Metilēšanas un kristalizācijas jautājumi suburīnā

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
1. 1. jautājums. Pēc tam, kad man ir amfetamīns, ja es reaģēšu ar formaldehīdu uz ūdens bāzes un amfetamīnu, lai iegūtu imīnu, tad es izmantošu AI/Hg metodi, lai pārvērstu amfetamīnu metamfetamīnā, vai ne?

2. Vai amfetamīna formaldehīda imīna gadījumā amfetamīnu var metilēt, izmantojot Nabh4 un vara hlorīda metodi?



3. Metamfetamīna eļļa ir pulvera veidā neatkarīgi no tā, vai tā ir izgatavota no ūdeņraža hlorīda vai sērskābes. Pulverveida metamfetamīnu izšķīdina acetonā, veidojot piesātinātu šķīdumu, un ledusskapī tas dabiski kristalizējas. Vai to pārdos uz ielas? šāda veida kristāli

4、4. Pilns amfetamīna sintēzes, metamfetamīna sintēzes, vīnskābes izmantošanas, lai izšķīdinātu, un šķīdinātāja izmantošanas, lai atdalītu piemaisījumus un rekristalizētu, ceļš ir šāds, vai ne?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
pareizi (neesat pārliecināts, ko tieši jūs domājat)
Metamfetamīna eļļa ir šķidra eļļa, un tā ir metamfetamīna brīvā bāze, nevis sāls. Jūs nevarat labi kristalizēt metamfetamīnu ar sērskābi, metamfetamīna hidrohlorīds ir cieta viela.
Droši vien jā, neesmu pārliecināts, ka CuCl2 vispār ir vajadzīgs.
Vienkāršākā metamfetamīna sintēze no amfetamīna
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3

To kristalizē ar hidrogenizācijas gāzi, bet tas joprojām ir pulveris.

Vai video varētu būt amfetamīns, nevis metamfetamīns? Vai arī metamfetamīns ir jāsadala un pēc tam jāizlaiž caur ūdeņraža hlorīdu, lai iegūtu lielus kristālus, nevis pulveri?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Atvainojiet, es nesaprotu, ko jūs vēlaties pateikt
Lai iegūtu lielas metamfetamīna šķembas, jums ir jāiegūst d-mets
Ir amfetamīna video sintēze, izmantojot Al/Hg reducēšanu no P2NP.
 
Top