Mefedrons izārstēja manu depresiju!

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
43
Reaction score
28
Points
18
Sveiki, man ir depresija jau 4 gadus, kopš covid sākās, es kļuvu izolēts, zaudēju daudz draugu un zaudēju sociālās prasmes. Esmu izmēģinājusi lietot visus antidepresantus, un neviens no tiem īsti nepalīdzēja. Pavisam nesen man bija mefedrona binge, kur es katru dienu 2 nedēļas lietoju aptuveni 100-200 mg mefedrona. Pēc tam mana depresija ir izārstēta, es jūtos vislabāk, kā jebkad esmu juties. Esmu atguvis visu savu personību un visu, ko biju zaudējis. Es neesmu pārliecināts, kā tas notika, bet es uz visiem laikiem būšu pateicīgs 4-MMC par to, ka tas mani izglāba.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
207
Reaction score
213
Points
43
Man ir žēl dzirdēt par grūtībām, ar kurām esat saskāries saistībā ar depresiju, bet es priecājos, ka jūtaties labāk. Tomēr vēlos sniegt kritisku kontekstu saistībā ar jūsu neseno mefedrona lietošanu. Pat ne attiecībā uz jūsu konkrēto gadījumu, jo es nezinu daudz fona datu. Bet tiem, kas to lasīs un varētu domāt, ka mefedronu var lietot kā zāles.

Lai gan ir saprotams, ka pozitīvās pārmaiņas, ko esat piedzīvojis, jūtaties dziļi, mefedrona vai līdzīgu vielu lietošana depresijas pašārstēšanai var būt riskanta, un sekas, ko jūs pašlaik izjūtat, var būt īslaicīgas vai radīt ilgtermiņa sekas.

Mefedrons ietekmē tādu neiromediatoru kā serotonīna, dopamīna un norepinefrīna - smadzeņu ķīmisko vielu, kas ietekmē garastāvokli, enerģiju un prieku - izdalīšanos. Šis pēkšņais uzplūds var izraisīt īslaicīgu eiforijas sajūtu, pastiprinātu sociālo saikni un mazināt depresijas simptomus, kas varētu izskaidrot, kāpēc šobrīd jūtaties daudz labāk.

Tomēr ilgstoša mefedrona lietošana var izraisīt šo neirotransmiteru izsīkšanu, jo smadzenes cenšas atjaunot līdzsvaru. Tas bieži noved pie "sabrukuma" jeb "krišanas" fāzes, ko var pavadīt smaga depresija, trauksme un garastāvokļa nestabilitāte.

Atvieglojums, ko jūtat, var būt īslaicīgs, ņemot vērā to, kā mefedrons ietekmē smadzenes. Pēc stimulantu uzdzeršanas lietotāji bieži vien izjūt īsu pacilāta garastāvokļa periodu, kad smadzenes kompensē neiromediatoru izsmelšanu, bet, kad šis efekts izzūd, depresijas vai trauksmes simptomi var atgriezties, bieži vien intensīvāk.

Es saprotu neapmierinātību, kas rodas, nesekmīgi izmēģinot vairākus antidepresantus. Depresija var būt ļoti izturīga pret ārstēšanu, un nereti cilvēki jūtas vīlušies tradicionālajās pieejās. Tomēr ir alternatīvas ārstēšanas metodes un dzīvesveida pieejas, kas var būt ilgtspējīgākas un mazāk kaitīgas nekā mefedrons, piem:
  • Terapijas: Kognitīvi uzvedības terapija (KIT), uz apzinātību balstīta kognitīvā terapija vai psihodinamiskā terapija var palīdzēt risināt dažas pamatproblēmas, uz kurām medikamenti vien var neattiekties.
  • Dzīvesveids: Ir pierādīts, ka regulāras fiziskās aktivitātes, strukturēta sociālā mijiedarbība un apzinātības prakse pozitīvi ietekmē garastāvokli.
  • Jaunas pieejas: Arvien plašāku pielietojumu ārstēšanai rezistentas depresijas ārstēšanā gūst tādas ārstēšanas metodes kā ketamīna vai psilocibīna terapija, kas tiek veikta ārsta uzraudzībā. Šīs vielas iedarbojas citādi nekā tradicionālie antidepresanti un var piedāvāt kontrolētāku un terapeitiskāku veidu, kā atvieglot depresiju.
Ņemot vērā to, kā jūs tagad jūtaties, varētu būt noderīgi par savu pieredzi aprunāties ar garīgās veselības speciālistu. Lai gan varētu būt kārdinoši turpināt lietot, terapeits vai psihiatrs var palīdzēt Jums izstrādāt drošāku, ilgtermiņa plānu, kā pārvaldīt depresiju un saglabāt pozitīvos aspektus, kurus esat atklājis no jauna. Ir vērts izmantot šā brīža priekšrocības un pāriet uz ilgtermiņa stratēģiju.
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
43
Reaction score
28
Points
18
Paldies par atbildi! Es nesaku, ka mefedrons pats par sevi izārstēja manu depresiju, bet no tā pieaugošā komunikabilitāte un runīgums man ļāva atgūt personību un pārliecību. Tāpat es atguvu sakarus ar daudziem draugiem un ģimeni.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
48
Reaction score
34
Points
18
Deals
13
Tas ir tikai uz brīdi. Ur depresija tagad ir maskēta. Uzmanīgi izlasiet, ko Paracelzs rakstīja u. Ja jūs neapmeklēsiet speciālistu, jūs neizārstēsiet depresiju.
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
43
Reaction score
28
Points
18
Es saprotu, ko jūs mēģināt pateikt, lai gan garastāvokļa uzlabošanās varētu būt īslaicīga, tas, ka atjaunoju saikni ar saviem draugiem un ģimeni, ir tas, kas man patiesībā palīdzēja justies labāk. Manu depresiju izraisīja mana izolētība, tāpēc tas mani no tās izrāva. Es nesaku, ka neesmu nomākts, jo esmu eiforijā no mefedrona, es saku, ka mefedrona radītais sabiedriskuma pieaugums palīdzēja man izkļūt no izolācijas un tādējādi palīdzēja man no depresijas. Es saku, ka mefedrons netieši palīdzēja, jo tas man palīdzēja atjaunot attiecības. Atvainojiet, ja izklausos rupji vai kā citādi, angļu valoda nav mana dzimtā valoda. Esmu izmēģinājis arī neskaitāmus medikamentus un terapijas, lai novērstu depresiju un sociālo trauksmi, un nekas nepalīdzēja, tāpēc esmu pateicīgs, ka tas man palīdzēja, pat ja tas nepalīdzēja tieši, bet tā vietā tikai deva man stimulu pašam atrisināt savas problēmas.
 
Last edited:

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 27, 2023
Messages
26
Reaction score
16
Points
3
man ir bijusi līdzīga pieredze, rutīna un komforta zona patiešām var padarīt tevi "alerģisku" pret jaunu pieredzi vai sajūtu, ka tev ir kāds mērķis, narkotika, kas izraisa interesi pat par mazākajām un mazsvarīgākajām lietām vai atgādina, kāda ir bērnišķīga eiforija, manā pieticīgajā uztverē varētu paveikt savu darbu dažos disforijas gadījumos, protams, ne ar īslaicīgu serotonīna un dopamīna līmeņa pieaugumu, bet ar lietošanas laikā veiktajiem domu procesiem, kas varētu novest pie psiholoģiskā izrāviena.

nobeigumā - eiforija ir īslaicīga un, pārmērīgi uzdzerot, ārkārtīgi kaitīga, tomēr prāta procesi, kas kļūst vieglāki neparasti spēcīgākas, bet īslaicīgas nervu aktivizēšanās dēļ, var, ja cilvēks ir gatavs strādāt, nevis tikai bezgaumīgi baroties no eiforijas, palīdzēt cilvēkam pārdomāt savas problēmas citādi, galu galā tas, kas dvēselei reizēm ir vajadzīgs, ir vienkārši izbaudīt to, ka dzīvo.
 
Top