musulmaņu noziedzība + islamofobija

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
ievietojot rediģētu versiju manai atbildei uz diskusiju tērzēšanā:

Es pat neesmu musulmanis, bet mana mamma ir no musulmaņu valsts (viņa ir katoliete), un es dažreiz turp braucu (attiecīgā valsts ir Malaizija, btw). viņi ir chill as shit. kāpēc viņi būtu chill vienā valstī un šautu cilvēkus citā? tas nav loģiski. es domāju, ka jūs vienkārši vispārināt. Turklāt, ja viņi pēkšņi rīkojas nepareizi, tas nozīmē, ka uz viņiem tiek izdarīts spiediens, piemēram, rasu spriedze. tādi cilvēki kā jūs ir iemesls, kāpēc tas notiek. es pat nenoliedzu noziegumu statistiku, bet... vismaz paskatieties uz cēloņiem. tas ir skumji, ka tas notiek, bet tā nav TIKAI viņu vaina. pasaule ir sarežģīta vieta, un cēloņi un sekas ir reālas.

"mūsu baltie bērni nekad iepriekš nav rīkojuši šaušanas" im amerikāņu, kā tas, ka lielākā daļa no mūsu skolu šāvējiem ir baltie? pamatiedzīvotāji amerikāņi varētu apgalvot tieši to pašu, ko jūs apgalvojat. tas nepadara baltos pēc būtības ļaunus, tas nozīmē, ka uz dažiem baltajiem indivīdiem ir liels spiediens, un viņi to izlaiž vardarbīgos veidos. mums viņi ir jāreabilitē, nevis jāizstumj. jūs esat neprātīgi, ja domājat, ka musulmaņu (vai jebkuras citas minoritātes) saukšana par "iebrucējiem" kaut ko atrisinās. šī "mēs pret viņiem" mentalitāte ir absolūti sliktākais veids, kā rīkoties!

burtiski paskatieties uz afroamerikāņu noziedzības statistiku. rasistiem patīk teikt: "b-b-but viņi ir augstāki!! tas nozīmē, ka viņi ir ĻAUNI!!!11!1!!!" NĒ! tas nozīmē, ka viņi ir NEDVARNIEKI! kad cilvēki ir sliktā ekonomiskajā situācijā, viņi mēdz uzbrukt. neatkarīgi no rases, noziedzības statistika ir augstāka nabadzīgajos rajonos! pamanāt, ka nabadzīgākie rajoni vienmēr ir tie "sliktie"? salabojiet ekonomiku, un jūs salabosiet noziedzības līmeni. tikai pamēģiniet palīdzēt šiem "iebrucējiem" un pamanīsiet atšķirību! atbrīvojieties no šīs muļķīgās "ienaidnieka" mentalitātes; tā tikai saasina jau tā nestabilo situāciju. vai esat kādreiz dzirdējuši terminu "sociālekonomiskā problēma"?

neatkarīgi no tā, kāda grupa ir izdarījusi noziegumu, mums ir jāstrādā kopā, lai to atrisinātu, jo varu jums apliecināt, ka vidējais musulmaņu cilvēks neatbalsta teroristu aktus un viņu grupas izdarītos noziegumus. ja nu ko, tad viņiem ir jākaunas un jābēdājas, jo tādi cilvēki kā jūs viņus vispārina kā noziedzniekus un stulbeņus. tā ir tikai daži izredzētie, kas dara šādas lietas. visas rasu/reliģiskās grupas pret noziedzības jautājumu. patiesi satraucoši, kā cilvēki domā, ka kādas grupas diskriminācija palīdzēs viņu lietai. ar šķelšanos vienmēr nāk haoss. ar vienotību nāk miers. to nav grūti aptvert. strādājiet kopā, lai to atrisinātu, un jūs gūsiet rezultātus.

Es saprotu, ka šis ir strīdīgs jautājums, un, ja kāds domā, ka es kļūdos, lūdzu, labojiet mani.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
arī vai lielākā daļa cilvēku mūs, narkotiku lietotājus, neuzskata par netīriem noziedzniekiem? savā ziņā mēs arī esam minoritātes. vai mums nevajadzētu būt empātijai pret cilvēkiem līdzīgās situācijās? vai mums nevajadzētu sadarboties? kognitīvā disonanse, kas piemīt dažiem no jums, ir satriecoša. es nekad nesapratīšu cilvēkus, kuri neatbilst "ideālā pilsoņa" arhetipam un diskriminē citus.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
es gribētu, lai mēs varētu atgriezties un rediģēt ziņojumus pēc 10 minūtēm, jo es domāju par sūdiem ar vairāku stundu intervālu 😿😿 bet vēl vienu ziņu, tad es beigšu ņirgāties. es nevēlos sūroties savā tēmā. ja kāds modinātājs var kopēt ielīmēt manus pēdējos ziņojumus oriģinālajā, es jūs mīlēšu uz visiem laikiem (atstāt visu kā ir tho).

nopietni es nesaprotu, kā narkotiku lietotāji var būt ksenofobiski. mēs saņemam narkotikas un prekursorus no visas pasaules. jūsu nākamo narkotiku varētu būt izgatavojis vai apstrādājis kāds no grupas, kas jums nepatīk. vai tas nav sava veida liekulība? es pazīstu dažus cilvēkus, kas ir kā "o, es pērku tikai AMERIKAS preces", bet tas nav īsti iespējams narkotiku pasaulē, jo tā nav regulēta. Cilvēki varētu melot par to, kur tas ir ražots/kur ir iegūti prekursori. turklāt dažas ķimikālijas dažās valstīs ir daudz vieglāk iegūt nekā citās. pat ja mēs dzīvotu ideālā pasaulē, kur neviens nemelo, esmu pārliecināts, ka būtu ļoti grūti iegūt kaut ko, kas ir ražots tikai vienā valstī, piemēram, amerikānā. pat ja tas būtu iespējams, cena būtu neprātīga.

padomājiet par to, cik savstarpēji saistīti mēs kā narkotiku lietotāji esam. šī tīmekļa vietne ir pārsteidzošs piemērs. es varētu satikt kādu no otras pasaules malas, un mums varētu būt vienādas intereses un izvēlētās narkotikas. vienīgā lieta, kas mūs šķir, ir ģeogrāfija. mēs esam globalizēta kopiena. mēs esam viens ķermenis. tas ir tāpat kā roka ienīst kāju. mēs visi šeit esam noderīgi, tāpēc kas padara vienu cilvēku labāku par citu? padomājiet par mūsu pasaules kopienu, pirms mēģināt kādu ienīst fr
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ir visdažādākie radikāļi. Tuvajos Austrumos ir ekstrēmisti kristieši. Ir ekstrēmisti ebreji, ir pat ekstrēmisti budisti. Viss separātisms, ko mēs redzam pasaulē, ir mediju mērķtiecīgi radīts. Tā mērķis ir turēt visus aizdomās par citiem un novērst uzmanību no valdības. Tikai tad, kad jūs izslēgsiet ziņas, jūs varēsiet atbrīvoties no naida, ko tās izplata. Es pārtraucu skatīties ziņas, un esmu 1000x mazāk aizspriedumains un naidīgs. Lieta tāda, ka viņi melo. Ļoti daudz. Kad viņi beidzot ir spiesti atzīt, ka ir melojuši. Kaitējums ir nodarīts. Uzraksta virsrakstam ir 1000x lielāka ietekme nekā 1 rindkopas atteikumam uz pēdējās lappuses.
gada 11. septembris ir spilgts piemērs. Tas lika miljoniem cilvēku ienīst musulmaņus un Tuvo Austrumu iedzīvotājus. Neatkarīgi no tā, kādai daiļliteratūras paveidam jūs piekrītat, notikumi, kas tika atspoguļoti plašsaziņas līdzekļos, nav tie notikumi, kas notika. Ja Džordžs Bušs būtu uzstājies kamerā un atklāti pateicis, ka viņš kā bijušais CIP vadītājs izmantoja savus resursus CIP, lai organizētu visu šo notikumu, lai gūtu atbalstu Tuvo Austrumu valstu, kas pretojās mūsu prasībām, pakļaušanai, tas nebūtu svarīgi pat tagad. Tam nebūtu ētera laika, nebūtu nekādas sacelšanās. Burtiski nekas nenotiktu.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
es arī neskatos ziņas. tā ir inde. pat relatīvi "objektīviem" avotiem ir slēptas programmas, tīšas vai netīšas. kamēr kaut ko raksta cilvēka rokas, viņu patiesās domas spīd. varbūt tas izklausās šizoiski, bet es atsakos ļaut, lai manu prātu programmētu citi cilvēki.

daži cilvēki domā, ka tas padara mani nezinošu par pasaules notikumiem. tā absolūti nav taisnība. es zinu visu, kas man jāzina, un tas ir viss svarīgākais, jo, ja kaut kas patiešām ir svarīgs, man nav vajadzīgas ziņas, lai par to uzzinātu. kāds man to pateiks, un es pats izpētīšu, lai pārliecinātos, ka es ne tikai pārņemu viņu viedokļus. man nav jāzina par politiku, jo sistēma tik un tā ir sagrozīta. esmu bijis abās politiskā spektra pusēs, un pēc tam, kad beidzot no tās atkāpos, sapratu, ka katra puse ir stulba kā ņurka. viņiem ir savs naratīvs, ko viņi vēlas pierādīt. vienīgais veids, kā objektīvi skatīties uz pasauli, ir redzēt lietas un domāt par tām tā, kā tās nāk.

ziņas ir domātas tikai cilvēkiem, kuri vēlas, lai viņu aizspriedumi tiktu apstiprināti... un tās veido cilvēki, kuri vēlas tikai sēt šķelšanos un haosu. ziņas veido turīgi kara kurinātāji idiotiem.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tas, par ko stāsta Breaking Bad, ir laimīga ķīmija un tās ļoti progresīvās procedūras, kas jāievēro, lai iegūtu smalku gala produktu. BBgeits nav par pielietoto maģiju ar lāstu lūgšanām. Reliģija ir kā alķīmija. Tas ir nožēlojams vēsturisks apgrūtinājums, pret kuru jāstājas. Kristietība ir vismazākais apgrūtinājums. Kāda cita reliģija dzemdē teroristiskus masu slepkavus, izvarotājus, antisociālus deģenerātus? Vai esat dzirdējuši par tām kristiešu vai budistu bandām, kas postīja musulmaņu valstis? problēmas ar imigrantiem=strādājošiem taizemiešiem, ķīniešiem, korejiešiem, japāņiem? Vai jūs zināt par kristiešu vai budistu zemēm, kas izturas pret sievietēm ar mazāku brīvību un cieņu? Kas soda un nogalina gejus? Jūs zināt tās musulmaņu Eiropas valstis, kas ļāva neticīgajiem apmesties uz dzīvi, lai integrētos, un tagad tās izposta alkatīgi un alkatīgi imigranti, kas ir zema labuma grupējumi. Islāms nekad nav bijis īsta hipiju kustības sastāvdaļa. RELIĢIJA IR VILTUS. Valsts vērtību var viegli novērtēt pēc tās vidējā IQ un saražotās produkcijas. Singapūras tēvs būtu jāuzklausa par imigrāciju un integrāciju. viņš ļoti nožēlo, ka uzņēma vienu konkrētu reliģisku grupu, kas tagad ir kā rūdīts audzējs dzeloņgalvas valstī. Iespējams, ka musulmaņi lielākoties ir labi audzināti un tā tālāk, bet skaitļi nemelo: jo vairāk musulmaņu, jo "musulmaņu" valsts. Izsakiet vēlmi par jūsu etniskās piederības favorītiem jūsu sapņu sabiedrībā...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Šķiet, ka katrā grupā ir radikāļi, kuri aizved kašķus pārāk tālu, viņi domā, ka zina pareizo ceļu, un darīs visu, kas nepieciešams, lai virzītu savu mērķi. Radikāļi ir problēma, nevis viņu reliģija vai etniskā piederība.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Piekrītu, ja grupa pati veic darbu par pieņemamiem ideāliem un ar labiem rezultātiem. Reliģiskās grupas vispār neatbilst šīm prasībām, un es esmu pret tām. Tāpat kā man nepatīk stulbās un nežēlīgās un narkomānu kultūras.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Patiesībā es 8 gadus biju musulmanis. Es apprecējos sn indonēziete. Es devos uz Hadž un Umroh. Es iemācījos lasīt arābu valodā un varu skaļi lasīt Korānu. Kopš šķiršanās es vairs nepraktizēju islāmu, un es nespēju patiesi kļūt par patiesi ticīgu, tāpēc arī šķīros. tomēr vairāk nekā 8 gadus es patiesi centos. musulmaņi Indonēzijā lielākoties ir ļoti pretimnākoši. ir arī citas reliģijas un valdība. Kad es biju Saūda Arābijā, es redzēju, ka ir liela atšķirība.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Mana loģika, iespējams, ir nelīdzsvarota....
Reliģija man nav svarīga. Es to uzskatu par konstruktu, ko pērk tie, kas ir pie varas, lai kontrolētu. viņai tā bija dzīvība vai nāve. viņai nebūtu iespējams apprecēties ar mani, ja es nebūtu musulmanis. tāpēc, lai apmierinātu viņas prasības, doest īsti neko neprasa, izņemot daļu mana laika, veicot viņu rutīnas. arī es esmu izpētījis dažas reliģijas, lai redzētu, vai es varētu inficēties, jo tās kopumā šķiet laimīgākas. manā domāšanā bija dažas nepilnības, bet viņa bija labākais biznesa partneris, kāds man jebkad bijis. mēs labi strādājām kopā. Es neparedzēju, ka es ne iemīlēšos. Es neparedzēju, ka reliģija turpinās no manis pakāpeniski sagaidīt vairāk. un es neapzinājos, cik ļoti viņu sāpinās, kad es nāku klajā ar to, ka es nepietuvojos Dievam, bet turpināt praktizēt kļuva nepanesami.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Viss piedzīvojums bija tā vērts. Es iznācu ar lielisku sākumu uz citu nodaļu, jo mums izdevās tikt tālu uz priekšu. Man izdevās redzēt lietas, ko var redzēt tikai musulmaņi. piemēram, hadžs 2019. gadā. tā bija pieredze. Es gandrīz nomiru.
Un. 90 procentus mūsu laulības es biju tīrs. Es satiku viņu svaigu no kopīgās pēc tam, kad darīju 7 gadus n 10. Islāms patiešām labi ieaudzināja disciplīnu. kaut kas tāds, kas man bija vajadzīgs.
Kopumā es to novērtētu ar 9 ballēm no 10.
Es domāju, ja mēs neesam šajā dzīvē, lai patiešām dzīvotu, tad kāpēc mēs esam šeit?
 
Top