Mans avatārs

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
High as fuck, man teica, lai mēģinu būt aktīvs forumā, un neliela paranoja par to, ko cilvēki par to varētu domāt, iemesta par labu, lika man rakstīt šo ziņu!

Es biju trekns bērns, mana narkotika bija cukurs. Tad kādu dienu mūsu klasē ieradās D.A.R.E. virsnieks. Viņš mums izdalīja uzlīmes ar šo saldo logotipu, kopā ar mums uzrakstīja vienu vai divas darba lapas, un tad viņš mums parādīja narkotiku kaudzi.

Pirms šīs dienas es nekad nebiju domājis par narkotiku lietošanu. Tomēr no šīs dienas mana ziņkāre uzplauka līdz brīnišķīgam narkotiku kokam.

Man ir jāpateicas D.A.R.E. par to, ka es šodien esmu šeit, šajā vietnē, un es gribēju izteikt pateicību ar savu avatāru.

Paldies D.A.R.E. par to, ka iemācījāt resnajiem bērniem, ka pastāv arī citas narkotikas! 💊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
tas ir tik reāli, es burtiski sāku nodarboties ar narkotikām, jo, kad biju ļoti maza, mans tēvs man stāstīja par savu narkotiku lietošanu un par to, kā man NEKAD nevajadzētu lietot narkotikas, bet, tā kā es biju atpalicis bērns, viss, ko es no tā sapratu, bija "ja tu lieto skābi, tu varēsi redzēt skaistas krāsas", un kopš tā laika es biju miris, lai lietotu narkotikas. tomēr man bija iespēja tikai vidusskolā.

vidusskolā es sāku smēķēt cigaretes, lai izskatītos forši, bet vidusskolā pārtraucu, jo es negribu saslimt ar plaušu vēzi + es sāku smēķēt zāles, kas ir daudz labāk.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
lol jūs izbēdzāt no tabakas zvēriem, diemžēl man nezāle un tabaka ir pārāk velnišķīgi labi kopā.

Bērni ir dīvaini, uztverīgi kā fuck, bet arī lielāko daļu laika rīkojas pilnīgi atpalikuši.

Es līdz tam brīdim dzīvē daudz reižu biju dzirdējis mantru "nelieto narkotikas". D.A.R.E. bija tā pirmā reize, kad es "redzēju" savus kādreizējos tuvos draugus, un veids, kā mums tos paskaidroja, mazam resnajam man bija ļoti mulsinošs: "Narkotikas ir lieliskas un apbrīnojamas, BET tās padara tevi par slinku dulli! nelieto tās! Lūk, cik ilgi tu vari sagaidīt, ka turpināsies skābes trips (ja tu nejauši saņemsi devu)".

Internets ir atvēris daudz durvju, TOR atver vēl vairāk durvju, sagādājiet sev narkotikas!!! ;)
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
jā, veids, kā bērniem tiek skaidrotas narkotikas, ir briesmīgs. stāstīt viņiem "neņemiet narkotikas, bērni" tikai izraisa viņos ziņkāri. izskaidrojiet narkotikas, izskaidrojiet to ietekmi, ļaujiet viņiem pašiem pieņemt lēmumu. stāstot viņiem, lai viņi dara vienu vai otru lietu, ietekmēs viņus jebkurā gadījumā. informēšana un kaitējuma mazināšana ir svarīga un efektīvāka nekā vienkārši pateikt viņiem, lai nelieto narkotikas.

un piekrītu, ka internets ir maģiska vieta, kur viss ir iespējams. ;)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Jūs abi esat piemērs tam, ka, būdami riska grupas pusaudži un iegūstot vairāk skolas informācijas par narkotiku iedarbību, jūs vairāk interesējaties par narkotiku lietošanu. Nu es arī toreiz biju mazliet riska grupā, bet es domāju, ka plaši. 1, es nebiju tik ļoti ieinteresēts lietot narkotikas, jo man bija acīmredzami negatīvie aspekti, un sods mani visvairāk atbaidīja. 2. Mani vairāk interesēja, kā kļūt bagātam (turklāt mani izglītoja pasaule un izturība) un tad darīt visu, ko vēlos, un būt narkotiku tirgotājam bija ļoti aizraujošs darbs un iegūt manas ķīmijas meitenes. 3. Ir liela narkotikuproblēma ar ļoti daudz sliktiem cilvēkiem, kas dara ļaunus noziegumus biznesa vai atkarības dēļ. 4... Tev ir jālegalizē, lai iegūtu izglītību ar daudz narkotiku iedarbības info. bet darīt daudz narkotiku jaunībā nav labākā izvēle, kad augt, lai dotu savu ieguldījumu. Lielākā daļa narkomānu ir zemas raudzes, kas dārgi maksā par ielas junkuriem. Ja viņi atklāti atklāj savu cieto narkotiku lietošanu - viņi vairuma acīs ir nodedzināti un tiek uzskatīti par noziedzniekiem. Narkotikas padara viņu uzvedību diezgan nežēlīgu jā, viņi ir ego sajūtas braucienā un jūs apmāna. Šie dominējošie zvērinieki uzstāda narkotiku sociālā kara ainu un atbaida normiešus. Tāpēc cilvēce ne evcen labākajās valstīs ir gatava reālai brīvībai🗽libertarianism for transhumanism🚀
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Es piekrītu, ka bija "apvērsuma punkts": "narkotikas ir sliktas? mm'kay?" - es viņiem ticu "narkotikas padara tevi par briesmīgu cilvēku" - es - "ak, tad man labāk turēties tālāk" - es aizeju un veidoju karjeru, mēģinu to izdarīt, jo arvien vairāk kļūstu par sabiedrības dronu. Šajā dzīves posmā ir brīdis, kad beidzot tiek apšaubīta mantra "narkotikas ir sliktas": "Vai tās tiešām ir tik sliktas?" Es domāju, ka atbilde ir nē, "sāna āmura" teorija, kad visiem tikai stāsta, ka tas ir ļaunums un par to nekad nevajadzētu runāt, tikai padara mūs ziņkārīgākus.
nav pietiekami daudz sarunu
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Laiks mainīt, Šis jaunais es strādāju ar Gemini un vienkārši pārāk liels, lai neizmantotu, tāpēc ierakstam: mana profila attēls agrāk bija D.A.R.E. logo, bet vairs ne..
 
Top