MDA NO HELIONAL - SCARECROW METODE

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Vai kāds zina pārējo šīs receptes daļu? Tas ir slavens sintētiskais ceļš, man ir vajadzīgs tā beigas, tā Hofmana pārkārtošanās daļa, kurā izmanto TCCA, lai veidotu MDA. Paldies.

tālāk tekstā:




100g
Helional (100g ~ 92ml)
Hidroksilamīna HCl (36,93 g)
DMSO (500ml)
NaOH (21g)
H2O2 30% šķīdums (ph 7,5-7.
8)
(600ml)

Heliona masa: 192,21 g/mol
Hidroksilamīns.HCl masa: 69,49 g/mol

Hidroksilamīna HCl (.53mol, 36,93g) šķīdumam DMSO (500ml) tika pievienots aldehīds (.52mol, 100g). Pēc tam šo šķīdumu 90 minūtes karsēja 85-90* temperatūrā virs karsta/vārāmā ūdens, intensīvi maisot [pārliecinoties, ka RBF ir atvērta augšdaļa]. Pēc karstuma noņemšanas šķīdumam ļāva nostāvēties uz maisītāja, līdz temperatūra sasniedza ~ 80*, un pievienoja ūdeni saturošu NaOH**, līdz tika sasniegts pH 10 (NaOH šķīduma pievienošana izraisa dūmus un šķīduma tumšumu. Novērotas krasas pH izmaiņas). [pēc izvēles: pievienoja 6 g sodas bikarbonāta, lai palīdzētu kā pH buferis]. Pēc tam 70*+ temperatūrā caur piltuvi pa pilieniem pievienoja 500-600 ml neitralizēta 30 % H2O2, saglabājot temperatūru zem 95* un uzraugot pH, lai tas būtu 9-10 (vajadzības gadījumā pievienojot 10 % NaOH šķīdumu). Pēc pievienošanas pabeigšanas reakciju maisīja, līdz gāzes izdalīšanās un eksotermija bija beigusies. Iegūto gaiši dzelteno šķīdumu pārlej pireksa traukā aptuveni 50* temperatūrā, ievieto ledusskapī 0* temperatūrā un atstāj uz nakti. Iegūtos kristālus vakuumfiltrē un mazgā ar ūdeni. Raža kvantitatīva. (Vajadzētu būt dzirkstoši baltiem amīda kristāliem, varbūt ar dzeltenām nokrāsām, kas atdalās, mazgājot ar ūdeni).

Zema iznākuma iemesli var būt hidroksilamīna/DMSO pārkarsēšana (virs 100* sāk veidoties dzelteni netīrs amīds/mazāks iznākums) un nepietiekama H2O2 pievienošana pareizajā pH diapazonā.
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
u kādreiz to darījāt ?
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Man nav, bet vairākas slepenas laboratorijas manā valstī ražo MDA, izmantojot šo sintētisko ceļu.
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
Kur u atradāt šo sintēzi?
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Brazīlijas policijas darbā, kas ir pievienots internetā kopā ar samontētu laboratoriju un ar roku rakstītas receptes daļu, un citā forumā darkweb. Tas ir vienkāršs ceļš, ko MDA ražošanai izmanto daudzas slepenas laboratorijas.
 

Unclejoe007

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Ja kāds to ir izmēģinājis Lūdzu, dariet mums zināmu, kā tas ir izdevies¡¿?!
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
bro es zinu, ka es varētu dot jums par to zīmi Pievienojiet mani telegramā: kharp12
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Es jau saņēmu pilnu recepšu bro, man bija veiksmīgs
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kur es varu atrast pilnu recepti? Divi suņi man deva nožēlojamu iznākumu, kas nekad nepārsniedza 40 %.
Man šķiet, ka labs tests varētu būt reduktīvā aminācija ar titāna tetroksīdu...
Ko domājat?
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kas tiek neitralizēts 30 % H2O2; kā var "neitralizēt" bāzi, lai tā joprojām uzvestos kā bāze?
 
Top