Metamfetamīna pārkristalizācija

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1

Smz607vTYJ

Ievads

Šajā tēmā ir detalizēti aprakstītas procedūras, kas jāveic, lai veidotu racēmiska metamfetamīna hidrohlorīda kristālus. Racēmisko metamfetamīna hidrohlorīdu (d,l-meth) nevar pārkristalizēt lielos gabalos kā d-metamfetamīna hidrohlorīdu. Lai atdalītu d,l-metamfetamīna izomērus, ir jāveicatšķirīgas procedūras.

Aprīkojums un stikla trauki.

  • Mēģenes 800 ml x2; 150 ml x2.
  • Pyrex trauks (kristalizācijas paplāte).
  • Piltuve.
  • Filtrpapīrs.
  • Sildīšanas plate.
  • Bihnera kolba un piltuve.
  • Vakuuma sūknis.
  • lāpstiņa.
  • Stikla stienis.
  • Mērcilindrs 100 ml.
  • Laboratorijas svari (pēc izvēles).

Reaģenti.

  • Metamfetamīna hidrohlorīda (150 g) ūdens šķīdums.
  • Destilēts ūdens ~ 400 ml.
  • Etanols 88% 50 ml.
  • Etilacetāts ~ 70 ml.
  • Acetons ~70 ml.


Procedūra

1. Piesātinātu metamfetamīna hidrohlorīda (150 g) ūdens šķīdumu atšķaida ar ūdeni (150 ml) 800 ml mērglāzē. Šķidrāku šķīdumu labāk filtrē ar papīra filtru.
2. Šķidrumu filtrē ar papīra filtru. Šķīdumu filtrē caur papīra filtru kristalizācijas paplātē.
3. Šķīdumu filtrē caur papīra filtru. Šķīdumu iztvaicē līdz metamfetamīna hidrohlorīda kristāliem pastāvīgā karsēšanā 50-70 ℃ 3 dienas. Šī metode neļauj iegūt metamfetamīna hidrohlorīda lauskas (ledus).
4. Metode: metamfetamīna hidrohlorīdakristalizācija. Iegūto metamfetamīna hidrohlorīdu pārnes 800 ml mērglāzē un pārlej ar 88 % etanola 50 ml maisījumu ar 50 ml ūdens, līdz izšķīst.
5 . Metamfetamīna hidrohlorīdu ielej 800 ml mērglāzē. Pēc tam šķīdumu uz 250-300 ml uzpilda ar ūdens spirta šķīdumu (1:1; H2O:EtOH).
6. Pēc tam šķīdumu uzpilda līdz 250-300 ml. Šķīdumu iztvaicē istabas temperatūrā.
7 . Iztvaicēšana var ilgt ~ 1,5 mēnešus.
8. Iztvaicēšanas laiks var būt ~ 1,5 mēneši. Kristāliem pievieno 80 ml etilacetāta maisījuma ar acetonu (1:1) un samaisa.
9. Pievieno etil acetātuun acetonu (1:1). Metamfetamīna hidrohlorīda kristālus filtrē caur porainu Šota filtru.
10. Metamfetamīna hidrohlorīda kristālus filtrē caur porainu Šota filtru. To mazgā ar etil acetāta un acetona maisījuma porciju.
11. Uzklājot filtru, to izmazgā ar etil acetāta un acetona maisījumu. Metamfetamīna hidrohlorīdu žāvē līdz nemainīgai masai.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Skolotāj, kā metilamīna hidrohlorīdu var sintezēt metamfetamīnā?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Labdien, metilamīnu var izmantot fenilacetona (P2P) reduktīvā aminācijā. Šī sintēze ir attēlota sadaļā Amfetamīni ar video pamācību.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Es redzu. Paldies, skolotāj. Esmu iemācījies vēl vienu mācību stundu
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Skolotāj, vai varu jautāt, ja mans nātrija etilsulfāts ir tikai 90 gramu, kādu metodi man vajadzētu izmantot, lai sintezētu nitroetānu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki, tas ir ārpus kārtas. Lūdzu, jautājiet DM vai tam veltītā tēmā.
 

Bilson2

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai varu uzdot muļķīgu jautājumu, ka, kā es varu iegūt piesātinātu metamfetamīna hidrohlorīdu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ir skaidri uzrakstīts, kā...
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
😭 Lūdzu, palīdziet man, kas ir šis šķīdinātājs, jo man nav izdevies un esmu iztērējis daudz naudas un materiālu Problēma ir tāda, ka maršrutam [1] Maskava rezultāts: mēs iegūstam meth hy pulvera veidā. Vai ir kāds secīgs process, ko es izlaidu pēc [1] Maskavas maršruta pabeigšanas? Vēlreiz paldies, ja kāds vecākais eksperts var man palīdzēt ar šo jautājumu. 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
INDONĒZIEŠU VALODA
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
YR7v0YStol
 
View previous replies…

DRED

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇺
Joined
Sep 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ko nozīmē piesātināts metamfetamīna hidrohlorīds ?
Videomateriālā tas parādīts šķidrā veidā. Kā to var pagatavot no metamfetamīna gydhlorīda pulvera ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Izšķīdina ūdenī, atvainojiet, ka tas nav skaidri pateikts video. Metamfetamīns HCl 150 g ūdenī 150 ml.
 

fajkar

Don't buy from me
New Member
Language
🇸🇰
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jauku dienu, kungs. Vai tiešām nav cita veida, kā ātrāk iegūt lielos kristālus, kā gaidot 1,5 mēnešus? Esmu izmēģinājis visus veidus, bet tas negrib darboties. lūdzu, palīdziet man.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki, kādus veidus esat izmēģinājuši?
 
View previous replies…

fajkar

Don't buy from me
New Member
Language
🇸🇰
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jauku vakaru, kungs. Pēc foruma izpētes es izmēģināju šo procedūru kā pēdējo. Tulēnam pievienoju 100ml 35% HCL, man vajadzētu iegūt 220g METH, bet pārējam vajadzētu būt ūdenim, ko satur HCL. Es iztvaikoju ūdeni un ieguvu 230g, tātad 10ml šķīdumā bija ūdens, tad es pievienoju 400ml acetona ar 50 grādu temperatūru un tad es to ieliku ledusskapī uz 12 stundām ar 8 grādu temperatūru. Un es joprojām iegūstu mazus kristālus, nevis lielas lauskas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jums bija jāizlasa arī šī tēma Rekristalizācija un karstā filtrēšana
Jo lēnāk ļauj kristāliem augt, jo lielāki tie ir. Arī vielu tīrībai ir spēcīga ietekme uz kristalizācijas procesu, to hiralitātei.
Jūs noteikti nesaņemsiet vismaz vidēji lielus racēmiskā metamfetamīna kristālus 12 h ledusskapī.
 

fajkar

Don't buy from me
New Member
Language
🇸🇰
Joined
Sep 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jā, es jums piekrītu, kungs, bet es arī mēģināju 2 dienas, un rezultāts nebija labs, es tiešām esmu izmisisis par to:sleep::sleep:.Šo tēmu es gribu izmēģināt kā citu-http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/en/threads/methamphetamine-crystallization-and-ice-manufacturing.465/.
Man jau ir 9L acetona saldētavā nedēļu.Vai jūs domājat, ka tas darbosies?
 
Top