnakgZ

DEKSTROMETAMFETAMĪNA KRISTĀLI

DE-ES PIEGĀDE
ASV-ASV PIEGĀDE
1G - €35
3.5G - $70
10G - €225
7G - $110
25G - €550
14G - $180
50G - €1000
1OZ - $300
100G - €2000
4OZ - $900
250G - €4000
8OZ - $1500
500G - €8000
1LB - $2500
1000G - €13,500
USPS PRIORITY + $15
HFYQj3qErM
 
Last edited:

grauerElephant

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 21, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Vai es varu saņemt paraugu, lūdzu?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Protams! Pašlaik mēs rīkojam akciju mūsu amfetamīna un metamfetamīna tulkojumiem.

Es jums esmu nosūtījis DM :)
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Tas izklausās satriecoši! Ļoti draudzīgs un profesionāls pārdevējs ar produktu, kas izskatās tik labi, ir ļoti reti sastopams. Es labprāt saņemtu paraugu, lai pārbaudītu kādu no jūsu piedāvātajiem amfetamīniem. Es jau sazinājos ar jums. Gaidām jūs privātos ziņojumos. Paldies!
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Sveiki, 👋 labi meklē produktus, labprāt ir paraugs, būt godīgs, sniedzot atsauksmes par produktu, gaida jūs pm
Ar cieņu 🍀😺
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
BEZMAKSAS SAMPLES - LŪDZU IZLASĪT ŠEIT

Mēs Vector Laboratories saprotam, ka uzticība ir kaut kas tāds, kas ir jāiegūst, nekad nepārkāpjot savu vārdu par mūsu produktu kvalitāti. Tāpēc mēs izrādīsim savu pateicību šai fantastiskajai kopienai, uzsākot mūsu uzņēmuma darbības uzsākšanu ar dažu mūsu produktu bezmaksas paraugu dāvināšanu. Mēs vēlamies saviem jaunajiem klientiem sniegt iespēju izbaudīt mūsu nevainojamo klientu apkalpošanu un izcilo klientu apmierinātību, uzsākot šādu produktu dāvināšanu:

AMFETAMĪNA SULFĀTA PASA
(10 izvēlētie klienti saņems pa 5G paraugam)

DEXTRO-METAMFETAMĪNA KRISTĀLI EIROPAS KLIENTIEM
(7 izvēlētie klienti saņems 1G paraugu)

DEXTRO-METAMFETAMĪNA KRISTĀLI ASV KLIENTIEM
(7 izvēlētie klienti saņems 1G paraugu).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KĀ VARĒTU PIETEIKTIES DĀVANAI?

(Lai varētu pieteikties, Jums ir jāizlasa turpmāk norādītais).


Ir tikai divas vienkāršas prasības, kas jāizpilda, lai saņemtu bezmaksas paraugu. Jums jābūt šī foruma dalībniekam. Ja jūsu profila banerī ir uzraksts "jauns dalībnieks", tad jums nav tiesību saņemt paraugu, jo administrators jūsu atsauksmi par mūsu produktu neuzskatīs par derīgu. Tas ir tāpēc, ka foruma bezmaksas paraugu politikā ir noteikts, ka paraugus var piešķirt tikai foruma "biedriem".

Nākamā prasība, lai saņemtu dāvanu, ir garantija, ka jūs atstāsiet atsauksmi par mūsu produkta izvietošanu tirgus sadaļā un par pavedienu, kuru tagad lasāt. Tāpat es lūgtu klientus neatstāt atsauksmes nekur citur forumā, izņemot tirgus vietu un šo pavedienu (izņēmumus var pieļaut, ja jūs mūs iesakāt citam foruma lietotājam). Lai arī man patīk jūsu atzinība, es nevēlos, lai surogātpasta sūtīšanas dēļ tiktu kaitināta šī foruma administrācija. Ja atsauksme netiks atstāta pēc tam, kad esam jums devuši paraugu, mūsu komanda un citi pārdevēji var neizvēlēties dot jums paraugus vai sadarboties ar jums

Ja atbilstat šīm divām prasībām, apsveicam! Jūs varat saņemt paraugu! Vienkārši komentējiet zemāk šajā tēmā, norādot, kura produkta paraugu vēlaties saņemt (jums ir atļauts tikai viens viena produkta paraugs), un mēs paši jums nosūtīsim DM. Jums nav nepieciešams rakstīt mums pēc komentāra, jo mēs nosūtīsim jums ziņu, lai saņemtu paraugu.
 
View previous replies…

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Labi, uzklausiet mani... Es esmu kāpis kalnos (labi, labi, varbūt tikai pa kāpnēm), esmu cīnījies ar nežēlīgiem zvēriem (jeb termiņiem) un esmu pārdzīvojis tuksnesi (drīzāk dienu bez kafijas), bet ir viena lieta, kas varētu mani no tā visa glābt: **tavs bezmaksas D-Meth paraugs.**

Palīdziet varonim viņu meklējumos! Es apsolu tos lolot kā no zelta, varbūt pat uzrakstīt par tiem dziesmu (tas būs hits, ticiet man). Un, hei, ja paraugi būs tik leģendāri, kā es domāju, ka būs, es noteikti atgriezīšos, lai iegādātos vēl. Lai notiek maģija! Es dzīvoju Beļģijā BTW.. 😉
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Sveiki, kopiena!
Šī ir tēma, kuras mērķis ir palīdzēt cilvēkiem iegūt Monero / XMR, ja viņi iepriekš izmantoja tikai Bitcoin / BTC, lai iegādātos preces tiešsaistē.

Vispirms viss pa kārtībai: Kāpēc mēs pieņemam tikai Monero
- Tā ir vienīgā kriptovalūta, kas ir anonīma, privāta un visnotaļ neizsekojama.
- Decentralizēta
- Fungible
- Zema maksa un ātrs darījumu laiks (parasti)

Kā lietot Monero
Nekad nesūtiet Monero tieši uz tirgu. Ikreiz, kad pērkat Monero, vispirms nosūtiet to uz vietējo maku, kuru pats kontrolējat.
! Birža -> Vietējais maks -> Pārdevējs/tirgus

Maki
Oficiālā tīmekļa vietne ir https://www.getmonero.org/downloads/, kur var iegūt oficiālo maku vai vieglus variantus, viņi piedāvā arī mobilos makus viedtālrunim, ja jums patiešām nepieciešams iegādāties monero ceļojumā.

KYC
KYC nozīmē Know Your Customer, kas tulkojumā nozīmē "Pazīsti savu klientu" (Know Your Customer), kas nozīmē "pastāsti man visu par sevi, pirms tu vari tirgoties" - tev jāizlemj, vai gribi, lai birža, kurā iegūsti Monero, zina, kas tu esi, vai nē.

Labākais veids, kā iegūt XMR
Daudziem cilvēkiem, kuriem nav tiešas piekļuves XMR, ir iegādāties citu kriptovalūtu un vēlāk to apmainīt pret XMR. BTC var izmantot, taču tam ir augstas komisijas maksas, tāpēc ieteicams izmantot lētākas monētas, piemēram, LTC.

Agregatori, lai iegūtu vislabāko cenu
Tajos jūs ievadāt, cik daudz XMR vēlaties, un tas parāda jums labāko maiņas darījumu, ar reitingiem un daudz informācijas par dažādām biržām, izmēģiniet to, parasti tie parāda "bez KYC biržām", šeit jūs varat viegli tirgot XMR pret BTC (vai jebkuru citu monētu, piemēram, LTC)

- https://orangefren.com/
- https://kycnot.me/
- https://trocador.app/

Jūs vēlaties palīdzēt Monero?
Varbūt jūs pats vadāt uzņēmumu un varat pieņemt XMR vai iepērkaties dažādos interneta veikalos un varētu lūgt, lai tie pieņem Monero? Šeit ir saraksts ar vairākiem veidiem, kā jūs vai viņi var pieņemt:
.
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Es esmu amfetamīnu pūce kopš 20 gadu testēšanas man ir labs deguns, kas attīstīts un optimizēts, lai piedāvātu tiem cilvēkiem, kuri gett pūci ;). Vai jūs varat nosūtīt man
bezmaksas paraugu no jaunās amfetamīna partijas (gan pastas, gan pulvera) uz Vāciju. Tas bija tik svuave lieta no jums kungs Kind Regard's Varbūt jauns Costumer kļuva. Ir pienācis laiks izvēlēties.
 
Last edited:

Magik84

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es labprāt izmēģinātu jūsu amfetamīna pastu. Esmu bijis ziņkārīgs to izmēģināt .
 

3breezy999

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Neesmu pārliecināts, vai man ir atļauts saņemt paraugu, bet es ļoti vēlētos izmēģināt jūsu produktu.
 

speedykonzales

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Dec 14, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
AMFETAMĪNA-SULFĀTA PASTE Es būtu ļoti priecīgs saņemt paraugu, lai vēlāk varētu jauki sadarboties mfg.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Visiem cilvēkiem ar "jaunā dalībnieka" statusu, kuri ir interesējušies par paraugiem:

Mēs esam jūs pierakstījuši, un cilvēki tiks atlasīti pēc tam, kad tiks atlasīti lietotāji ar statusu "biedrs" un "rezidents". Foruma paraugu atlases noteikumos ir noteikts, ka cilvēkiem, kuri saņem paraugus, jābūt ar "biedra" un "rezidenta" statusu. :)
 
Last edited:

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Kāpēc jūs ignorējat rezidentus?Es vēl vakar biju biedrs, bet šodien esmu rezidents.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Atvainojos, aizmirsu ierakstīt "iedzīvotāji" šajā rakstā. Es to tagad esmu atjauninājis.

Paldies par uzmanību, cilvēk, gādājiet par sevi.
 

sarag

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Vectorlabs,
Mani ļoti interesētu jūsu paraugs amfetamīna pulveris.
Lūdzu, informējiet mani.

Paldies!
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
haiiiii vai es varu saņemt bezmaksas paraugu? es būtu priecīga par jebko (vai es varu pieteikties uz visu? :x), bet vislabāk gribētu metu ^_^ tysm!!!
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Sveiki, es vēlētos saņemt d-metamfetamīna paraugu
Ar cieņu
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Sveiki, starptautiskais parauga pieprasījums = AMFETAMĪNA SULFĀTA PASTE. Ceram, ka iekļūsim starp 10 labākajiem!
 
Top