Metilamīna šķīdums no methylamine.HCl

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Lasot MDMA NaBH4 reducēšanas procedūru, tajā teikts, ka caur metanolu jāburbuļo metilamīna gāze.
Vai tā vietā es nevaru izšķīdināt savu metilamīna HCl metanolā, pievienot stehiometrisku Noah daudzumu (lēni), tad kaut kā noņemt NaCl un ūdeni?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jā, jūs varat iegūt metilamīna brīvo bāzi in situ ūdenī.
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Dārgais draugs, man ir nepieciešams produkts metilamīns 40% šķīdums metanolā. Vai es varu izgatavot no metilamīna hcl? Vai tā ir taisnība, un, ja jā, tad kā jūs veicat šo procesu? Kāds ir process, kā visvienkāršāk un visātrāk var ievadīt metilamīnu molekulā?
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
un kāds būs labs veids, kā atbrīvoties no sālsūdens metanolā?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jums reakcija jāveic ūdenī bez spirta.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Un vai sāls vispār ietekmēs reakciju, ja tā būs izšķīdināta metanolā?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Nav nekādas ietekmes uz reakciju. Jūs varat to tur atstāt.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Labi, paldies par informāciju. Es par to uzrakstīšu, kad veiksim sintēzi.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Var mēģināt izšķīdināt NaOH metanolā līdz piesātinājumam. Pēc tam noskaidrojiet, cik daudz NaOH izšķīdis, un aprēķiniet metilamīna daudzumu.hcl. Pievienojiet to metanolamīnam. Problēma ir tā, ka ļoti maz ticams, ka ar šo metodi var iegūt 40 %. NaOH metanolā slikti šķīst. Turklāt jūs iegūsiet ūdeni no metilamīna sāls un sārma reakcijas. Lai noturētu vairāk metilamīna gāzes, metanols ir jāatdzesē, bet, no otras puses, ja tas ir auksts, tad tas nevar izšķīdināt tik daudz NaOH. Tāpēc es baidos, ka jums ir tikai viena iespēja: caur sauso metanolu uzpūst sausu metilamīna gāzi.


Vikipēdijā teikts, ka NaOH šķīdība metanolā ir 238 g/l, tas ir aptuveni 6 mol. Tas nozīmē, ka jūs varat pievienot 6 mol metilamīna hcl, kas ir 405 g. Tas atbrīvos 6 mol gāzes, kas sver 186 g. Tādējādi 1 litrā metanola būs 186 g gāzes, kas ir tālu no 40 %.
 
Top